CHIP PSP2

rady, recenze, tipy a triky...

Moderátoři: JaSk, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
davusvr6
Závodník
Závodník
Příspěvky: 528
Registrován: 24.12.2008 19:46
Bydliště: BRNO
Kontaktovat uživatele:

CHIP PSP2

Příspěvek od davusvr6 »

ČAU UMÍTE TO NĚKDO A CO TO BUDE UMĚT A ZA KOLIK ?

JE TO PSP2 SLIM

Uživatelský avatar
gogo V
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 263
Registrován: 12.04.2009 10:02
Bydliště: Olomouc a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: CHIP PSP2

Příspěvek od gogo V »

davusvr6 píše:ČAU UMÍTE TO NĚKDO A CO TO BUDE UMĚT A ZA KOLIK ?

JE TO PSP2 SLIM
Jsou asi dva způsoby jak se to dá odblokovat pokud máš na mysli to aby Ti sežral i přepálené DVD a CD, podle toho jestli je máš ještě v záruce. Jeden je se zásahem ten se vpájí nekde do konzole. Druhý funguje přes startovací CD jako u jedniček, jen se tam dá na mikro spínače kousek plišku pod dvířka aby si ji oblbnul. Aby nevěděla že jsi ji otevřel. Ta první verze nevím co stojí, ale ta druhá je malinko drašší. Pokud si dobře spomínám dal jsem za to 1.200,- A je to asi 2 r. spět. Já bejt tebou bych se prošel po Brně a podíval se do nějakého malého obchudku s konzolema a normálně se zeptal ?! :wink:
Já jsem si to nechal dělat v Olmiku, a v obchodě se zeptej jak by se top dalo udělat aby jsi ušetřil na hrách jestli se to nějak dá.
Nemají rádi když jdeš přímo na věc ! :D
Prodám poklice
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=53&t=131951" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
davusvr6
Závodník
Závodník
Příspěvky: 528
Registrován: 24.12.2008 19:46
Bydliště: BRNO
Kontaktovat uživatele:

Re: CHIP PSP2

Příspěvek od davusvr6 »

gogo V píše:
davusvr6 píše:ČAU UMÍTE TO NĚKDO A CO TO BUDE UMĚT A ZA KOLIK ?

JE TO PSP2 SLIM
Jsou asi dva způsoby jak se to dá odblokovat pokud máš na mysli to aby Ti sežral i přepálené DVD a CD, podle toho jestli je máš ještě v záruce. Jeden je se zásahem ten se vpájí nekde do konzole. Druhý funguje přes startovací CD jako u jedniček, jen se tam dá na mikro spínače kousek plišku pod dvířka aby si ji oblbnul. Aby nevěděla že jsi ji otevřel. Ta první verze nevím co stojí, ale ta druhá je malinko drašší. Pokud si dobře spomínám dal jsem za to 1.200,- A je to asi 2 r. spět. Já bejt tebou bych se prošel po Brně a podíval se do nějakého malého obchudku s konzolema a normálně se zeptal ?! :wink:
Já jsem si to nechal dělat v Olmiku, a v obchodě se zeptej jak by se top dalo udělat aby jsi ušetřil na hrách jestli se to nějak dá.
Nemají rádi když jdeš přímo na věc ! :D
já se právě ptal v jednou šopu na přímo a borec měl strach už jen za mě :cry: a nějak se všechny ty chipy vytratily

Uživatelský avatar
gogo V
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 263
Registrován: 12.04.2009 10:02
Bydliště: Olomouc a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: CHIP PSP2

Příspěvek od gogo V »

davusvr6 píše:
gogo V píše: Jsou asi dva způsoby jak se to dá odblokovat pokud máš na mysli to aby Ti sežral i přepálené DVD a CD, podle toho jestli je máš ještě v záruce. Jeden je se zásahem ten se vpájí nekde do konzole. Druhý funguje přes startovací CD jako u jedniček, jen se tam dá na mikro spínače kousek plišku pod dvířka aby si ji oblbnul. Aby nevěděla že jsi ji otevřel. Ta první verze nevím co stojí, ale ta druhá je malinko drašší. Pokud si dobře spomínám dal jsem za to 1.200,- A je to asi 2 r. spět. Já bejt tebou bych se prošel po Brně a podíval se do nějakého malého obchudku s konzolema a normálně se zeptal ?! :wink:
Já jsem si to nechal dělat v Olmiku, a v obchodě se zeptej jak by se top dalo udělat aby jsi ušetřil na hrách jestli se to nějak dá.
Nemají rádi když jdeš přímo na věc ! :D
já se právě ptal v jednou šopu na přímo a borec měl strach už jen za mě :cry: a nějak se všechny ty chipy vytratily
Aha tak to je jiná !
A míváš cestu přes Olomouc? Potom bych Ti mohl poradit ? Ale solo se Ti asi chtít nebude co !?
Prodám poklice
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=53&t=131951" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
davusvr6
Závodník
Závodník
Příspěvky: 528
Registrován: 24.12.2008 19:46
Bydliště: BRNO
Kontaktovat uživatele:

Re: CHIP PSP2

Příspěvek od davusvr6 »

gogo V píše:
davusvr6 píše:
možná tak během měsíce tam mám jen něco domlouvat ale jinak solo se my to nevyplati

Uživatelský avatar
prassat
Pilot
Pilot
Příspěvky: 773
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severozápad

Re: CHIP PSP2

Příspěvek od prassat »

http://www.gamepower.cz/produkty/playst ... gic-keys-3" onclick="window.open(this.href);return false;
Passat B8 sedan 2016, BiTDi, DSG 4x4 @ 223 kW/560 Nm
Superb sedan 2009, V6 3.6 FSi, DSG 4x4 @ 191 kW/350 Nm
Fabia 2005, 1.4i 16V + automatka @ 55 kW/126 Nm

Uživatelský avatar
gogo V
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 263
Registrován: 12.04.2009 10:02
Bydliště: Olomouc a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: CHIP PSP2

Příspěvek od gogo V »

Pěkně čeče, udělej si sám tak to je bomba. Jen škoda že jsem si to už nechal udělat. :ura1:
Prodám poklice
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=53&t=131951" onclick="window.open(this.href);return false;

Odpovědět

Zpět na „FAQ - počítače - mobily - elektronika“