Spasa pro HTC HD !!! - smerova tlacitka

rady, recenze, tipy a triky...

Moderátoři: JaSk, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
roti
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1855
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha, München
Kontaktovat uživatele:

Spasa pro HTC HD !!! - smerova tlacitka

Příspěvek od roti »

tak jsem si stahnul tuto aplikaci a jsem max spokojenej!!!!!

VolDpad aplikace

Téměř nemožné se stalo skutečností. Stále omílaná chybějící směrová tlačítka se na nových Windows Mobile zařízeních ve skutečnosti nacházejí - věřili byste tomu? A jsou opravdová, hardwarová. Jeden vývojář z fóra xda-developers.com je našel na boční straně zařízení. Ano, řeč je o tlačítkách hlasitosti, která se podařilo přemapovat na směrová včetně enteru :o).

Rozbalte a kamkoliv do zařízení nakopírujte „VolDpad.exe“. Po spuštění se nestane nic viditelného, ale jako zázrakem se boční tlačítka hlasitosti na vašem zařízení přemění na směrová, která se ovládají následovně: Hlasitost nahoru je směrové tlačítko nahoru a může být drženo pro opakování. Hlasitost dolů je směrové tlačítko dolů a může být drženo pro opakování. Dvojitý stisk hlasitosti nahoru je směrové tlačítko doleva a nemůže být drženo pro opakování. Dvojitý stisk hlasitosti dolů je směrové tlačítko doprava a nemůže být drženo pro opakování. Dvojitý stisk a držení hlasitosti nahoru je enter. Dvojitý stisk a držení hlasitosti dolů je dvojitý enter.

V případě telefonního hovoru mají tlačítka hlasitosti svoji klasickou funkci. Pokud ji chcete obnovit i celkově, ukončete běžící „VolDpad.exe“ pomocí správce úloh, který zobrazuje i procesy nebo restartuje zařízení. Pro automatické přemapování po každém spuštění systému si můžete vytvořit zástupce na „VolDpad.exe“ ve „\Windows\StartUp“, ale nekopírujte sem soubor samotný!

Akční hry si sice s podobně improvizovanými směrovými tlačítky nezahrajete, ale na rychlé procházení seznamů, listování stránkami či ovládání aplikací, které s D-padem počítají, je to zatím nejlepší řešení. Další informace najdete v oficiální diskusi na fóru xda-developers.com.

VolDpad.exe

http://leteckaposta.cz/770007959

Obrázek
S500 L
ex SIII 140kW, OIII RS TDI, GIV Highline 1.6 SR, SII Combi Elegance Black, 125kW, DSG + SII Limo White, Passat 2003 Highline, BMW 740i V8 4.4L, BMW 320dA, VW GIV Varoš,S764+KAT,EGR off,Eibach

Uživatelský avatar
Golficek1
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5523
Registrován: 24.08.2008 00:41
Bydliště: Kroměřížsko

Re: Spasa pro HTC HD !!! - smerova tlacitka

Příspěvek od Golficek1 »

Roti,mě to nechce skočit na nabídku start a přeskakuje mi to počasí na today,jinak to funguje.
Jsem tak chytrý,jak daleko doprdnu.
Nechám si tak dlouho kadit na hlavu,až mě ty sračky zasypou.
Golficek1©

Uživatelský avatar
roti
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1855
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha, München
Kontaktovat uživatele:

Re: Spasa pro HTC HD !!! - smerova tlacitka

Příspěvek od roti »

ty na start ti to asi ani nepujde. Ale kdyz das 2x nahoru nebo dolu, tak ti to bude listovat v tech zalozkach (prog, foto, sms,email,...).

jinak pouzivam to hlavne na total commander, kontakty a tak kde potrebujes rolovat vis?
S500 L
ex SIII 140kW, OIII RS TDI, GIV Highline 1.6 SR, SII Combi Elegance Black, 125kW, DSG + SII Limo White, Passat 2003 Highline, BMW 740i V8 4.4L, BMW 320dA, VW GIV Varoš,S764+KAT,EGR off,Eibach

Uživatelský avatar
Golficek1
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5523
Registrován: 24.08.2008 00:41
Bydliště: Kroměřížsko

Re: Spasa pro HTC HD !!! - smerova tlacitka

Příspěvek od Golficek1 »

Na ty kontakty je to bomba,zatím se mi nepodařilo najít kontakt bez překlepu,teď už ano,díky moc,to máš z e smartmanie?
Jsem tak chytrý,jak daleko doprdnu.
Nechám si tak dlouho kadit na hlavu,až mě ty sračky zasypou.
Golficek1©

Uživatelský avatar
roti
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1855
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha, München
Kontaktovat uživatele:

Re: Spasa pro HTC HD !!! - smerova tlacitka

Příspěvek od roti »

no prave! nebo kdyz rolujes v programech, tak jsem omylem spoustel jine. ne, nasel jsem to zde http://stahovat.okamzite.eu/downloads.php?cat_id=9 je tam toho spousty a i nektere super pro G sensor ;)
S500 L
ex SIII 140kW, OIII RS TDI, GIV Highline 1.6 SR, SII Combi Elegance Black, 125kW, DSG + SII Limo White, Passat 2003 Highline, BMW 740i V8 4.4L, BMW 320dA, VW GIV Varoš,S764+KAT,EGR off,Eibach

Uživatelský avatar
parizek_ltm
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2659
Registrován: 01.10.2008 22:01
Bydliště: Praga

Re: Spasa pro HTC HD !!! - smerova tlacitka

Příspěvek od parizek_ltm »

A znate tohle ? :)

http://www.palmserver.cz/modules.php?na ... e&sid=3502" onclick="window.open(this.href);return false;

SPB

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: Spasa pro HTC HD !!! - smerova tlacitka

Příspěvek od Shemik »

Cy vwoe kuci, to si delate kozicky ne :?: :lol: Ja to nainstaloval do svyho HDcka a ono maka jako das. Fakt pecka, dik moc za tip :lol:

Uživatelský avatar
Golficek1
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5523
Registrován: 24.08.2008 00:41
Bydliště: Kroměřížsko

Re: Spasa pro HTC HD !!! - smerova tlacitka

Příspěvek od Golficek1 »

Nebudu zakládat nové téma,tak se zeptám tady,nemáte nějaký program,který dokáže rozbalit soubory rar na HDéčko,stáhl jsem si pocketrar 3.90,ale ten mi nejede,našel jsem ještě jeden,ale ten je placený,nejlíp CAB soubor,díky moc všem.
Jsem tak chytrý,jak daleko doprdnu.
Nechám si tak dlouho kadit na hlavu,až mě ty sračky zasypou.
Golficek1©

Odpovědět

Zpět na „FAQ - počítače - mobily - elektronika“