Navigace

rady, recenze, tipy a triky...

Moderátoři: JaSk, Moderátoři

Uživatelský avatar
aldys_89
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 226
Registrován: 06.06.2008 15:45
Bydliště: Sever
Kontaktovat uživatele:

Re: Navigace

Příspěvek od aldys_89 »

Abych nezakládal další topic, tak se zeptám tady, ...
Koupil jsem celkem výhodně navigaci Pioneer Avic S2, ale mapy jsou z roku 2006 od teleatlasu, poradí mi někdo kde a jak aktualizuju mapy?
Cd k tomu nemám :( Stačí mi jenom aktualizace ČR...

Uživatelský avatar
VW-DEANE
Závodník
Závodník
Příspěvky: 622
Registrován: 23.02.2008 22:46
Bydliště: Nové Mesto n/Váhom

Re: Navigace

Příspěvek od VW-DEANE »

Ja som kúpil na inzerát HTC Diamond za 150€ a po sformátovaní internal storage som tam nainstaloval igo8 ktoré som zadara stiahnul a mapy som tiez postahoval.
Nikdy nehovor že niečo nejde, pretože vždy sa nájde blbec ktorý nevie že to nejde a urobí to.

Múdrosť treba hľadať - hlúposť príde sama.

Uživatelský avatar
Mišák85
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 36
Registrován: 12.11.2009 10:09
Bydliště: Polešovice

Re: Navigace

Příspěvek od Mišák85 »

Kámoš prodáva navigačky značky GPS as programem igo8 umi i filmy,mp3 atd.. celkem velký display.. cena 2500kč jsou nové...

Uživatelský avatar
Torr
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 263
Registrován: 28.05.2008 21:31
Bydliště: Tábor

Re: Navigace

Příspěvek od Torr »

máte někdo zkušenost navi od Blaupunktu?

Uživatelský avatar
Charlie76
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 37
Registrován: 18.08.2009 08:04
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Navigace

Příspěvek od Charlie76 »

Já osobně mám TOMTOM 910 a největší spokojenost.Je sice pravda že v tom nepoužívám navcore které by v tom mělo být ale navcore mladších brašků od TomTomu
Charlie76 VW PASSAT 3BG 1.8T HIGHLINE TIP TRONIC r.v.2003

Uživatelský avatar
vladozbj
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 26
Registrován: 02.10.2009 10:53

Re: Navigace

Příspěvek od vladozbj »

Preferujem navigaciu v mobilnom telefone,nikdy sa nespolieham na navigaciu na 100%,vzdy je to len stroj a moze sa mylit,ci zmena jednosmeriek,kruhove objazdy rastu ako huby po dazdi,a aktualizacia mapy v mobilnom telefone otazka minut.Bol som nad mieru spokojny s Igo8,na Sony ericssone xperia1,jedna basen,mal dost Ram pameti na prepocitanie 2000 km trasy.TomTom trosku zabrzdeny sa mi zda a nemotornejsie ovladnie a prezeranie mapy.Operator mi dodal novy telefon HTC Hero s Android systemom a na pocudovanie som prekvapeny.Mobile Maps 10 na androide 100% spokonost,odporucam...:o)
Přílohy
sygic-iphonegpsnavigationapp-07-thumb.jpg

Badd
Řidič
Řidič
Příspěvky: 94
Registrován: 26.01.2009 16:06
Bydliště: Praha 9

Re: Navigace

Příspěvek od Badd »

Zdravím klucí. Vybírám ted navigaci a nejak se nemuzu rozhodnout.Chci aby mi ta navigace nabídla co nejvíce, koukal jsem že umí MP3,obrázky,Apod.( rád bych hodně muziky za málo peněz) :D
A nevím co... CHci plus-mínus něco do 6 max 7 tis.
Líbí se mi TomTom,Garmin,Mio.
:D

Uživatelský avatar
Me2d
Profík
Profík
Příspěvky: 1173
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ostrava

Re: Navigace

Příspěvek od Me2d »

vladozbj přesně podle mě je navi v mobilu to nejlepší řešení. Možnost vybrat si ze software navi kterou tam nahodím, a umí přehrávat jak MP3 tak filmy a se 4" displayem je to jedna radost. Ale i větší část navi jde různě poupravovat ale to už se v tom musí člověk hold trochu vyznat

Uživatelský avatar
VW-DEANE
Závodník
Závodník
Příspěvky: 622
Registrován: 23.02.2008 22:46
Bydliště: Nové Mesto n/Váhom

Re: Navigace

Příspěvek od VW-DEANE »

Tak poradte aký mobil a aká navigácia sú najvhodnejšie hlavne čo sa týka aktualizácií máp, aby som sa nemusel pripájať na net v roamingu. Ide i to, že je viac OS takže ten, kto mobily nemení často a nemá o nich prehľad sa v tom moc nevyzná. HTC Diamond sa mi moc nepáči. Pracuje sa mi s ním blbo, prstom to ide zle a stylusom pre mňa nepraktické. A tiež aj cena je u mňa dôležitá.
Nikdy nehovor že niečo nejde, pretože vždy sa nájde blbec ktorý nevie že to nejde a urobí to.

Múdrosť treba hľadať - hlúposť príde sama.

Uživatelský avatar
parizek_ltm
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2659
Registrován: 01.10.2008 22:01
Bydliště: Praga

Re: Navigace

Příspěvek od parizek_ltm »

ja mam ted HTC HD mini. Naprosta spokojenost. Uz jsem vyzkousel hodne HTC, ale tady zatim zustavam :) Kapacitni displej - chce to chvili zvyk ale pak uz matlas jen prstem a stylus neznas, TT ani iGo neni problem a z druhe ruky ve slusnem stavu se da sehnat za dobre penize.
S navigaci v mobilu je jedine problem ten, kdyz nekdo pri navigovani vola, je to pak trochu hekticke, ale da se... Uz to takhle provozuju par let, sednu do auta, hodim mobil do drzaku a jedu, nemusim myslet na to, abych si vzal navi. Takhle mam v kapse vsechno od mp3 pres gps po maily :)

Uživatelský avatar
VW-DEANE
Závodník
Závodník
Příspěvky: 622
Registrován: 23.02.2008 22:46
Bydliště: Nové Mesto n/Váhom

Re: Navigace

Příspěvek od VW-DEANE »

A tie ovi maps v nokiách? Aké sú tam mapy, aktualizácie, navigovanie? Má s tým niekto skúsenosť?
Nikdy nehovor že niečo nejde, pretože vždy sa nájde blbec ktorý nevie že to nejde a urobí to.

Múdrosť treba hľadať - hlúposť príde sama.

Uživatelský avatar
brot1cz
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 267
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: Navigace

Příspěvek od brot1cz »

Mám to v nokii, je to dobré, aktulizace máš doživotní a zdarma a mapy jsou celkem pěkně zpracované. Každopádně se nestotožnuju z názorem že nejlepší je navi v mobilu, jako nouzovka je to dobrý, ale za plnohodnotnou navigaci bych to nevyměnil, na žádném mobilu nebude displej velký jak u navi a o ovládání a ani nemluvím zadávat adresu z mobilu s klávesnicí je horor. Na každodení ježdění a zadávání několik adres denně to rozhodně není, jako nouzovka to funguje dobře.

Uživatelský avatar
VW-DEANE
Závodník
Závodník
Příspěvky: 622
Registrován: 23.02.2008 22:46
Bydliště: Nové Mesto n/Váhom

Re: Navigace

Příspěvek od VW-DEANE »

Pozeral som že SE Xperia X2 sa dá kúpiť new pod 290€. Kolega má X1-tku a je s ňou maximálne spokojný. Tak mám brouka v hlave.
Nikdy nehovor že niečo nejde, pretože vždy sa nájde blbec ktorý nevie že to nejde a urobí to.

Múdrosť treba hľadať - hlúposť príde sama.

Uživatelský avatar
widle
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6549
Registrován: 25.09.2007 18:49
Bydliště: Pržno okr. Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Re: Navigace

Příspěvek od widle »

teď jsem si nainstaloval tu nokia maps. a jsem z toho zmatený....kde tu navi spustit atd... N E66
díky
žiju stále kupředu, protože tak je to správné.... http://www.Bodroteam.cz

Uživatelský avatar
VW-DEANE
Závodník
Závodník
Příspěvky: 622
Registrován: 23.02.2008 22:46
Bydliště: Nové Mesto n/Váhom

Re: Navigace

Příspěvek od VW-DEANE »

Ja som kúpil takú zánovnú E52, ide tam aj iná navi, či len tá Ovi? Hlavne aby tam bola hlasová navigácia a mapy Chorvátsko, BiH, Monte Negro, Srbsko a Ukrajina.
Nikdy nehovor že niečo nejde, pretože vždy sa nájde blbec ktorý nevie že to nejde a urobí to.

Múdrosť treba hľadať - hlúposť príde sama.

Odpovědět

Zpět na „FAQ - počítače - mobily - elektronika“