Výběr notebooku

rady, recenze, tipy a triky...
Uživatelský avatar
Georgino007
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2086
Registrován: 18.06.2008 09:29
Bydliště: Plzeň

Výběr notebooku

Příspěvek od Georgino007 »

Ahoj.
Pokukuju po nějakym notebooku, tak jsem se chtěl zeptat na vaše zkušenosti. Kde kupovat, jakou značku apod. Jedinej muj požadavek, nebo spíš přání je, že bych chtěl s LED podsvícením, kvůli výdrži baterky. Jako je třeba Acer Aspire Timeline, že vydrží až 8 hodin nebo kolik...
Popřípadě nějaký internetový stránky šikovný...
Cenově bych se chtěl udržet tak kolem 15-20 tis.
Díky za rady, tipy,... :wink:

Adams
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1705
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Re: Výběr notebooku

Příspěvek od Adams »

Projet treba Alzu.cz
Ja teda nedavno Koupil ASUS X61 series, celkem dobry vykon za ty penize. ALe me neslo o vydrz, ale o to abych na tom rozjel v pohode Inventora a Solid WOrks.
Za 15-20k koupis podle me dobrej v pohode.

Uživatelský avatar
Georgino007
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2086
Registrován: 18.06.2008 09:29
Bydliště: Plzeň

Re: Výběr notebooku

Příspěvek od Georgino007 »

No na alzu jsem koukal, asi vezmu něco od nich. Ceny mají docela zajímavý :wink: Padnul mi do oka tenhle krasavec: http://www.alza.cz/asus-pro66ic-jx110v- ... m?IDP=1834" onclick="window.open(this.href);return false; :mrgreen:

Uživatelský avatar
mephik
Profík
Profík
Příspěvky: 1176
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Podivín

Re: Výběr notebooku

Příspěvek od mephik »

Georgino007 píše:No na alzu jsem koukal, asi vezmu něco od nich. Ceny mají docela zajímavý :wink: Padnul mi do oka tenhle krasavec: http://www.alza.cz/asus-pro66ic-jx110v- ... m?IDP=1834" onclick="window.open(this.href);return false; :mrgreen:
za ty prachy krasavec - tak ten mi vyrazil dech - nejaka novinka asik 8O

Uživatelský avatar
--viki-
Řidič
Řidič
Příspěvky: 155
Registrován: 08.11.2009 11:01
Bydliště: brno

Re: Výběr notebooku

Příspěvek od --viki- »

asus je v poho :fly2: :fly2:

Uživatelský avatar
parizek_ltm
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2659
Registrován: 01.10.2008 22:01
Bydliště: Praga

Re: Výběr notebooku

Příspěvek od parizek_ltm »

To teda, pekny vyber, schvaluje se, budes spokojen ;)

Uživatelský avatar
Cyp_the_trestacz
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Výběr notebooku

Příspěvek od Cyp_the_trestacz »

Hlavně nebrat ACER! ASUS ANO!

Uživatelský avatar
Georgino007
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2086
Registrován: 18.06.2008 09:29
Bydliště: Plzeň

Re: Výběr notebooku

Příspěvek od Georgino007 »

No tak to jsem rád že jsem vybral dobře :D Za tu cenu jsem lepší neviděl... Teď už jenom dát dohromady prachy a hurá pro něj :mrgreen: :lol:

Uživatelský avatar
kuba4you
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2671
Registrován: 20.03.2009 15:48
Bydliště: Ostrava - Krásné Pole
Kontaktovat uživatele:

Re: Výběr notebooku

Příspěvek od kuba4you »

Pokud bych mohl taky poradit mám hodně dobré zkušenosti se značkou MSI a procesory AMD v létě se tak nepřehřivají.MSI se dodavá většinou bez operačního systému tudiž zase nějaká koruna dolů :D

Uživatelský avatar
Cyp_the_trestacz
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Výběr notebooku

Příspěvek od Cyp_the_trestacz »

kuba4you píše:Pokud bych mohl taky poradit mám hodně dobré zkušenosti se značkou MSI a procesory AMD v létě se tak nepřehřivají.MSI se dodavá většinou bez operačního systému tudiž zase nějaká koruna dolů :D
:-D Ano, Trabant není dvoutakt :-D

Uživatelský avatar
parizek_ltm
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2659
Registrován: 01.10.2008 22:01
Bydliště: Praga

Re: Výběr notebooku

Příspěvek od parizek_ltm »

Cyp_the_trestacz píše:Hlavně nebrat ACER! ASUS ANO!
Kdyz jsme u toho, Cype jak je to v soucasne dobe s Acerama ? Je to furt stejne ? Tak 2 -3 roky zpatky nez zacli delat magnesiove sasi to byla tragedie, hrozny plastak, ale byl i tragicky servis.
Hadam ale, ze se toho moc nezmenilo, nebo se snazil Acer trochu polepsit ? :)

Uživatelský avatar
Cyp_the_trestacz
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Výběr notebooku

Příspěvek od Cyp_the_trestacz »

parizek_ltm píše:
Cyp_the_trestacz píše:Hlavně nebrat ACER! ASUS ANO!
Kdyz jsme u toho, Cype jak je to v soucasne dobe s Acerama ? Je to furt stejne ? Tak 2 -3 roky zpatky nez zacli delat magnesiove sasi to byla tragedie, hrozny plastak, ale byl i tragicky servis.
Hadam ale, ze se toho moc nezmenilo, nebo se snazil Acer trochu polepsit ? :)
Acer občas vyrobí některý kusy, který jsou doslova nesmrtelný.. Je jich dost, ale bohužel neúnosně dost je i kompů, co se naprosto šíleně hřejou (AMD vůbec nikdy nebrat, tam je to katastrofa) a ani Intel to nezachrání. Pak odejde deska a dáš to do reklamace, tam je to minimálně měsíc - spíš dýl ( i když to je po termínu). Když Ti to vrátěj, tak se to hřeje a zase všechno dokola.. Acery lidi většinou fasujou jako firemní, protože zaměstnavatelé šetří. Co je mají lidi kolem mně, tak 3 lidi mají neskutečný problémy a třem to chodí jako hodinky. Na druhou stranu lidí, co jim zlobí ASUS (a ten kolem mě maj všichni - proč asi) je 0 a prodal jsem jich dneska už určitě přes sto.. Proběhly reklamace DVD-ROMky, krytu monitoru, grafika odpálená špatným zdrojem. Tož je ale při tom počtu prkotina. Na jednu akci jsem kupoval 30 Acerů - s ASUSama jsme se cenou prostě nevešli. Z těch 30ti šly 2 do kytek a jeden se při instalaci OS zpozdil o 20 minut od ostatních. Ostatní chodily dobře. Maj některý příšerný vlastnosti, jako třeba, že nejde na tvrdo vypnout WiFi, Když jí vypneš, tak se po restartu opět sama zapne. Musíš jí pak na tvrdo zakázat v zařízeních.

Shrnutí: Přiliš mnoho poruch, malá citlivost WiFi, některý blbý funkce a naprosto šílenej, ale šílenej záruční servis. Když se povede, tak super, ale jdi do tý loterie.

Uživatelský avatar
parizek_ltm
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2659
Registrován: 01.10.2008 22:01
Bydliště: Praga

Re: Výběr notebooku

Příspěvek od parizek_ltm »

Jasne, takze je to vesmes furt stejny. Diky :)

Uživatelský avatar
mephik
Profík
Profík
Příspěvky: 1176
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Podivín

Re: Výběr notebooku

Příspěvek od mephik »

ASUS podle me taky neni zadna pecka konkretne serie M50xxx se nepovedla problemy s deskama........

Lenovo,Toshiba,Vaio jsou kvalitni ale ne nejlevnejsi ale ....nejsme tak bohati abysme kupovali levne věci žeano :wink:

Uživatelský avatar
Cyp_the_trestacz
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Výběr notebooku

Příspěvek od Cyp_the_trestacz »

mephik píše:ASUS podle me taky neni zadna pecka konkretne serie M50xxx se nepovedla problemy s deskama........

Lenovo,Toshiba,Vaio jsou kvalitni ale ne nejlevnejsi ale ....nejsme tak bohati abysme kupovali levne věci žeano :wink:
Vaio teda opravdu neni kvalitní.. To se sere všem klientům.. Parodie na notebook fakt.. Na toshibě a Lenovu se shodnem, ale opravdu jsi v jinejch cenách, než se tu řeší.

Odpovědět

Zpět na „FAQ - počítače - mobily - elektronika“