Jak propojit all kino a TV?? problem opticky kabel...

rady, recenze, tipy a triky...

Moderátoři: JaSk, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Pardous
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 347
Registrován: 26.09.2007 11:05
Bydliště: Hořovice/Beroun

Jak propojit all kino a TV?? problem opticky kabel...

Příspěvek od Pardous »

Chci aby mi šel zvuk z TV pres kino.Mam tam opticky kabel a zvuk nejde.Pritom jsem tam nastavail na TV dolby digital a na kinu link na opticky vystup a nic.Nevite co s tim??A kdyz tam zapojim cinch na stary zpusob tak to hraje..
MK VII GTI white PERFOFRRR

Uživatelský avatar
Pardous
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 347
Registrován: 26.09.2007 11:05
Bydliště: Hořovice/Beroun

Re: Jak propojit all kino a TV?? problem opticky kabel...

Příspěvek od Pardous »

Nikdo nema propojene kino a TV optickym kabelem??????????? :roll:
MK VII GTI white PERFOFRRR

Uživatelský avatar
kuba4you
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2671
Registrován: 20.03.2009 15:48
Bydliště: Ostrava - Krásné Pole
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak propojit all kino a TV?? problem opticky kabel...

Příspěvek od kuba4you »

dolby digital ale neznamená že se ti spustí optický výstup ne?teda u mě to tak nefunguje dolby digital mám pořád ale v nastavení zvuku musím zapnout digital výstup pak se mi i rozsvití že je připraven!to samé i na kině musím mít zapnutí optický kanál.

Uživatelský avatar
Pardous
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 347
Registrován: 26.09.2007 11:05
Bydliště: Hořovice/Beroun

Re: Jak propojit all kino a TV?? problem opticky kabel...

Příspěvek od Pardous »

kuba4you píše:dolby digital ale neznamená že se ti spustí optický výstup ne?teda u mě to tak nefunguje dolby digital mám pořád ale v nastavení zvuku musím zapnout digital výstup pak se mi i rozsvití že je připraven!to samé i na kině musím mít zapnutí optický kanál.
Na kinu jsem to take delal prepnul na Line 1 a nic.Je mozne ze ten kabel je vadny?Me jde jen o audio z tv do kina jinak pres HDMI jedu DVD a to maka.
MK VII GTI white PERFOFRRR

Uživatelský avatar
kuba4you
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2671
Registrován: 20.03.2009 15:48
Bydliště: Ostrava - Krásné Pole
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak propojit all kino a TV?? problem opticky kabel...

Příspěvek od kuba4you »

Pardous píše:
kuba4you píše:dolby digital ale neznamená že se ti spustí optický výstup ne?teda u mě to tak nefunguje dolby digital mám pořád ale v nastavení zvuku musím zapnout digital výstup pak se mi i rozsvití že je připraven!to samé i na kině musím mít zapnutí optický kanál.
Na kinu jsem to take delal prepnul na Line 1 a nic.Je mozne ze ten kabel je vadny?Me jde jen o audio z tv do kina jinak pres HDMI jedu DVD a to maka.
je to sice od věci ale měl jsem kdysi aparatůru a za boha mi nejeli oba kanály najednou pak jsem nahodně něco namačkal a jelo to tudiž moje rada zní zkusit zmačknout co se da :D jinak svití ti ta zdířka kde to je zapojené?

Uživatelský avatar
Pardous
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 347
Registrován: 26.09.2007 11:05
Bydliště: Hořovice/Beroun

Re: Jak propojit all kino a TV?? problem opticky kabel...

Příspěvek od Pardous »

kuba4you píše:
Pardous píše: Na kinu jsem to take delal prepnul na Line 1 a nic.Je mozne ze ten kabel je vadny?Me jde jen o audio z tv do kina jinak pres HDMI jedu DVD a to maka.
je to sice od věci ale měl jsem kdysi aparatůru a za boha mi nejeli oba kanály najednou pak jsem nahodně něco namačkal a jelo to tudiž moje rada zní zkusit zmačknout co se da :D jinak svití ti ta zdířka kde to je zapojené?
A lze vubec mit zvuk dolby digital s pozemniho digital vysilani??Zdirka tam nema co svitit..
MK VII GTI white PERFOFRRR

Uživatelský avatar
kuba4you
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2671
Registrován: 20.03.2009 15:48
Bydliště: Ostrava - Krásné Pole
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak propojit all kino a TV?? problem opticky kabel...

Příspěvek od kuba4you »

Pardous píše:
kuba4you píše: je to sice od věci ale měl jsem kdysi aparatůru a za boha mi nejeli oba kanály najednou pak jsem nahodně něco namačkal a jelo to tudiž moje rada zní zkusit zmačknout co se da :D jinak svití ti ta zdířka kde to je zapojené?
A lze vubec mit zvuk dolby digital s pozemniho digital vysilani??Zdirka tam nema co svitit..
No pravě že mi se rozsviti jak mám aktivovaný optický vstupúvýstup jinak je zhaslý, jinak dolby digital je jen jakoby ekvalizer ne?to si myslím ja

Odpovědět

Zpět na „FAQ - počítače - mobily - elektronika“