Mobil SAMSUNG

rady, recenze, tipy a triky...

Moderátoři: JaSk, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
mephik
Profík
Profík
Příspěvky: 1176
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Podivín

Mobil SAMSUNG

Příspěvek od mephik »

Mám takovej dotaz možná pro ty co tomu rozumí víc do hloubky - jedná se konkrétně o model Samsung D600E (vysouvací) a momentálně mi vydrží na baterii jen hodinu až dvě - baterky už jsem tam vystřídal asi 3 a dělá to jakoby pořád to samé - občas se to jakoby chytne a jede to 4-5dni v poho ale pak jako by se neco v tom telefonu stalo a vydrz klesne na par hodin - cili todle bude podle meho laickeho nazoru pravdepodobne elektronikou toho mobilu - myslite si má cenu todle dávat do servisu na přehrátí firmwaru nebo to nemá cenu spravovat ?

NA mob. jsem si zvyk a i když je to nic moc tak bych ho nerad zahazoval - DIK ZA TIPY A NAPADY VSEM :!: :wink:

Uživatelský avatar
parizek_ltm
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2659
Registrován: 01.10.2008 22:01
Bydliště: Praga

Re: Mobil SAMSUNG

Příspěvek od parizek_ltm »

A nemas ho porad rozsvicenej ? Trebas neumi nahodit standby rezim, neco v pozadi frci nejaka aplikace. Prehrat FW bych urco zkusil.

Uživatelský avatar
mephik
Profík
Profík
Příspěvky: 1176
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Podivín

Re: Mobil SAMSUNG

Příspěvek od mephik »

nn je zhasly (obrazovka totalne cerna) - vysouvaci se po zavreeni automaticky uvede do standby - tzn. uzavre automaticky vsechny aplikace.....kolik to tak stoji - mob co ma hodnotu 500kc nema cenu prehravat za litr :)

Uživatelský avatar
parizek_ltm
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2659
Registrován: 01.10.2008 22:01
Bydliště: Praga

Re: Mobil SAMSUNG

Příspěvek od parizek_ltm »

No v nejakem neorigo servisu tipuju tak 300,-Kc a nemas jisty vysledek. Pokud je spatna elektronika tak, ze se sama vybiji, tak akorat budes nadavat :?

Uživatelský avatar
mephik
Profík
Profík
Příspěvky: 1176
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Podivín

Re: Mobil SAMSUNG

Příspěvek od mephik »

hmm to mam radost - tak dik za info :!:

Odpovědět

Zpět na „FAQ - počítače - mobily - elektronika“