Blackberry.

rady, recenze, tipy a triky...

Moderátoři: JaSk, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
JaSk
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1598
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Blackberry.

Příspěvek od JaSk »

Nazdar klubáci,
nemáte někdo z vás nějaký hlubší zkušenosti s Blackberry? Líbí se mi jejich výbava (hlavně displej) a z těch všemožnejch dotykovejch paskvilů už je mi na blití a tak sem si řekl, že zkusim něco nového. RIM OS je fajn, nepřeplácanej. Na symbianu sem vyrostl, na windosw mobile bych zestárl asi :D
Internet v mobilu mam, takže o to tu nejde...
Zajímaj mě vaše postřehy, jde mi o klasické, nedotykové telefony... :D
Potřebuješ radu s počítačem nebo mobilem? Zeptej se!

Uživatelský avatar
parizek_ltm
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2659
Registrován: 01.10.2008 22:01
Bydliště: Praga

Re: Blackberry.

Příspěvek od parizek_ltm »

Ja jsem sice dotykar, ale musim rict, ze to neni spatne. Rozhodne to nebude spatne pro vyznavace klasickych telefonu. Mel jsem v ruce 9700 Bold od Vice presidenta firmy :D
Sic bych nemenil a nasel bych pro sebe spoustu duvodu proc nemenit, jako manazersky telefon je BB fajn. Prehledne maily, celkem intuitivni ovladani, opera, vyborna moznost zalohy celeho telefonu na BB enterprise server. Trochu horsi surfovani kvuli absenci dotyku, ale clovek si zvykne. Mozna vyhoda hw klavesnice, ale ty pismenka nejsou nijak extra velky, takze se clovek na psani musi soustredit, aby necvakal vedle.
BB bych charakterizoval jako paradni manazersky telefon pro lidi, ktery nevyzijou vyhody dotykovek a WM :)

Uživatelský avatar
kuba4you
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2671
Registrován: 20.03.2009 15:48
Bydliště: Ostrava - Krásné Pole
Kontaktovat uživatele:

Re: Blackberry.

Příspěvek od kuba4you »

JaSk píše:Nazdar klubáci,
nemáte někdo z vás nějaký hlubší zkušenosti s Blackberry? Líbí se mi jejich výbava (hlavně displej) a z těch všemožnejch dotykovejch paskvilů už je mi na blití a tak sem si řekl, že zkusim něco nového. RIM OS je fajn, nepřeplácanej. Na symbianu sem vyrostl, na windosw mobile bych zestárl asi :D
Internet v mobilu mam, takže o to tu nejde...
Zajímaj mě vaše postřehy, jde mi o klasické, nedotykové telefony... :D
já je smontovával jako brigadník a vůbec mě nezaujal, a vzhledem k tomu že víj jak jedna třetina byl shit a hned se drtili tak bych do něj nešel, ale to bylo cca před 4 roky

Uživatelský avatar
sphinxx
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1518
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slavkov u Opavy

Re: Blackberry.

Příspěvek od sphinxx »

Mám BB8900 a narovinu, jsem max. spokojen až na jednu maličkost, baterka mi v něm vydrží 2 dny.( u S-E jsem byl zvyklý na min 5dnů.)

Měl jsem Nokie, Sony-Ericsony, hodně velká spokojenost, ale BB je zase o kus dál. Prohlížek super, já dotykovky nemám rád,takže jsem šel po nedotykovém, zálohovatelném telefonu s Wifi, Email-klientem, velkou pamětí a internetem.

Navíc, kabel k ní, software a jednodouché nahrávání aplikací. A hlavně, update softu zvládne každý sám doma.

Za sebe mohu jen doporučit.

to Kuba: už mi spadl ze schodů a furt je ok, asi se za 4 roky něco změnilo :wink:
Přílohy
bb.jpg
bb.jpg (10.83 KiB) Zobrazeno 1183 x
:zzz:

Uživatelský avatar
JaSk
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1598
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Blackberry.

Příspěvek od JaSk »

Díky za rady. Dneska sem se na ně byl podívat a je to pěkný. Taková pokročilejší Nokie E72 :)
Jen mě zajímá, jestli vám to chodí s běžným "internetem do mobilu", například od Vodafounu a nebo musíte mít ten spešl BB tarif?
Potřebuješ radu s počítačem nebo mobilem? Zeptej se!

Uživatelský avatar
parizek_ltm
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2659
Registrován: 01.10.2008 22:01
Bydliště: Praga

Re: Blackberry.

Příspěvek od parizek_ltm »

Chodi s normalnim datovym pripojenim. Akorat tam jsou 2 typy prohlizece a mam pocit, ze ten co je od BB si to prave uctuje jinak. Ruku do ohne za to ale ted nedam.

Uživatelský avatar
JaSk
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1598
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Blackberry.

Příspěvek od JaSk »

A jak je to s aplikacema? Potřeboval bych něco na ICQ a gmail například. Jako browser postačí opera, stejně je nejlepší :) Daj se na tom přehrávat filmy?
Potřebuješ radu s počítačem nebo mobilem? Zeptej se!

Uživatelský avatar
sphinxx
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1518
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slavkov u Opavy

Re: Blackberry.

Příspěvek od sphinxx »

JaSk píše:A jak je to s aplikacema? Potřeboval bych něco na ICQ a gmail například. Jako browser postačí opera, stejně je nejlepší :) Daj se na tom přehrávat filmy?

ICQ, email. klient, BB messenger, facebook atd jsou všechno věci, co to má.. Přehrávat filmy? Krása.. Z youtube přes wifi se koukáš on-line..
:zzz:

Uživatelský avatar
JaSk
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1598
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Blackberry.

Příspěvek od JaSk »

sphinxx píše:
JaSk píše:A jak je to s aplikacema? Potřeboval bych něco na ICQ a gmail například. Jako browser postačí opera, stejně je nejlepší :) Daj se na tom přehrávat filmy?

ICQ, email. klient, BB messenger, facebook atd jsou všechno věci, co to má.. Přehrávat filmy? Krása.. Z youtube přes wifi se koukáš on-line..
Takže s aplikacema zjevně problém nebude... blackberry tam prej dává i nějakou svojí navigaci, je to tak?
Potřebuješ radu s počítačem nebo mobilem? Zeptej se!

Toboo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 60
Registrován: 21.11.2009 11:33
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Blackberry.

Příspěvek od Toboo »

NN, vlastní navigaci to nemá, ale můžeš nainstalovat např. google maps a jedeš v pohodě online;-)

Jinak mám taky BB 8900 a jsem naprosto spokojený;-)

Odpovědět

Zpět na „FAQ - počítače - mobily - elektronika“