Nokia C5-03

rady, recenze, tipy a triky...

Moderátoři: JaSk, Moderátoři

Uživatelský avatar
Storm
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2441
Registrován: 06.03.2008 17:48
Bydliště: okr. Brno-venkov

Re: Nokia C5-03

Příspěvek od Storm »

Ikdyž by Symbian skončil, tak to nebude ze dne na den a i podpora bude trvat ještě další roky a vzhledem k tomu, že si člověk mobil většinou nekupuje na víc jak 5 let, tak je to teď celkem jedno. Nokia bohužel udělala pár strategických chyb, naopak konkurence dokázala přinést nové zajímavé věci, proto je teď na tom špatně a možná to raději vyřeší svým prodejem.
Honda Civic VIII 1.8 i-VTEC Executive
ex VW Golf IV 1.9 TDI PD

Uživatelský avatar
jtoxx
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 336
Registrován: 22.07.2010 20:05
Bydliště: Ústí n/L
Kontaktovat uživatele:

Re: Nokia C5-03

Příspěvek od jtoxx »

No spis bych rekl ze je to dopredu planovana spionaz ze strany MS. Elop jakozto byvaly vysoky manazer MS a nynejsi sef Nokie :-) ze dne na den ne pokud MS nekoupi Nokii. Pokud ji koupi tak bych se i bal. Nedavno koupil MS Skype a hned polovine uzivatelu nefunguje. :-) Jeto uz neokolik let mrtva platforma a prodavat za 3500 telefon s rezistivnim displejem bez wifi je spatny.

Uživatelský avatar
Tomášek
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9666
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Lovčovice u Jemnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Nokia C5-03

Příspěvek od Tomášek »

az se jednou rano vzbudim a nepujde mi telefon, tak to budu resit, do ty doby je mi to celkem jedno, hlavne ze si ted zavolam a napisu :-D

Uživatelský avatar
golfar
Pilot
Pilot
Příspěvky: 821
Registrován: 23.09.2008 13:02
Bydliště: Kostomlaty p\Mil (Teplice)
Kontaktovat uživatele:

Re: Nokia C5-03

Příspěvek od golfar »

no do nový nokie bych už taky nešel...už 3/4 roku mám C6, což o to wifi to má, fotí to taky docela obstojně, ale jinak není den kdybych jí nechtěl rozšlapat za to její sekání a pomalost...už dvakrát byla na servisu (chrastící sluchátko telefonu, výsuvnej mechanizmus klávesnice)... prostě telefon od nokie byl krok zpět, už nikdy více

btw: teď je na servisu potřetí (ztrácí signál a sama se vypíná) tak mám náhradní E50 a to je jiná, sice starý ale co toho vydrží...
jettule http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=121&t=131541" onclick="window.open(this.href);return false;
varoš http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=128&t=114063" onclick="window.open(this.href);return false; PRODÁNO

http://www.sdhkostomlaty.webnode.cz

Uživatelský avatar
jtoxx
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 336
Registrován: 22.07.2010 20:05
Bydliště: Ústí n/L
Kontaktovat uživatele:

Re: Nokia C5-03

Příspěvek od jtoxx »

Jasne rozdil mezi dotykovkou a beznym displejem je obrovsky. Nokie dotykovky neumela nikdy az na N900.

Uživatelský avatar
Tomášek
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9666
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Lovčovice u Jemnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Nokia C5-03

Příspěvek od Tomášek »

ja mel dlouho e51cku a to byla super liga, co ten toho se mnou zazil

Odpovědět

Zpět na „FAQ - počítače - mobily - elektronika“