HTC

rady, recenze, tipy a triky...

Moderátoři: JaSk, Moderátoři

Uživatelský avatar
gordonfreeman1
Řidič
Řidič
Příspěvky: 119
Registrován: 01.05.2011 14:02
Bydliště: Plzeň

Re: HTC

Příspěvek od gordonfreeman1 »

Bastard píše:Kdybych věděl, že to Evo 3D shodí tak dolů, tak jsem si nekupoval E7 :mrgreen: Brácha ho má a luxus. Ale na androida ještě nejsem ready, Symbian je mi pořád (zatím) mnohem bližší :D
Tak já jsem rád že jsem se zbavil Symbianu, v Nokii 5800 peklo a nic než peklo :-( . Telefon zamrzal, lagoval při psaní sms. Úžasnej krám, i když je možné že jsem měl špatný kus, kdoví. Pár známých má Nokia 5230 a ti jsou celkem spokojení. Mám jako další náhradní telefon Samsung se symbianem kterej je stejnej jako v Nokii95 a ten zas tak špatnej nebyl. Já mám teď Optimus Black s androidem a spokojenost. Viry nechytnu, poněvadž nestahuju kdejakou blbinu do telefonu. A reklam v aplikacích se zbavím tak že vypnu data :-) . Pokud samozřejmě nepoužívám třeba google mapy, ty jsou online :-). To je tedy alespoň můj názor :pleasantry:
Vw Passat B5 Variant, 1,9 TDI 81 kW AFN

Obrázek

Uživatelský avatar
Vecernicek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4285
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: HTC

Příspěvek od Vecernicek »

Dotaz, teď jsem dostal HTC a z toho windows kvetu, je to ještě horší než Samsung. Jde prej na to flashnout android, ten se mi celkem líbí, jde to nebo mám počkat na ten od mozily?

Odpovědět

Zpět na „FAQ - počítače - mobily - elektronika“