XBMC

rady, recenze, tipy a triky...

Moderátoři: JaSk, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
st.jim
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1866
Registrován: 19.03.2008 07:34
Bydliště: Pardubice 6
Kontaktovat uživatele:

XBMC

Příspěvek od st.jim »

chtěl bych se zeptat, zda náhodou někdo nepoužívá program: multimediální centrum XMBC.

používal jsem starší verzi xbmc 9.11 kde mi stahování informací a posterů z imdb fungovalo bez problémů. po nainstalování verze 11.0 to ale přestalo fungovat. když dám stáhnout aktualizaci, tak naskočí okýnko že se aktualizuje, ale během vteřiny zmizí a nic nestáhne. používám win7 64 bit. pouze win firewall, kde je xbmc povolený. nemáte někdo nějakou radu? díky moc

hlavně mi sem nedávejte tento odkaz, tahle "rada" mi nefunguje :mrgreen:
srazy VWýčechů :velo:
CSFD

Pro své idealistické názory se často potkávám s nepochopením....

Uživatelský avatar
Dandim
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 275
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: XBMC

Příspěvek od Dandim »

XBMC nepoužívám (hrál jsem s MythTV kdysi). V čem máš teda problém? Nainstaloval sis v11 a nejdou ti aktualizace? Zkus uplně vypnout firewall. Jinak koukni na log (Users\[user]\AppData\Roaming\XBMC\xbmc.log ) zda tam neco nenajdes.
Trošku mimo.. Pochlub se jak to máš doma udělaný? Myslím na jakém HW, zda to používaš jako HTPC nebo na pracovním compu :-)

Uživatelský avatar
st.jim
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1866
Registrován: 19.03.2008 07:34
Bydliště: Pardubice 6
Kontaktovat uživatele:

Re: XBMC

Příspěvek od st.jim »

já tam mám z5 verzi 9.11 ale zkusím znovu nainstalovat v 11.00 a podívám se do toho logu, co mi to tam napíše :)

jinak chtěl jsem to hodit do nějaké krabice, HDD zrcadlově a udělat domácí sít. ale ta slušná stojí kolem 10T, tak jsem se na to vybodl. mám to tedy v počítači, ale je zase dobrý, že mám zvukovku X-Fi Platinum Fatal1ty Champion, která má dálk. ovladač. tak stačilo stáhnout softík a už v pohodě ležím v křesle :)
srazy VWýčechů :velo:
CSFD

Pro své idealistické názory se často potkávám s nepochopením....

Uživatelský avatar
Dandim
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 275
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: XBMC

Příspěvek od Dandim »

Já jsem měl zase ideu, že postavím MythTV. Částečně jsem to rozjel a bylo to fajn. Jen by to asi nemělo využití, tak se od toho upustilo :-/ Jinak jsem tam měl DVB-T kartu, plánoval jsem DVB-S kartu. Ovladač jsem měl k té DVB-T kartě. Ten MythTV byl dobrý v tom, že postavíš jeden backend (zdroj, dáš tam karty DVB-T/S) a můžeš mít x frontendů. Tedy počítačů, kde si přehráváš filmy z backendu či sleduješ vysílání :-) Já jsem to i vyzkoušel. Paráda, ale ideální to nebylo... Nakonec nejslabším článkem byla síť. Jinak jsem to stavěl na linuxu celé.

Uživatelský avatar
st.jim
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1866
Registrován: 19.03.2008 07:34
Bydliště: Pardubice 6
Kontaktovat uživatele:

Re: XBMC

Příspěvek od st.jim »

tak mi to tam píše tohle v tom logu:

11:07:15 T:5064 ERROR: CVideoDatabase::GetScraperForPath failed
11:07:16 T:5064 NOTICE: VideoInfoScanner: Finished scan. Scanning for video info took 00:00
11:07:16 T:2888 ERROR: SQL: SQL error or missing database
Query: select path.strContent,path.strScraper,path.scanRecursive,path.useFolderNames,path.strSettings

ale co jsem si pročítal soubor s scraperem, tak by měl být v pořádku. zkouším hledat, kde by mohl být zakopaný pes :mrgreen:
srazy VWýčechů :velo:
CSFD

Pro své idealistické názory se často potkávám s nepochopením....

Odpovědět

Zpět na „FAQ - počítače - mobily - elektronika“