rada Samsung i9100 galaxy SII

rady, recenze, tipy a triky...

Moderátoři: JaSk, Moderátoři

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

rada Samsung i9100 galaxy SII

Příspěvek od napster »

Tak jsem si koupil zase na chvilku SII. ale chybí mi už delší dobu u androida funkce "vyslovení jména volajícího" měl jsem to na Nokii 5800XM a byla to šikovná věc. co jsem zatím stáhnul,tak všude je takovej umělej hlas a o ničem. nevíte někdo o nějaký aplikaci,kde by to mluvilo v češtině a bylo tomu rozumět? díky
Lepší mrtvej,nez druhej!!!
Skoda Superb II TDI elegance 2010 125kw
čištění interieru,exterieru, pece o kozene interiéry, lesteni,korekce laku. Ochrana laku. Detailing Mlada Boleslav a okolí

Uživatelský avatar
JaSk
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1598
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: rada Samsung i9100 galaxy SII

Příspěvek od JaSk »

Nojo, to je tim, že sme vyměnili smartphony za mini-počítače s původně stolním systémem :D Neuměj moc profily, budík u vypnutého telefonu a nebo jméno volajícího. Nicméně to se dá vyřešit - zkus toto: https://play.google.com/store/apps/deta ... lite&hl=cs" onclick="window.open(this.href);return false; . Pak jedině debilní způsob - nahrát si ke každému volajícímu v MP3 a přiřadit to pak :D
Potřebuješ radu s počítačem nebo mobilem? Zeptej se!

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: rada Samsung i9100 galaxy SII

Příspěvek od Bastard »

Zlatej symbian... Budíky při vypnutým telefonu, profily, jméno volajícího :mrgreen:

Uživatelský avatar
Vesel
Pilot
Pilot
Příspěvky: 703
Registrován: 08.07.2012 22:02
Bydliště: Moravwa

Re: rada Samsung i9100 galaxy SII

Příspěvek od Vesel »

Nejsem si jistej ale na 99% umi kazdy android vyhledaval dle mluvenho slova. Mam HTC a jde mi to bez nejakych pogramu 3ti strany. I samsung SI to umi na sto procent. Pochybuji ze by to neumel jeden z nejlepsich mobilu co je. Staci jen hledat :)
VW Golf MK4 1.6 77kW
VW Golf MK4 1.8 GTI 110kW
VW Golf MK5 2.0 GTI 147kW
VW Golf MK7 1.2 TSI 63kW

Audi A4 B9 2.0 TDi 110kW

Uživatelský avatar
JaSk
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1598
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: rada Samsung i9100 galaxy SII

Příspěvek od JaSk »

On nechce hledat, ale chce, aby mu telefon vyslovil jméno člověka, který mu volá...
Potřebuješ radu s počítačem nebo mobilem? Zeptej se!

Uživatelský avatar
Vecernicek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4285
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: rada Samsung i9100 galaxy SII

Příspěvek od Vecernicek »

nechápu jak někdo může chválit Symbian...

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: rada Samsung i9100 galaxy SII

Příspěvek od Bastard »

To máš to stejný jak se Seatem...

Uživatelský avatar
JaSk
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1598
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: rada Samsung i9100 galaxy SII

Příspěvek od JaSk »

Vecernicek píše:nechápu jak někdo může chválit Symbian...
Efektivnější systém (RAM, náročnost, výdrž baterie) a máš v něm větší kontrolu třeba nad připojením k netu. Zas ale chápu, že se lidem nelíbí debilní ovládání, nepřehledný nastavení a bohužel to neni tak cool jako iOS, popřípadě jeho kopie - Android.
Potřebuješ radu s počítačem nebo mobilem? Zeptej se!

Uživatelský avatar
Dandim
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 275
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: rada Samsung i9100 galaxy SII

Příspěvek od Dandim »

Prý kopie :-D Vtipálku.

Uživatelský avatar
JaSk
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1598
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: rada Samsung i9100 galaxy SII

Příspěvek od JaSk »

Dobře, řekněme to slušněji - vzhledem i funkcí inspirovaný s puncem "cool opensource"... ale jinak jsem taky pro android, iOS sem dávno opustil na všech zařízeních. No ale todle se musí nechat :D
Potřebuješ radu s počítačem nebo mobilem? Zeptej se!

Uživatelský avatar
Dandim
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 275
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: rada Samsung i9100 galaxy SII

Příspěvek od Dandim »

Trošku nevýhoda (i výhoda) je roztříštěnost androidu. Spíše každý výrobce si dělá grafickou nadstavbu Androidu (TouchWiz,Sense). Navíc jsou výrobci pomalí s aktualizacemi Androidu (zda vůbec). Mám Samsung Galaxy S1. Ze začátku jsem měl origo Android os Samsungu, ale začal mně štvát. Samsung nechal poslední verzi 2.3.3 myslím a ta měla chybu, že se rychle vybíjel. Došla mně trpělivost a nahodil Cyanogenmod (Custom ROM). A je to boží! Čistý android bez sraček od Samsungu. Rychlý, aktuální! Mám nejnovější Android :-).
A tohle mně baví na custom ROM, mám starý model Galaxy ale softwarově mám novější než Galaxy S3. A to potěší. U tohoto telefonu zůstanu do doby než klekne HW. Nemám důvod si kupovat nový telefon (pohoršil bych si). Ale to je asi trošku offtopic.

Uživatelský avatar
JaSk
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1598
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: rada Samsung i9100 galaxy SII

Příspěvek od JaSk »

Cyanogen mod mě hodně překvapil, co udělá s některýma mobilama, který jinak člověka jen štvou. Jenže tohle je výhoda pro malý procento uživatelů, ne pro ty "konzumní"...zbytek chce mít kvalitní systém od začátku a bohužel v současný době neni lehkej výběr, pokud jde o levnější telefon.
Potřebuješ radu s počítačem nebo mobilem? Zeptej se!

Uživatelský avatar
Enko
Řidič
Řidič
Příspěvky: 72
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: kousek od BRNA
Kontaktovat uživatele:

Re: rada Samsung i9100 galaxy SII

Příspěvek od Enko »

Zdravím klucí, mám malej dotaz, tento telefon bych rád pořídil, momentálně mám Nokii 6710 Navigator, jsem věsměs spokojen, ale doba si žádá změnu :-)
Proto můj dotaz je- koupit stále prodávající Samsung Galaxy S II nebo jiný telefon v rozmezí 6000 - 8000Kč ? Co třeba Huawey Honor atd... ??

Díky za každou radu! :wink:
ENKO

Uživatelský avatar
karlospv
Člen klubu
Příspěvky: 1377
Registrován: 04.10.2007 11:01
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Re: rada Samsung i9100 galaxy SII

Příspěvek od karlospv »

Enko píše:Zdravím klucí, mám malej dotaz, tento telefon bych rád pořídil, momentálně mám Nokii 6710 Navigator, jsem věsměs spokojen, ale doba si žádá změnu :-)
Proto můj dotaz je- koupit stále prodávající Samsung Galaxy S II nebo jiný telefon v rozmezí 6000 - 8000Kč ? Co třeba Huawey Honor atd... ??

Díky za každou radu! :wink:
Co galaxy s3 mini? Cca 9tis.
U O2 maji tedka akci,kdyz doneses starek mobik tak ti odectou cast ceny. Seznam nejvykupovanejsich mobilu maji na webu.

Uživatelský avatar
Enko
Řidič
Řidič
Příspěvky: 72
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: kousek od BRNA
Kontaktovat uživatele:

Re: rada Samsung i9100 galaxy SII

Příspěvek od Enko »

No já bych chtěl spíš nedotovanej přístroj bez smlouvy, asi z nějakého E-shopu. Galaxy mini S III mě taky zaujalo.
Spíše bych chtěl zkušenosti majitelů S II, jestli se telefon vyplatí i v této době nebo radši koupit jiný přístroj...
ENKO

Odpovědět

Zpět na „FAQ - počítače - mobily - elektronika“