Propojení PC a TV: přenos obrazu z PC do TV

rady, recenze, tipy a triky...

Moderátoři: JaSk, Moderátoři

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: Propojení PC a TV: přenos obrazu z PC do TV

Příspěvek od Shemik »

Takze jeste jednou dik vsem za pomoc a hlavne Frantiskovi za tu redukci a nize je foto :lol:
Přílohy
RIMG10215.JPG
RIMG10219.JPG
RIMG10222.JPG
RIMG10223.JPG

Uživatelský avatar
amavet
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4166
Registrován: 11.02.2008 07:50
Bydliště: Nový Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: Propojení PC a TV: přenos obrazu z PC do TV

Příspěvek od amavet »

tak ty barvi mas celkem nezaostrene.neco jak sem to mel ja pres pres atinu.ale kdyz si clovek pak pusti film,tak ten kontrast se ztrati
VW golf 2 GTI 16V 95kw , odtah pastika variant B5.5 2.8 V6 4motion 777539977 , Golf 4 2,8 V6 4motion , Honda CBR 600 F3

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: Propojení PC a TV: přenos obrazu z PC do TV

Příspěvek od Shemik »

No ono pres tu fotku to vypada opravdu mnohem hur nez ve skutecnosti. Samo na monitoru PC je obraz daleko lepsi, na praci na PC to rozhodne neni, ale na koukani na film je to uplne v poho a prene na to, resp. jen kvuli tomu jsem to chtel :lol:

Uživatelský avatar
amavet
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4166
Registrován: 11.02.2008 07:50
Bydliště: Nový Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: Propojení PC a TV: přenos obrazu z PC do TV

Příspěvek od amavet »

Shemik píše:No ono pres tu fotku to vypada opravdu mnohem hur nez ve skutecnosti. Samo na monitoru PC je obraz daleko lepsi, na praci na PC to rozhodne neni, ale na koukani na film je to uplne v poho a prene na to, resp. jen kvuli tomu jsem to chtel :lol:
to mi bylo jasny,na notasu se moc neda cumet na filmy :lol:
VW golf 2 GTI 16V 95kw , odtah pastika variant B5.5 2.8 V6 4motion 777539977 , Golf 4 2,8 V6 4motion , Honda CBR 600 F3

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: Propojení PC a TV: přenos obrazu z PC do TV

Příspěvek od Shemik »

No ja mam settopbox, ktery prehrava filmy i z externiho HDD, ale bohuzel neprecte vsechny formaty, tak proto jsem potreboval tohle zbastlit, abych se obcas mohl kouknout na TV i na to, co STB neprecte :lol:

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Propojení PC a TV: přenos obrazu z PC do TV

Příspěvek od Bastard »

Jestli nebylo jednodušší převést formát toho videa, než prznit nějaký kabely :mrgreen:

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: Propojení PC a TV: přenos obrazu z PC do TV

Příspěvek od Shemik »

Basto neboj, to bylo prvni co me napadlo, ale nejedna se zdaleka o jeden film a stalo by to asi hodne casu a musel bych to tak delat i s hodne filmama do budoucna. A nakonec toho bastleni nebylo zas tolik, spise toho koumani, kde to najit, ale bastleni nakonec spocivalo jen v tom cca 1,5 cm dlouhym zelenym dratku na poslednim obrazku, nic jineho jsem nebastlil :mrgreen: Naopak bych rekl, ze to bylo nejjednodussi reseni. Zvuk jsem natahl rovnou z NTB do externi reprosoustavy, obraz do TV a je vymalovano. :mrgreen:

Jinak jsem driv uvazoval i o tom preformatovani, ale jak jsem zjistil, tak ten muj STB je na formaty hodne vybiravej a to nejen na film, ale i na muziku (mam ty muziky hodne a ten mrzak precte jen MP3, ale ja mam vetsinu ve VMA), takze by toho preformatovavani byly tuny, proto jsem se rozhodl pouzivat jako prehravac na vsechno opet NTB, a ten STB budu pouzivat jen pro prijem a nahravani z TV. :lol:

Uživatelský avatar
FError
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1425
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ash
Kontaktovat uživatele:

Re: Propojení PC a TV: přenos obrazu z PC do TV

Příspěvek od FError »

Když jsme u této problematiky, tak abych nezakládal nové téma:
mám na notebooku S-Vidoe výstup, ale 7 PINovej! Nemáte nekdo prosím k němu protikus? Nebo nevíte, kde by se to dalo sehnat? Nemůžem to nikde najít :-(
VW OLDIES CLUB : http://vw-oldies.cz" onclick="window.open(this.href);return false; || VW-OLDIES.cz on GOOGLE+

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: Propojení PC a TV: přenos obrazu z PC do TV

Příspěvek od Shemik »

Cece, na to uz jsem take nekolikrat pri hledani toho meho reseni narazil, ze se ten 7pinovej blbe shani. Ale Uncle Google mi nasel tohle: http://translate.google.cz/translate?hl ... D%26sa%3DG" onclick="window.open(this.href);return false;
Je to preklad, ale mozna by to mohlo pomoct. Je to adapter 4 - 7 pin. 8)

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: Propojení PC a TV: přenos obrazu z PC do TV

Příspěvek od Shemik »

Hele a tohle jeste vypada dobre: http://4um.overclocking.cz/showthread.php?t=43338" onclick="window.open(this.href);return false; :lol:

Odpovědět

Zpět na „FAQ - počítače - mobily - elektronika“