Čerpadlo????

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Odpovědět
Ricardix
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 23.03.2009 12:19

Čerpadlo????

Příspěvek od Ricardix »

Natankoval som napicu naftu. Asi po kilometri mi vyplo cele auto. nenastartuje sa ani keby neviem co. V garazi som vyčistil nadrz. bolo tam tolko sraciek ze konec. Natankoval som 15litrov nafty. a auto chvilu islo a potom zrazu sratilo vykon a vpici nic, vyplo .. Teraz ide ale len ked je v nadrzi nad 1/2 nafty. ako nahle klesne na polovicu auto hned vipne.. co mam robyt.. zapalim toho passata .. .HELLLP MEEEEE

Uživatelský avatar
cosby
Profík
Profík
Příspěvky: 1098
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Čerpadlo????

Příspěvek od cosby »

Ty jo proč si nepřečteš nějaké témata a hned zakládáš nové???je tu o tom psáno dosti

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Čerpadlo????

Příspěvek od Mára_VR6 »

A co naftový filtr v motoru?? měnil jsi??? Pokud ne, tak je to ním :wink:
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Ricardix
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 23.03.2009 12:19

Re: Čerpadlo????

Příspěvek od Ricardix »

Jasne ze som menil... ale merak ukazujem dobre pri tej polke natankujem tych 30 litrovvvv

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Čerpadlo????

Příspěvek od Mára_VR6 »

A co čerpadlo v nádrži? Když zapneš klíček, tak ho musíš slyšet, že běží :!: Pokud ne, tak je v tahu a to už jinde jsme, to je jiná vesnice :wink: :lol:
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Ricardix
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 23.03.2009 12:19

Re: Čerpadlo????

Příspěvek od Ricardix »

ano, to cerpadlo pocujem.. takze musi fungovat..

forbesss
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 14.08.2008 20:47
Bydliště: moravskoslezský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Čerpadlo????

Příspěvek od forbesss »

Problem s cerpadlem. Mel jsem stare cerpadlo, ktere hucelo a pri zrychleni a dosazeni urcitych rychlosti, napr. ve 100, 130 a 160km/h prestalo jit palivo na par sekund a pak uz zase v pohode, takze bylo docela nebezpecne nekde predjizdet. Casem se to jeste zhorsovalo a tak jsem koupil nove cerpadlo ve VW, ale problem se nevzresil, prave naopak, jeste se zhorsil a ted uz neprdjedu ani nejslabsi fabii :D
Pri seslapnuti plynoveho pedalu na podlahu nebo poloviny auto neradi nahoru, ale naskoci tam dvojka a motor rve, kdyz povolim pedal, tak naskoci skutecny rychlostni stupen, ktery by tam spravne mel byt a cerpadlo taky huci, tak nevim jestli je problem s cerpadlem nebo je problem jinde. Kdyby nekdo nahodou mel nejakou podobnou zkusenost, tak si prectu kazdou radu :)

Odpovědět

Zpět na „Poruchy čerpadel“