Porucha(asi čerpadlo)

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Uživatelský avatar
newmann75
Pilot
Pilot
Příspěvky: 708
Registrován: 11.11.2008 10:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Porucha(asi čerpadlo)

Příspěvek od newmann75 »

Mára_VR6 píše:počkej počkej, jakej posilovač řízení?? Tady je plně elektrickej, žádný servo hnaný řemenem. Co to bylo za pitomce? 8O
nejspíš mu praskl řemen a nešel alternátor,jednotka pozna ubytek napětí a vypíná některé systémy.
CC 2014
1.4 TSI

Uživatelský avatar
krucinal
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 260
Registrován: 10.04.2008 21:23
Bydliště: Třeboňsko

Re: Porucha(asi čerpadlo)

Příspěvek od krucinal »

No opravili mi to čerpadlo,a potom mi řekl,že by bylo ještě dobré zkontrolovat nějaký z těch řemenů,který tam pohání klimu atd.Jsem laik,takže jsem neodporoval. :oops: :oops: :oops:

Uživatelský avatar
RomanF
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 258
Registrován: 06.07.2009 21:50
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Porucha(asi čerpadlo)

Příspěvek od RomanF »

krucinal píše:Tak jsem dneska jel,jel a najednou mi Pašík chcípnul a konec.Nešel vůbec natočit.Až na po 20tý naskočil,ale trhal motor,vůbec nešel za plynem a jakmile jsem se rozjel,zařadil za dvě,tak zase konec :twisted: :twisted: :x :x .Musel jsem ho nechat vezt potupně na podvalu odtahovky.Bylo mi do breku,myslel jsem,že si užiju víkend a ono tohle.V servisu byli velice ochotný na diagnostice nenašli nic,ale po hodince volali,že pravděpodobně čerpadlo je K.O. a že i palivový filtr je dost zanesenej,a to jsem ho měnil před cca.8000km,tak jsem ho tam musel nechat a domu pěkně mašinou :lol: :lol: .Tuší někdo kolik stojí čerpadlo?Odpovídají příznaky tomu co řekli,nebo tam může být ještě něco? :evil: :twisted:
Mně 3C chcípnul na světlech když jsem se chtěl rozjet na zelenou. Pak naskočil asi na 4. pokus a nešel vůbec do otáček. Do servisu jsem naštěstí dojel i když jako šnek, protože motor šel max na 1000-1200 otáček :-)
Když to tak tady čtu, bude to asi palivový čerpadlo, nebo ne?
prodáno - Passat Variant Highline 1.9 TDI BLS r.2007 (TTV, turbo BMP, 5ka ₊12%, chip DP 99kW, 1hm ATD)
Změnil jsem značku, za pár let se k Passatu vrátím... řekl bych :)

Bolevak
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 09.10.2009 22:25

Re: Porucha(asi čerpadlo)

Příspěvek od Bolevak »

Jo měl jsem stejný problém. Měl jsem najeto cca 140 000, v neděli odpoledne jsem vyjel, a 200 m od baráku mi umřel:-))zkoušel jsem ho natočit, ale párkrát štěkl na 1-2 válce, a pak hotovo. Od známého ze značkvého servisu jsem se dozvěděl, že je to bolest u prvních passatů téhle řady. Tak jsem vytáhl 7000 a zase jel po svých. m.j. taky pro mne musela odtahovka:-)) stejné čerpadlo se používá i v Octavii, a..stojí úplně stejně:-)

Odpovědět

Zpět na „Poruchy čerpadel“