Nad 2500 tisíce otáček začína škubat.

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Odpovědět
LordMatix
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 04.11.2009 12:08

Nad 2500 tisíce otáček začína škubat.

Příspěvek od LordMatix »

Čau mám taky 3C 2.0 tdi najeto 150 000km rok 2007, manualní převodovka. Jakmile vytočím motor nad 2500 tisíce otáček začíná se jemně cukat, pokud tu hranici nepřekročím auto se chová uplně normálně. žádné divné zvuky nikde nic neteče, ikdyž tím si nejsem úplně jistý, všude je teď mokro:D Žádná kontrolka nesvítí nic to nepíše. Jsem laik a vůbec nevím čim by to mohlo být....v pátek se chystám na diagnostiku, snad tam dojedu:D...tak mě napadlo jestli někdo nemá zkušenosti, nebo co od toho můžu čekat:( Předem dik moc

Uživatelský avatar
mrmaryII
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1262
Registrován: 24.03.2009 13:07
Bydliště: Kosice, SVK

Re: Nad 2500 tisíce otáček začína škubat.

Příspěvek od mrmaryII »

Palivovy filter?
Vzduchovy filter?
Hluk od cerpadla v nadrzi?
Diagnostika hovori co?
When you play with fire, there is a 50/50 chance something will go wrong, and nine times out of ten it does.

kastle1001
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 49
Registrován: 22.01.2010 08:32

Re: Nad 2500 tisíce otáček začína škubat.

Příspěvek od kastle1001 »

LordMatix píše:Čau mám taky 3C 2.0 tdi najeto 150 000km rok 2007, manualní převodovka. Jakmile vytočím motor nad 2500 tisíce otáček začíná se jemně cukat, pokud tu hranici nepřekročím auto se chová uplně normálně. žádné divné zvuky nikde nic neteče, ikdyž tím si nejsem úplně jistý, všude je teď mokro:D Žádná kontrolka nesvítí nic to nepíše. Jsem laik a vůbec nevím čim by to mohlo být....v pátek se chystám na diagnostiku, snad tam dojedu:D...tak mě napadlo jestli někdo nemá zkušenosti, nebo co od toho můžu čekat:( Předem dik moc
Nech komplet vyměnit gumičky na vstřikách a máš klid také mit to dělalo

Odpovědět

Zpět na „Poruchy čerpadel“