Kontrola olej. cerpadla

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Uživatelský avatar
Ifjef321
Řidič
Řidič
Příspěvky: 128
Registrován: 06.10.2011 20:50
Bydliště: Východní Čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: Kontrola olej. cerpadla

Příspěvek od Ifjef321 »

Zdravím,
chtěl bych se zeptat zda se někomu neválí doma v garáži funkční vyvažovák. Jak jsem se tu na fórum dočetl, tak nejsem jediný komu se to "protočilo" jenže můj příběh je takový. Mam passata 2005 2.0 TDI 103 kW BKP. Někdo z minulých majitelů nezainvestoval cca 150 kč do nové šestihranné hřídele ve vyvažováku a raději to tam zavařil !!! :fool: No a jak byla zima a auto v -27, tak ten svár rupnul. Teď bych potřeboval sehnat komplet nový vyvažovák. Nechce se mi dávat 28K a kdo ví, jestli se třeba trošku ještě nepřidřel motor ale nejelo se s tim. Po hlášce "STOP! Tlak oleje, vypněte motor" jsem dojel zase pár metrů pomalinku skoro na volnoběh do garáže....ale do servisu už na laně
Prosím pokud někdo máte doma vyvažováky a nepotřebujete. email: fejfarl(zavináč)seznam.cz
Moc děkuji.
B6 kombi 2006 3.2 fsi 184 kW
B6 sedan 2005 2.0 TDI 103 kW BKP, DSG - prodáno
______________________________
Prodej šroubení, hadiček, rychlospojek
http://www.vakuumtechnik.cz/sanga.php" onclick="window.open(this.href);return false;

motoanton
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 30.11.2010 22:35

Re: Kontrola olej. cerpadla

Příspěvek od motoanton »

Ahoj
po častých telefonických dotazech pripomínám že, předělání vyvažováků stále dělám a funguje stoprocentně. Mnoha z vás, jsem je již předělával a není jediná reklamace. V případě zájmu, nebo dotazů si přečtěte mé předchozí odpovědi v tomto fóru a nebo kdykoli volejte tel.773 916 992
Přílohy
04042012216[1].jpg

djrix
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 321
Registrován: 25.02.2010 10:27

Re: Kontrola olej. cerpadla

Příspěvek od djrix »

Ahoj, stále tato nabídka platí ? Mám kámoše co by to potřeboval....

Uživatelský avatar
Qido
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3029
Registrován: 26.10.2012 20:04
Bydliště: Praha

Re: Kontrola olej. cerpadla

Příspěvek od Qido »

Kolega Sharik4x4. V hlavním téma je obsáhle vlákno VYVAŽOVÁKY!!! a tam je vše napsané a občas přesněji než tady v tomto.
U Sharika4x4 jsem byl osobně, perfektní práce a přístup.

Odpovědět

Zpět na „Poruchy čerpadel“