tempomat ?

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Odpovědět
kompas12
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 28.11.2009 20:15
Bydliště: slovensko/zilina

tempomat ?

Příspěvek od kompas12 »

Pri otáčkach okolo 3000 na štvorke, sa mi niekedy, akoby vyplo turbo, začne mi blikať kontrolka žhavenia a už nedokážem zdvihnúť otáčky, tempomat je vypnutý ale keď ho zapnem svieti tam výkričník, po vypnutí motora, naštartovaní je zasa všetko ok, stava sa mi to hlavne pri predbiehaní, nie je niečo s tempomatom ? alebo s turbom?

Uživatelský avatar
passat14
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 330
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Nitra

Re: tempomat ?

Příspěvek od passat14 »

S tempomatom problém nebude,ten výkričník ťa len upozorní,že je nefunkčný,lebo niečo nie je v poriadku niekde inde,aby mohol tempomat správne fungovať.Podobne ako to popisuješ ty,mne to robilo tiež a chybu mi zistili v čidle nadmorskej výšky.Vo VW mi to odstránili softvérovo.Odvtedy mi to spravilo asi 2x,že akoby auto nemalo výkon,tak som vypol motor a potom už ok.U mňa by pomohlo vymeniť to čidlo(60-70€),ale zatial to neriešim,už to dlho nespravilo....možno si to dnes privolám :D

Takže to zistíš jedine na VAGu...

áá ešte som zabudol..mne sa nerozsvietila kontrolka žhavenia a výkričník sa mi tam objavil už pri štarte,nie pri predbiehaní...

Uživatelský avatar
passat14
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 330
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Nitra

Re: tempomat ?

Příspěvek od passat14 »

pisal mi SZ,ze to mas vyriesene, napis to aj sem ostatnym v com bol problem,ako sa to odstranilo,pripadne aj co to vyslo.
mozno sa to niekomu bude hodi v buducnosti...dik

Odpovědět

Zpět na „Poruchy čerpadel“