za studen kolisaji otacky

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Odpovědět
mirekf
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 20.01.2010 21:16

za studen kolisaji otacky

Příspěvek od mirekf »

před dvěma měsíci jsem koupil vw pasat rv.2005 103kw.kdyz je motor studený tak kolisaji otacky.jsem v zahranici a uz mi menily dva vstriky cca1500euro,kabelaz 300euro a problem je porad stejny.nevi nekdo?jsem zoufaly

Maksim
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 08.11.2009 14:23

Re: za studen kolisaji otacky

Příspěvek od Maksim »

Můžou to být zanesené vstřiky od nějaké špatné nafty. Kup Verva diesel extra plnou, kup na čerpací stanici VIF Diesel Aditivum (letní samo), řeď 1 ml : 1 l nafty. Pokud se jedná o pouze zanesené vstřiky pak to dvěma vyjetýmy nádržemi kvalitní nafty a vif aditivem vyřešíš.
Já to tak vyřešil, když jsem si taky omylem natankoval špinavou naftu. Kolisali mi otáčky, teď už jsou zase jako přibité.

Jinak já mám Opel Astra H - 1.9 - 110 kW, je to common-rail, chodim jsem jen, že si tu docela dobře počtu :)
Ale neviděl bych důvod proč by to nemělo pomoct i tobě pokud jde o stejný problém.

Uživatelský avatar
mewerik
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 24.05.2009 08:55

Re: za studen kolisaji otacky

Příspěvek od mewerik »

pořád mé potíže s Passatem přetrvávají:-(. Autorizovaný servis Heller Ostrava, kterému jsem práci zadal, a řekl jaké mám s Passatem potíže, řekli mi, že je vadná vstřikovací tryska a že je nutno tuto trysku vyměnit, aby potíže nepřetrvávali. provedli tedy výměnu vstřikovací trysky auto se stalo sice pojízdným zaplatil jsem 18.500,-, ale závada, která byla mnou požadovaná, aby se odstranila se projevuje nadále. Jedná se o ranní starty, kdy motor auta naskočí napoprvé, ale má nepravidelný chod zhruba půl minuty. V servise mi řekli, že jim musím rozšířit zakázku, jinak nebudou nic opravovat a zjišťovat. Oni totiž vůbec netuší co to může způsobovat. Chtějí po mně v tuto chvíli dalších 6.000,- a čtrnáct dnů na zjištení závady - je tohle korektní postup...? Rád bych znal Váš názor, co tuto závadu může způsobovat a nebo mi prosím pošlete nějaký kontakt na kterém bych se dozvěděl informace k danému problému. Určitě spolupracujete i s nějakým soudním znalcem. Děkuji Za rychlou odpověď a zůstavám s pozdravem.

Zklamaný zákaznik VW Marek Bedrava

Uživatelský avatar
newmann75
Pilot
Pilot
Příspěvky: 708
Registrován: 11.11.2008 10:38
Kontaktovat uživatele:

Re: za studen kolisaji otacky

Příspěvek od newmann75 »

Odvez to do F-M k Tesco panu Sobkovi a neřeš Hellera,to jsou jen měniči dílů.
CC 2014
1.4 TSI

Odpovědět

Zpět na „Poruchy čerpadel“