Vstrekovač

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

ondro
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 11.09.2009 15:44

Vstrekovač

Příspěvek od ondro »

Pri 159000km mi odišiel na passate 3c 2,0, 103 kW vstrekovač (druhý od rozvodov) vymanili mi v autorizovanom servise za nový a po prejdení cca 300 km mi odišiel iný (tretí od rozvodov). Dočítal som sa, že to nie je bežné, ako aj to, že by sa po takejto oprave mali nastaviť nejaké kódy cez počítač online s VW strediskom. Ak má niekto s tým skúsenosti, či sa nemení aj káblovanie a pod. napíšte ako sa pri orave má postupovať, aby som si to vedel pri tejto oprave odkontrolovať. Prajem všetkým pekný deň.

MatoRak
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 21.02.2010 15:13

Re: Vstrekovač

Příspěvek od MatoRak »

me se stalo to same.... Pri 155t mi odesel vstrik na druhem valci. Ujel jsem dalsich 4t a dalsi vstikovat to ma za sebou. Nevis kde se daji ty vstikovace koupit za rozumnou cenu. Prvni oprava v autorizovane servise me stalo 25t a to uz se mi znova davat nechce. Navic jsou tam dalsi dva ktere muzou odejit velmi brzo, takze je chci take vymenit.
Diky M.

Uživatelský avatar
uncompromised
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2786
Registrován: 19.06.2010 22:11

Re: Vstrekovač

Příspěvek od uncompromised »

MatoRak: nejlepší bude, když napíšeš kód motoru, podle toho se pozná jaké tam máš vstřiky, a co jsem se tady dočetl, tak se mají měnit všechny čtyři zároveň, to právě proto, aby se nestalo to se ti stalo teď

MatoRak
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 21.02.2010 15:13

Re: Vstrekovač

Příspěvek od MatoRak »

Siemens 03g130073d - to je podle VW autorizovaneho servisu. Nemuzu je nikde sehnat
M.

777Matess
Řidič
Řidič
Příspěvky: 53
Registrován: 29.11.2009 14:57
Kontaktovat uživatele:

Re: Vstrekovač

Příspěvek od 777Matess »

Když už jste u těch vstřikovačů, nemáte někdo zkušenosti s jejich čistěním ultrazvukem? Mám najeto 180.000 a někde jsem se dočetl, že by bylo dobré je vyčistit po 160.000
*-_-*-_-*-_-*-_-*-_-*

... není auto jako auto ...

BEDAALFA
Řidič
Řidič
Příspěvky: 142
Registrován: 17.07.2010 17:27
Bydliště: Havířov-město Karvinská 1238 73601 mobil 604591309

Re: Vstrekovač

Příspěvek od BEDAALFA »

MatoRak píše:Siemens 03g130073d - to je podle VW autorizovaneho servisu. Nemuzu je nikde sehnat
M.
Naposledy upravil(a) BEDAALFA dne 06.02.2011 01:02, celkem upraveno 2 x.

eddie81
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 210
Registrován: 02.09.2010 12:46

Re: Vstrekovač

Příspěvek od eddie81 »

777Matess píše:Když už jste u těch vstřikovačů, nemáte někdo zkušenosti s jejich čistěním ultrazvukem? Mám najeto 180.000 a někde jsem se dočetl, že by bylo dobré je vyčistit po 160.000
pokud ultrazvuk pomůže,.. ne vždy se to povede. ale kde to čistí ti neporadím,.. mi to teď celý repasují,.. jeden mam novej a 3 repas,.. uvidíme

johnny_m
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 21.03.2009 15:27
Bydliště: Nový Bor

Re: Vstrekovač

Příspěvek od johnny_m »

Ahojte vsichni! Taky mi odesel pred 14 dny jeden vstrik. Tady na foru jsem ale nasel clovicka, ktery se jmenuje bedaalfa. S velkou neduverou jsem nechal vymontovat vsechny 4 vstriky a poslal mu je. V patek mi prisly zrepasovane a auto zase zvesela JEZDI!!! Pry se na nich akorat zanesou piezo krystaly, ktere je potreba, asi ultrazvukem, vycistit. Pak se to cele preizoluje a je to OK!! Takze bedaalfa to umi a vrele doporucuju. vsechny 4 vstriky udela za 10.000, coz je podstatny rozdil oproti vw!!! Opravdu to neni zadny kec, vubec toho clovicka neznam, ale ocividne je spolehlivy. At se mu dilo dari!!!

Uživatelský avatar
SkiiiL
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 45
Registrován: 06.04.2011 09:53

Re: Vstrekovač

Příspěvek od SkiiiL »

Dnes jsem navstivil VW servis, nebot se odporoucela baterka.. Vymena-baterka OK, jenze odeslo hned pri nastartovani podavaci cerpadlo... Co je ale hlavni, pan ze servisu mi rikal, ze VW meni vstriky za nove na KULANCI... Jedina podminka, servis u VW a stari vozu do 7dmi let (kilometrove to omezene neni)... Takze parada ne? :-))

baxxter222
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1285
Registrován: 07.05.2010 18:17
Bydliště: ruzomberok,SVK
Kontaktovat uživatele:

Re: Vstrekovač

Příspěvek od baxxter222 »

ake vstreky?siemens?je to potvrdene len u tochto servisu alebo vo vsetkych?
http://www.vw-club.sk/viewtopic.php?f=102&t=17250" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
SkiiiL
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 45
Registrován: 06.04.2011 09:53

Re: Vstrekovač

Příspěvek od SkiiiL »

baxxter222 píše:ake vstreky?siemens?je to potvrdene len u tochto servisu alebo vo vsetkych?
Jestli jsem to dobre pochopil, jako ze ano, tak je jedno jake vstriky mas, pokud mas auto mladsi 7-dmi let servisovane v autorizovanych servisech VW. Jedna se o http://www.tukas.cz/cz/kontakty/volkswa ... praha.html

kolotuk
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 29.10.2011 01:53

Re: Vstrekovač

Příspěvek od kolotuk »

Souhlasím mě je nedávno vyměňovali (2 vstřiky) rovněž jen za práci a kabeláž. Celkem to vyšlo na 4500,- Kč. Autorizovaný servis NH Car. Auto mám 4 roky a najeto má cca 75000 km.

Markus-m
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 29
Registrován: 14.05.2012 22:56

Re: Vstrekovač

Příspěvek od Markus-m »

Dobrý večer,
nevíte náhodou jak se cenově pohybují vstřiky na passata 3c, 2.0TDI, r.v.08? Myslím, že mám Bosch.
Za případnou odpověď předem moc děkuji.
Markus
VW CC, 3.6FSI, DSG, 4M, 2013

Uživatelský avatar
deme
Řidič
Řidič
Příspěvky: 150
Registrován: 30.08.2009 20:39

Re: Vstrekovač

Příspěvek od deme »

ahojte ja mam tiez vstriky bosh kod motoru BMP najazdenych 190tis viem ze sa tak casto nekazia ale nahodou daju sa na kulanciu??a este ci je nejaka prevencia aby neodisly no vymena gumiciek a tak??dik michal

Uživatelský avatar
coltik
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Vstrekovač

Příspěvek od coltik »

Provádím opravy \"neopravitelných\" vstřikovačů Siemens, které se montovaly do koncernových motorů 2,0tdi PPD(103kW a 125kW) Audi, Seat, VW, Škoda.Kódy motorů BMA,BMN,BKP, Pokud se Vám objevila hláška \"motor do dílny\", začala blikat kontrolka žhavení a auto přestalo jet a po kontrole vstřikovače se zjistilo, že je jeden pin vyzkratovaný na kostru nebo je naměřený nějaký odpor, tak je možná jeho oprava, případně výměna za nový díl. Tato závada u těchto motorů je velice častá a nikdy člověk neví, kdy mu auto vypoví službu. Po této opravě se již více nestane. Jedná se o opravu pouze elektrické části. Výhodnější oprava celé sady. Oprava a dodání do 48hod. nebo na počkání(cca 1,5hod/ks)

Cena opravy 1ks/2,5tis.kč
Cena opravy 4ks/8tis.kč
Cena nového dílu 1ks/10tis.kč
Cena repasovaného vstřiku 1ks/4tis.kč
Sada nových o-kroužků na 4ks vstřikovačů- 400kč.

Záruka 12 měsíců!+ vystavení dokladu o opravě.
Plátce DPH!

607200807
roman.colt@seznam.cz

Odpovědět

Zpět na „Poruchy čerpadel“