Wv Passat rv.2007 blika kontrolka zhavenia obcas

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Odpovědět
arabesako
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 08.12.2011 10:34
Bydliště: Bratislava SR

Wv Passat rv.2007 blika kontrolka zhavenia obcas

Příspěvek od arabesako »

Ahojte vsetci.Vedel by mi dakto poradit?

Kupil som auto pred dvomi tyzdnami Wv Passat rv.2007 2,0 TD 103kw.a stalo sa mi na dialnici asi v 110km rychlosti,z nicoho nic sa mi rozsvietila kontr.zhavenia a blikala,no a motor stratil taky ten spravny tah,ako keby neslo turbo,,nemohol som riadne pridat plyn aby sa rozbehlo,tak som ho nelumpoval.Najprv nevypisalo nic len blikala.Vysiel som z dialnice a zastavil som, vypol som motor a nastartoval znova.Uz nesvietilo nic a auto slo opat krasne..
Asi po tyzdni sa mi to stalo opat a uz ukazalo -zas blikalo a rozvietil sa napis motor do dilny.Zahasol som, a uz odvtedy zas nesvieti kontrolka-teda neblika a nic nevypisuje.Teraz mam pokoj.Auto ma najazdenych 147 tisis km,
Kazde rano ak startujem- klasicky sa vsetky kontr.rozsvietia ale po nastartovani aj zhasnu.Auto hned chyti na prvy krat,bez problem. startov!!

Nemam problemy nastartovat, myslim si ze zhavice to nie su,,,,ale nikdy clovek nevie.
Co to moze byt???Cital som tu vsetky odkazy,kto mal podobne problemy zo zhavenim,,
Tak uvidim kto mi co odpovie, ci niekto uz toto riesil a co mi poradi.

Uživatelský avatar
uncompromised
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2786
Registrován: 19.06.2010 22:11

Re: Wv Passat rv.2007 blika kontrolka zhavenia obcas

Příspěvek od uncompromised »

arabesako: bez napíchnutí na VAG nikdo nic nezjistí

arabesako
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 08.12.2011 10:34
Bydliště: Bratislava SR

Re: Wv Passat rv.2007 blika kontrolka zhavenia obcas

Příspěvek od arabesako »

no ak to este raz urobi dam to napichnut a budem vediet viac teda... Zatial dakujem za odpoved...

arabesako
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 08.12.2011 10:34
Bydliště: Bratislava SR

Re: Wv Passat rv.2007 blika kontrolka zhavenia obcas

Příspěvek od arabesako »

A ked ze mi blika ta kontrolka zhavenia... a chcem to napichnut na to VAG- to je len original servis WV alebo aj iny servis, to ma alebo mize urobit?? Dakujem,

baxxter222
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1287
Registrován: 07.05.2010 18:17
Bydliště: ruzomberok,SVK
Kontaktovat uživatele:

Re: Wv Passat rv.2007 blika kontrolka zhavenia obcas

Příspěvek od baxxter222 »

VAG ma aj VW ale aj zopar klubakov na fore ti moze urobit diagnostiku.v prvom rade si ale musis dat do podpisu od kial si.
a potom hladat v teme podme si pomahat kto je najblizsie ku tebe s VAG-om
http://www.vw-club.sk/viewtopic.php?f=102&t=17250" onclick="window.open(this.href);return false;

arabesako
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 08.12.2011 10:34
Bydliště: Bratislava SR

Re: Wv Passat rv.2007 blika kontrolka zhavenia obcas

Příspěvek od arabesako »

Moc v tomto neviem chodit,ale uz som si vyplnil to najzakladnejsie skadial som, Tak ze snad sa mi dakto prihovori a pomoze mi st ym to mojim problemom, Dakujem vopred za pomoc..

baxxter222
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1287
Registrován: 07.05.2010 18:17
Bydliště: ruzomberok,SVK
Kontaktovat uživatele:

Re: Wv Passat rv.2007 blika kontrolka zhavenia obcas

Příspěvek od baxxter222 »

a skusal si to na sk fore?
tam pohladaj.
http://www.vw-club.sk/viewtopic.php?f=102&t=17250" onclick="window.open(this.href);return false;

Králik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 85
Registrován: 13.02.2008 14:23
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Re: Wv Passat rv.2007 blika kontrolka zhavenia obcas

Příspěvek od Králik »

arabesako píše:Ahojte vsetci.Vedel by mi dakto poradit?

Kupil som auto pred dvomi tyzdnami Wv Passat rv.2007 2,0 TD 103kw.a stalo sa mi na dialnici asi v 110km rychlosti,z nicoho nic sa mi rozsvietila kontr.zhavenia a blikala,no a motor stratil taky ten spravny tah,ako keby neslo turbo,,nemohol som riadne pridat plyn aby sa rozbehlo,tak som ho nelumpoval.Najprv nevypisalo nic len blikala.Vysiel som z dialnice a zastavil som, vypol som motor a nastartoval znova.Uz nesvietilo nic a auto slo opat krasne..
Asi po tyzdni sa mi to stalo opat a uz ukazalo -zas blikalo a rozvietil sa napis motor do dilny.Zahasol som, a uz odvtedy zas nesvieti kontrolka-teda neblika a nic nevypisuje.Teraz mam pokoj.Auto ma najazdenych 147 tisis km,
Kazde rano ak startujem- klasicky sa vsetky kontr.rozsvietia ale po nastartovani aj zhasnu.Auto hned chyti na prvy krat,bez problem. startov!!

Nemam problemy nastartovat, myslim si ze zhavice to nie su,,,,ale nikdy clovek nevie.
Co to moze byt???Cital som tu vsetky odkazy,kto mal podobne problemy zo zhavenim,,
Tak uvidim kto mi co odpovie, ci niekto uz toto riesil a co mi poradi.
Nízký, nebo vysoký tlak na turbu. Zakarbonovaný lopatky turba - vyčistit....
Padá ti to do nouzáku, když to chcípneš a nastartuješ tak se to vyresetuje. Nech to napíchnout a uvidíš.

Odpovědět

Zpět na „Poruchy čerpadel“