Chip Tuning 1.9 TDi 77kW

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Odpovědět
Uživatelský avatar
teekey
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3840
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Chip Tuning 1.9 TDi 77kW

Příspěvek od teekey »

2Milun, co veta to perla! :rofl:
VW Passat B6@103kw (BMP) | Range Rover V8 | eGolf

automototechnik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 148
Registrován: 06.12.2011 01:14
Bydliště: Praha

Re: Chip Tuning 1.9 TDi 77kW

Příspěvek od automototechnik »

teekey píše:2Milun, co veta to perla! :rofl:
slabý slovo, úplně stejný, jako by někdo napsal, že kupuje jen zkažený žrádlo, protože je to fuk a nakonec to stejně vys-r-

HLAVNĚ, ŽE JE TO LEVNÝ!!!

Jako ty slavný plastický operace v indii, každá pipka si nechala udělala čtyřky kozy za pár korun, co na tom, že pochcápaly na pooperační infekce, ta cena byla prostě neodolatelná :D

Uživatelský avatar
pig
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 278
Registrován: 07.03.2012 07:40
Bydliště: jižní morava

Re: Chip Tuning 1.9 TDi 77kW

Příspěvek od pig »

By mě zajímalo, jestli Vy všichni co tu razíte heslo "vysoká cena=vysoká kvalita" tankujete například tu nejdražší naftu co v čr máme.... atd, atd... ha ha.
Neříkám, že většinou neplatí staré známe, co je levné stojí za h***o...
Ale to jak když tu někdo napíše o ceně za kterou čipoval, tak dostane čočku už je usměvné pánové, hlavně od těch co se tím zabývají a jsou vlastně nasraní že se nejelo k nim :laugh: nazdar
Pásoš Vároš károš 07 BLÚMOUŠN :-) 1.9TDI
/100kW/320Nm/

Uživatelský avatar
motorpower
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3332
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: Chip Tuning 1.9 TDi 77kW

Příspěvek od motorpower »

Ono to asi nebylo jen o ceně, ale především o této firmě, která již začíná být proslulá svojí "kvalitou".
Měření výkonu na válcové zkušebně MAHA LPS 3000 4x4

Úprava výkonu vašeho vozu. Zlepšení emisních limitů.


Obrázek

Motorpower - Chiptuning

Uživatelský avatar
pig
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 278
Registrován: 07.03.2012 07:40
Bydliště: jižní morava

Re: Chip Tuning 1.9 TDi 77kW

Příspěvek od pig »

Druhé ABC? :laugh:
moje prase taky bylo původně čipnuté u "odborníků" se zárukami a stálo to za h***o.
Myslim, že u nás je tak do pěti dobrých firem, dle referencí, takže tak těžké si vybrat myslím není :good:
Pásoš Vároš károš 07 BLÚMOUŠN :-) 1.9TDI
/100kW/320Nm/

automototechnik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 148
Registrován: 06.12.2011 01:14
Bydliště: Praha

Re: Chip Tuning 1.9 TDi 77kW

Příspěvek od automototechnik »

pig píše:By mě zajímalo, jestli Vy všichni co tu razíte heslo "vysoká cena=vysoká kvalita" tankujete například tu nejdražší naftu co v čr máme.... atd, atd... ha ha.
Neříkám, že většinou neplatí staré známe, co je levné stojí za h***o...
Ale to jak když tu někdo napíše o ceně za kterou čipoval, tak dostane čočku už je usměvné pánové, hlavně od těch co se tím zabývají a jsou vlastně nasraní že se nejelo k nim :laugh: nazdar
1. Kupuju nejdražší naftu, protože vlastně nejdražší neni, protože když naleju kvalitní naftu, tak mi to i o něco míň žere...

Za 2. Že nejel ke mě, mi nevadí... Ono stejně auto po takovýhle úpravě skončí v 90% případů u mě, nebo u Motorpowera, kde si pak dotyčnej sype popel na hlavu.

Za 3. Je úplně fuk, že jel tam, kam napsal, ale ať je něco za jakoukoli cenu, tak si snad zkusim najít na netu reference, pak teprve jedu. Sám za sebe neřikam, že sem nikdy nic nezkurvil, ale dal jsem si to po sobě dohromady.

Uživatelský avatar
teekey
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3840
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Chip Tuning 1.9 TDi 77kW

Příspěvek od teekey »

pig píše:By mě zajímalo, jestli Vy všichni co tu razíte heslo "vysoká cena=vysoká kvalita" ...
jeste jednou si precti co tam napsal za nesmysly, tohle neni o cene, ale o tom ze si nekdo necha vymyt mozek absolutnimi blaboly.
kdyz budes jezdit s rozumem tak to bude vse ok. Rikal mi ten borec ze tam mel typka s BMW chipnul to a za 3 dny prijel ze mu umrel motor. Chtel to u nich reklamovat ze je to kvuli chipu, jenze jak jsem slysel ten typek jezdil stylem rozjezd na plno s nahonem 4x4 tak se nedivim ze ma motor k.o.
ja si to nedal kvuli rychlosti ale kvuli tomu ze potrebuji obcas predjet a ne ze spomalim provoz.
jezdim porad stejne,nevytacim to tak verim ze to par tisic km vydrzi. Turbo odejde casem tak i tak.
VW Passat B6@103kw (BMP) | Range Rover V8 | eGolf

Uživatelský avatar
pig
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 278
Registrován: 07.03.2012 07:40
Bydliště: jižní morava

Re: Chip Tuning 1.9 TDi 77kW

Příspěvek od pig »

teekey: jo tak to je samozřejmě supr čtení :smoke:
Pásoš Vároš károš 07 BLÚMOUŠN :-) 1.9TDI
/100kW/320Nm/

ladulel
Závodník
Závodník
Příspěvky: 570
Registrován: 24.07.2010 14:17

Re: Chip Tuning 1.9 TDi 77kW

Příspěvek od ladulel »

Na chip od http://www.Profi-Chiptuning.cz" onclick="window.open(this.href);return false; z Brna už mám najeto asi 50000 tis km a zatim ok :pleasantry: Akorát když tomu víc dávám,tak to čudí :) Mám najeto celkově 295000 tis...
Naposledy upravil(a) ladulel dne 05.04.2013 17:17, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Benetty
Závodník
Závodník
Příspěvky: 634
Registrován: 17.10.2008 18:39
Bydliště: Děčín a široké vwokolí

Re: Chip Tuning 1.9 TDi 77kW

Příspěvek od Benetty »

Vážně dobrá zábava, to čtení v tutem vláknu :mrgreen: ( "hlavně o té kočce baworácké") :good:

Uživatelský avatar
HANZ500
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1032
Registrován: 28.01.2010 21:35
Bydliště: Kladno

Re: Chip Tuning 1.9 TDi 77kW

Příspěvek od HANZ500 »

Mám čerstvě nachipováno od motorpowera a pecka je z toho jiné auto :) Nyní mám 111kw a 313Nm :)
Dodge Challenger HURST 5.7 Hemi, Škoda Octavia IV PHEV, Dacia Pick Up 1.6 mpi, Škoda Octavia 2.0 tdi, Škoda Felicia 1.3mpi

Uživatelský avatar
Tony_3C
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 25.11.2013 11:08
Bydliště: SVK- Bratislava

Re: Chip Tuning 1.9 TDi 77kW

Příspěvek od Tony_3C »

Zdravim potrebujem radu, dostal som sa k jazdenke VW passat 3C 1.9 TDI rv.2006 77KW 165 000km mam ho cca 2mesiace a dal som ho chipnut...
a co som si vsimol ked tomu dupnem tak mi vyletia otacky bez toho aby auto zrychlovalo (presmyk spojky) nieje to casto ale vzdy ked ten vykon najviac potrebujem a sondoval som kolko by stala vymena spojky dvojhmotnej katastrofa 700-900eciek aj s robotou. Viete mi poradit ako zistit ci to je naozaj v tej spojke alebo by stacilo vymenit iba lamelu.

Uživatelský avatar
CoolXman
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1330
Registrován: 04.02.2009 15:50
Bydliště: Berounsko, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Chip Tuning 1.9 TDi 77kW

Příspěvek od CoolXman »

Ty penize jsou nesmyslny, komplet set spojka, lamela, pritlacak a dvouhmotnostni setrvacnik se sezene i do 10 tisic - LUK nebo SACHS
mam doma volnou spojku Sachs se 60 tis.km najetymi, kdyby nahodou http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=225&t=274470" onclick="window.open(this.href);return false;
Passat B8 Limo 2,0 TDI DSG R-Line Tungsten - AID,DCC,ACC,Discover Pro,18"+19",LED,Lane,Side,DLA,TPMS,Ambiente,230V,kamera,DLS audio Reference,SGS
Golf 7 Variant 2,0 TDI DSG

Uživatelský avatar
Tony_3C
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 25.11.2013 11:08
Bydliště: SVK- Bratislava

Re: Chip Tuning 1.9 TDi 77kW

Příspěvek od Tony_3C »

za tie penize mi to chcu spravit v okoli BA, napr. 550eciek- set spojka+zotrvak dvojhmota + prace 250eciek= 800eciek. jeden priklad!!!
inde menej za pracu ale viac za spojku... stale nieco medzi 700-900eciek.
ta tvoje cena je fajn jen v akom je stave? a co dalsie by som este potreboval k tomu zohnat?
jazdit sa na tom da...robi to len ked trochu na tom dupnem len sa bojim ze se to bude zhorsovat!

Uživatelský avatar
CoolXman
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1330
Registrován: 04.02.2009 15:50
Bydliště: Berounsko, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Chip Tuning 1.9 TDi 77kW

Příspěvek od CoolXman »

to je jednoduchy, napr k tomu mymu potrebujes setrvak sachs, jinak spojka stav bezchybnej, ma to malo najeto
prvni je zjistit si u svyho auta co mas, jestli LUK nebo Sachs, nekdo se na to musi podivat a zjistit co je opotrebovany, pokud bys to menil komplet, tak je jedno co tam das jestli LUK nebo Sachs
Passat B8 Limo 2,0 TDI DSG R-Line Tungsten - AID,DCC,ACC,Discover Pro,18"+19",LED,Lane,Side,DLA,TPMS,Ambiente,230V,kamera,DLS audio Reference,SGS
Golf 7 Variant 2,0 TDI DSG

Odpovědět

Zpět na „Chiptuning“