2.0 Tfsi DSG chip

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Odpovědět
Uživatelský avatar
TomTailor
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 32
Registrován: 24.02.2006 21:02

2.0 Tfsi DSG chip

Příspěvek od TomTailor »

Čauvec, předně se chci omluvit pokud zde probíhala diskuze na tento motor ale nenašel jsem ji.
K věci:
Mám tento motor 2.0 tfsi (147kw) DSG, najeto 45tis, rv. 10.2007, VW Eos. Chtěl bych se poradit, uvažuji o chipu. Ale nevím jestli tato firma je ok? http://www.nejlevnejsi-chiptuning.cz/cz/" onclick="window.open(this.href);return false;

Uvažuji o balíčku ChipTuning Plus. http://www.nejlevnejsi-chiptuning.cz/cz/cenik/cenik/" onclick="window.open(this.href);return false; zvýšení výkonu si můžu změřit i jinde bez příplatku 7tis (pokud se pletu tak mne poučte) Nejde mi o nějaké extra závodění (i když sem tam trochu na to šlápnu ale to je tak v 5-10%). Jde mi spíše o to abych prostě v krizové situaci měl víc výkonu (já vím i takto to má dost), ale četl jsem, že tento motor je hodně poddimenzovaný tak uvažuji trochu to dohnat.

Předem díky za názory popř na nějaké doporučení. Díky :good:

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: 2.0 Tfsi DSG chip

Příspěvek od KJirka »

já to vezmu úplně obecně. Když někde vidím reklamu, že je někdo nejlevnější, přemýšlím proč. Pokud jde o levný boty nebo prošlej jogurt, maximálně je vyhodím. Jenže kolik stojí ty boty a kolik ten Eos, resp. ten motor. Jinými slovy, na tuhle reklamu já nereaguju a jdu rovnou pryč.
2,0 TSI si nechal nedávno čipovat TOMOGO a říká, že je to hodně dobrý. Ten jeho motor je ale asi trochu jinej. Nicméně se s ním pobav kde a zakolik a tak vůbec, protože benzínových motorů po čipu tady moc nebude, narozdíl od nafty.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
TomTailor
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 32
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: 2.0 Tfsi DSG chip

Příspěvek od TomTailor »

Díky moc za odpověď určitě ho oslovím. Co se týče té firmy, tak neříkám, že jdu po vše co je nejlevnější (i když si myslím, že né vždy co je drahé je to nejlepší a naopak co je levné je špatné) - navíc jsem nebyl doporučený na nejlevnější-chiptuning ale na toptuner a to, že mají v reklamě, že jsou nejlevnější jsem zjistil až pak, jen mi znamej o nich řekl a byl spokojený ale radši bych znal názor víc lidí pokud je znají popř doporučení na někoho jiného. Jinak díky moc KJirko za odpověď :good: kdyby někdo měl ještě nějaké info určitě to sem napište

Odpovědět

Zpět na „Chiptuning“