hybridní turbo a chip na 103kw ???

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

bj.prestig
Řidič
Řidič
Příspěvky: 68
Registrován: 01.06.2011 23:39

hybridní turbo a chip na 103kw ???

Příspěvek od bj.prestig »

ahoj,
moc tomu nerozumim, proto píšu o radu.
Mám Passata 103kw 4x4 .. 8 ventil a chtěl bych na autě zvýšit výkon tak na 190k -auto má najeto 130tis
- moje otázka zní dle známého mi pomůže jedině výměna turba plus chip - viz. http://race.dieselpower.cz/Produkty/hyb ... power4.php" onclick="window.open(this.href);return false;

co vy na to ?

Uživatelský avatar
lanasxxx
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1252
Registrován: 09.10.2011 20:34
Bydliště: Teplice

hybridní turbo a chip na 103kw ???

Příspěvek od lanasxxx »

Taky o tom uvazuju,ale stve me jen jedna vec...cip uz mam,ale kdyz bych daval hybrid tak musim si nechat dat novy...uz i kvuli zaruce turba.
Mrkni tady: http://www.turbosport.cz/327-tsc190.html" onclick="window.open(this.href);return false;

bj.prestig
Řidič
Řidič
Příspěvky: 68
Registrován: 01.06.2011 23:39

Re: hybridní turbo a chip na 103kw ???

Příspěvek od bj.prestig »

tj to je blby .. já prave taky chtel nejdriv chip ale myslim ze mi nebude stacit .. navic mam turbo stavajici před smrti tak to vemu v jednom :) ... jinak chapu to dobře že když mi daj tohle turbo do auta (jen se vymění) a nahrajou chip tak tam bude 190k ?

Uživatelský avatar
lanasxxx
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1252
Registrován: 09.10.2011 20:34
Bydliště: Teplice

hybridní turbo a chip na 103kw ???

Příspěvek od lanasxxx »

Taky tomu moc nerozumim,ale zalezi taky na stavu auta,ale v podstate by jsi tam tech 190koniku mel mit.Ale dat cca. 16tis. za hybrid a pak jeste cca. 15tis. za cip se mi zda trosku hodne.

bj.prestig
Řidič
Řidič
Příspěvky: 68
Registrován: 01.06.2011 23:39

Re: hybridní turbo a chip na 103kw ???

Příspěvek od bj.prestig »

ja viděl čip všude kolem 5 tis ... jinak jsem viděl repasovaná hybnridní turbo kolem 11 tis .

Uživatelský avatar
TDIfun
Závodník
Závodník
Příspěvky: 520
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severni Morava

Re: hybridní turbo a chip na 103kw ???

Příspěvek od TDIfun »

Na seriovych tryskach max 180 koni BMM BMP. Turbo plug and play

Uživatelský avatar
motorpower
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3332
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: hybridní turbo a chip na 103kw ???

Příspěvek od motorpower »

Nevím, co máte věichni s tím výkonem.....první hybrid/vydrží většinou 5 až 20tis., potom další, mezitím spojka, potom motor...na vstřiky jsem zapomněl a k tomu rada, že s tím musíte jezdit rozumně...potom, že to vydrží.
Celé DP a VWčko je tím nacpané, jak je to úžasné a všichni jezdí za 5litrů. Což znamená, že jezdí jak posraný.
Vemte tužku spočítejte peníze a když budete jezdit s normální úpravou stejnou rychlostí a odečtete náklady, vychází spotřeba tak za 1litr na 100km. :D To co píši platí především pro Passaty. Důvod, hmotnost a tím celkové zatížení vozu, kvalita a koncepce pohoných agregátů, majitelé atd.. Staré motory 1Z, nebo AJM jsou v porovnání s těmito věčné. Takže závěrem něco o zlaté střední cestě a rozumu zde platí dvojnásob..
Měření výkonu na válcové zkušebně MAHA LPS 3000 4x4

Úprava výkonu vašeho vozu. Zlepšení emisních limitů.


Obrázek

Motorpower - Chiptuning

Uživatelský avatar
TDIfun
Závodník
Závodník
Příspěvky: 520
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severni Morava

Re: hybridní turbo a chip na 103kw ???

Příspěvek od TDIfun »

motorpower píše:Nevím, co máte věichni s tím výkonem.....první hybrid/vydrží většinou 5 až 20tis., potom další, mezitím spojka, potom motor...na vstřiky jsem zapomněl a k tomu rada, že s tím musíte jezdit rozumně...potom, že to vydrží.
Celé DP a VWčko je tím nacpané, jak je to úžasné a všichni jezdí za 5litrů. Což znamená, že jezdí jak posraný.
Vemte tužku spočítejte peníze a když budete jezdit s normální úpravou stejnou rychlostí a odečtete náklady, vychází spotřeba tak za 1litr na 100km. :D To co píši platí především pro Passaty. Důvod, hmotnost a tím celkové zatížení vozu, kvalita a koncepce pohoných agregátů, majitelé atd.. Staré motory 1Z, nebo AJM jsou v porovnání s těmito věčné. Takže závěrem něco o zlaté střední cestě a rozumu zde platí dvojnásob..
kdyz.si.to.prejou tak.co... ted resim T5 race a velke turbo. 280-300 koni. Ale chapu ze tohle ladit je slozite a treba pro nekoho nezajimave..

Uživatelský avatar
motorpower
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3332
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: hybridní turbo a chip na 103kw ???

Příspěvek od motorpower »

Nejde o to,že to nejde, nebo je to nezajímavé, ale přijde mi docela nefér takhle z lidí cucat peníze a neříci jim jak dopadnou/to FUN neber si to moc osobně myslím to obecně proti tomuhle nesmyslnýmu trendu/ . Specielně v T5 nevydrží převodovka často ani orig výkon natož toto. Nebo to bude další z těchto- ....musíte pane opatrně na plyn... Ale každý máme jinou klientelu a největší radost nemám ani z rekordů, ani ze zisku z materiálu, ale z toho když to zákazníkovi vydrží sloužit.
Měření výkonu na válcové zkušebně MAHA LPS 3000 4x4

Úprava výkonu vašeho vozu. Zlepšení emisních limitů.


Obrázek

Motorpower - Chiptuning

Uživatelský avatar
TDIfun
Závodník
Závodník
Příspěvky: 520
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severni Morava

Re: hybridní turbo a chip na 103kw ???

Příspěvek od TDIfun »

motorpower píše:Nejde o to,že to nejde, nebo je to nezajímavé, ale přijde mi docela nefér takhle z lidí cucat peníze a neříci jim jak dopadnou/to FUN neber si to moc osobně myslím to obecně proti tomuhle nesmyslnýmu trendu/ . Specielně v T5 nevydrží převodovka často ani orig výkon natož toto. Nebo to bude další z těchto- ....musíte pane opatrně na plyn... Ale každý máme jinou klientelu a největší radost nemám ani z rekordů, ani ze zisku z materiálu, ale z toho když to zákazníkovi vydrží sloužit.
Stale cekam na nejake grafy z brzdy, nejake 215hp 1.8T atd.. mesic uz jsi v provozu a porad nic :wink: :wink: k cucani se vyjadrovat radeji nebudu,, :fool:

Uživatelský avatar
motorpower
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3332
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: hybridní turbo a chip na 103kw ???

Příspěvek od motorpower »

To je fakt...u tebe je to ještě o mléku.. :mrgreen:
Měření výkonu na válcové zkušebně MAHA LPS 3000 4x4

Úprava výkonu vašeho vozu. Zlepšení emisních limitů.


Obrázek

Motorpower - Chiptuning

bj.prestig
Řidič
Řidič
Příspěvky: 68
Registrován: 01.06.2011 23:39

Re: hybridní turbo a chip na 103kw ???

Příspěvek od bj.prestig »

motorpower píše:Nevím, co máte věichni s tím výkonem.....první hybrid/vydrží většinou 5 až 20tis., potom další, mezitím spojka, potom motor...na vstřiky jsem zapomněl a k tomu rada, že s tím musíte jezdit rozumně...potom, že to vydrží.
Celé DP a VWčko je tím nacpané, jak je to úžasné a všichni jezdí za 5litrů. Což znamená, že jezdí jak posraný.
Vemte tužku spočítejte peníze a když budete jezdit s normální úpravou stejnou rychlostí a odečtete náklady, vychází spotřeba tak za 1litr na 100km. :D To co píši platí především pro Passaty. Důvod, hmotnost a tím celkové zatížení vozu, kvalita a koncepce pohoných agregátů, majitelé atd.. Staré motory 1Z, nebo AJM jsou v porovnání s těmito věčné. Takže závěrem něco o zlaté střední cestě a rozumu zde platí dvojnásob..
A co z toho jako vyplývá .. že se na to mám vykašlat a max. čip na 170k ?

Uživatelský avatar
motorpower
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3332
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: hybridní turbo a chip na 103kw ???

Příspěvek od motorpower »

To netvrdím, jen ze zkušenosti vím, že se to zbytečně prodraží a dokazovat si něco na těhle autech je nesmysl.
Zbytek už jsem napsal...
Měření výkonu na válcové zkušebně MAHA LPS 3000 4x4

Úprava výkonu vašeho vozu. Zlepšení emisních limitů.


Obrázek

Motorpower - Chiptuning

Tomasx1
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 477
Registrován: 06.07.2012 20:35

hybridní turbo a chip na 103kw ???

Příspěvek od Tomasx1 »

Taky uvazuju o hybridu na moji 1.9 bylo mi receno,ze tim turbem a upravem softu se dostanu na nejakych 170koni...coz zni zajimave....ale nevim jestli ten hybrid vydrzi...

Uživatelský avatar
TDIfun
Závodník
Závodník
Příspěvky: 520
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severni Morava

Re: hybridní turbo a chip na 103kw ???

Příspěvek od TDIfun »

Tomasx1 píše:Taky uvazuju o hybridu na moji 1.9 bylo mi receno,ze tim turbem a upravem softu se dostanu na nejakych 170koni...coz zni zajimave....ale nevim jestli ten hybrid vydrzi...
Tak na 1.9TDi mam jasnou volbu.. nove GT1749VB vymena snimace tlaku a program, mozna jeste spojka. :-)

Odpovědět

Zpět na „Chiptuning“