Chip pro Passat 2.0 TDI CR (103 kW) - ??

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Odpovědět
Uživatelský avatar
molczik
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4182
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Chip pro Passat 2.0 TDI CR (103 kW) - ??

Příspěvek od molczik »

Pánové, máte někdo zkušenost s chipováním tohodle motoru? Dobrou, špatnou? Uvažuji o o navýšení výkonu na 125kW (398 Nm), ale vzhledem k tomu, že auto je skoro nový (najeto 25 tisíc) a živí mě, tak váhám. Nebude pak probléms DPF? Nebo s něčím jiným?

Za každou vaši zkušenost budu rád. Dík moc!
VW Passat Variant B8 2.0 TDI DSG HL R Line
VW Golf VII 1.2 TSI R Line

Uživatelský avatar
TDIfun
Závodník
Závodník
Příspěvky: 520
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severni Morava

Re: Chip pro Passat 2.0 TDI CR (103 kW) - ??

Příspěvek od TDIfun »

molczik píše:Pánové, máte někdo zkušenost s chipováním tohodle motoru? Dobrou, špatnou? Uvažuji o o navýšení výkonu na 125kW (398 Nm), ale vzhledem k tomu, že auto je skoro nový (najeto 25 tisíc) a živí mě, tak váhám. Nebude pak probléms DPF? Nebo s něčím jiným?

Za každou vaši zkušenost budu rád. Dík moc!
Jo delal jsem.. byly to vetsinou nove auta, max 60tis, firemni tzn. jezdi porad... 4X4 i predokolky.. vse na brzde, bezpecne.

Uživatelský avatar
molczik
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4182
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: Chip pro Passat 2.0 TDI CR (103 kW) - ??

Příspěvek od molczik »

Díky. Teď jsem upřednostnil soundsystem, takže chip počká. Ale dlouho to nebude. :)
VW Passat Variant B8 2.0 TDI DSG HL R Line
VW Golf VII 1.2 TSI R Line

zralok
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 31.03.2013 21:36

Re: Chip pro Passat 2.0 TDI CR (103 kW) - ??

Příspěvek od zralok »

molczik píše:Pánové, máte někdo zkušenost s chipováním tohodle motoru? Dobrou, špatnou? Uvažuji o o navýšení výkonu na 125kW (398 Nm), ale vzhledem k tomu, že auto je skoro nový (najeto 25 tisíc) a živí mě, tak váhám. Nebude pak probléms DPF? Nebo s něčím jiným?

Za každou vaši zkušenost budu rád. Dík moc!
Synator si to na tomto motoru nechaval delat, snazil jsem se mu to vymluvit, ale nedal si rict, svina :) Ma to uz ale pul roku a zatim si nestezoval, naopak. Takze by to asi melo byt bez problemu.

Odpovědět

Zpět na „Chiptuning“