CR 103 KW chip ?

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Uživatelský avatar
teekey
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3840
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: CR 103 KW chip ?

Příspěvek od teekey »

Lukkii píše:...Jinak na DPF filtr to vliv nemá žádný.
vetsi vykon = vic to jede = vic to kouri
na DPF to ma vliv urcite, jenom je to o tom, jak se to poladi, aby to DPF nezaneslo pri prvnim seslapnuti plynu :mrgreen:
VW Passat B6@103kw (BMP) | Range Rover V8 | eGolf

Uživatelský avatar
GOLFÁK
Profík
Profík
Příspěvky: 1009
Registrován: 19.02.2008 16:42

Re: CR 103 KW chip ?

Příspěvek od GOLFÁK »

Co TDIfun.cz

Uživatelský avatar
pepa 67
Člen klubu
Příspěvky: 567
Registrován: 23.08.2014 07:53
Bydliště: Litoměřicko

Re: CR 103 KW chip ?

Příspěvek od pepa 67 »

Lukáš Z píše:Frýdek-Místek :). Tady ani nejde o vzdálenost, jak o kvalitu služeb. Kdyby někdo něco věděl o bitpower, docela by mi to mohlo. Zvláště ze stránky motorpower, všiml jsem si, že je zmínili v jednom článku, takže určitě o nich něco budou vědět..:) A když už bych jel do Jeseníku, tak tam nějakou dobu pobudu na lítaní po horách :)
ty řešíš vzdálenost??píšeš jak jezdíš málem za 4l :wink: ta kvalita za tu cestu stojí to mi věř a co vyvažováky máš hotové??že by sis dal celodenní vejlet přez Prágl SGS a na sever cz:smoke:
Passat 2.0.TDI CBDC 2010 Modifications made by SGS Petr 137 kw 358Nm Děkuji za profi práci . Skyline made in Ergo

Uživatelský avatar
Lukáš Z
Řidič
Řidič
Příspěvky: 112
Registrován: 05.07.2014 19:36

Re: CR 103 KW chip ?

Příspěvek od Lukáš Z »

Pepane já neřeším ani vzdálenost, ani spotřebu. To, že se podělím se spotřebou 5,5l na dálku, což se netýká žádného ježdění v městském provozu a pár závodníku to tady nezvládne, tak za to opravdu nemůžu. Já se do nich nenavážím, tak nevidím důvod, proč by se měli navážet ani do mě. Jinak si svého času vážím a pokud můžu mít ve stejné kvalitě provedenou úpravu blíže, nevidím důvod proč cestovat do Prahy. Ptal jsem se na názory, jelikož mě zaujal článek od motorpower, kde se zmiňovali okrajově i o Bitpower, takže předpokládám, kdyby to byli nějací podvodníci nebo gauneři, tak je zřejmě neuvádí? Ale určitě je to nejmenší dojet do Prahy abych se přiznal s problematikou vyvažováku jsem nebyl seznámen, ale pročetl jsem si na foru pár stránek i od Sharika stránky a jestli jsem se dobře dočetl tak provádí opravy na motory CBAB,CBBB -motory CR /08-10/. Mám to 05/2010 2.0 103kw CR, CBAB a problematika šestihranu s vůli se toho zřejmě netýká, co jsem četl? Ale určitě, jestli tam je ten problém, tak bych si to nechal hned předělat, docela mě postrašilo pročítat to forum (jen 44 stránek mi dá zabrat :D)

Uživatelský avatar
pepa 67
Člen klubu
Příspěvky: 567
Registrován: 23.08.2014 07:53
Bydliště: Litoměřicko

Re: CR 103 KW chip ?

Příspěvek od pepa 67 »

Lukáš Z píše:Pepane já neřeším ani vzdálenost, ani spotřebu. To, že se podělím se spotřebou 5,5l na dálku, což se netýká žádného ježdění v městském provozu a pár závodníku to tady nezvládne, tak za to opravdu nemůžu. Já se do nich nenavážím, tak nevidím důvod, proč by se měli navážet ani do mě. Jinak si svého času vážím a pokud můžu mít ve stejné kvalitě provedenou úpravu blíže, nevidím důvod proč cestovat do Prahy. Ptal jsem se na názory, jelikož mě zaujal článek od motorpower, kde se zmiňovali okrajově i o Bitpower, takže předpokládám, kdyby to byli nějací podvodníci nebo gauneři, tak je zřejmě neuvádí? Ale určitě je to nejmenší dojet do Prahy abych se přiznal s problematikou vyvažováku jsem nebyl seznámen, ale pročetl jsem si na foru pár stránek i od Sharika stránky a jestli jsem se dobře dočetl tak provádí opravy na motory CBAB,CBBB -motory CR /08-10/. Mám to 05/2010 2.0 103kw CR, CBAB a problematika šestihranu s vůli se toho zřejmě netýká, co jsem četl? Ale určitě, jestli tam je ten problém, tak bych si to nechal hned předělat, docela mě postrašilo pročítat to forum (jen 44 stránek mi dá zabrat :D)
já to beru jako legraci Lukáši tu spotřebu :drinks: no rychlejší bude když napíšeš Sharikovi sz a on ti to potvrdí ale CBAB má vyvažovky taky tak te to asi nemine a nakonec to třeba dopadne jak jsem ti psal stím výletem :D jo tady to máš na jedné stránce :wink:http://www.vyvazovaky.cz/
Passat 2.0.TDI CBDC 2010 Modifications made by SGS Petr 137 kw 358Nm Děkuji za profi práci . Skyline made in Ergo

Uživatelský avatar
Lukáš Z
Řidič
Řidič
Příspěvky: 112
Registrován: 05.07.2014 19:36

Re: CR 103 KW chip ?

Příspěvek od Lukáš Z »

No konečně jsem se probádal všema stránkama a bolí mě znatelně hlava. Co jsem četl, tak od roku výroby 2010 je tam ta delší hřídel a sharik se ještě nesetkal se zadřením motoru u tohodle typu, ověřil jsem si rok výroby mého auta zde http://vagfans.info/EN/vindecoder/WVWZZZ3CZAE119632" onclick="window.open(this.href);return false; a Production date je 15.4.2010. Tudíž by to mělo být v pořádku. Pro jistotu ještě zavolám sharikovi zítra ráno a uvidíme, zda mi potvrdí mou úvahu :)

Uživatelský avatar
Pisa
Závodník
Závodník
Příspěvky: 584
Registrován: 21.03.2014 10:03

Re: CR 103 KW chip ?

Příspěvek od Pisa »

Cituji sharika v jeho vlákně, příspěvek cca v polovině (http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=1 ... &start=585" onclick="window.open(this.href);return false;)
Takže bys měl být ok :)
sharik4x4 píše:Tak to si to četl špatně. :negative:
Kdybys to četl pozorně,dozvěděl by si se,že od 11/2009 je již problém vyřešen jiným modulem s 100mm tyčkou.Takže se tě problém netýká,pokud datum 4.3.2010 je opravdu datum výroby a ne prodeje. :D

Uživatelský avatar
Lukáš Z
Řidič
Řidič
Příspěvky: 112
Registrován: 05.07.2014 19:36

Re: CR 103 KW chip ?

Příspěvek od Lukáš Z »

Také si myslím, pepan tady první člověka vystraší a poté tady strávím dvě hodiny pročítáním fora..:D Nicméně jsem rád, že mě se to netýká, lepší zjistit, že je to v cajku, než že to musím opravit :)

Uživatelský avatar
pepa 67
Člen klubu
Příspěvky: 567
Registrován: 23.08.2014 07:53
Bydliště: Litoměřicko

Re: CR 103 KW chip ?

Příspěvek od pepa 67 »

tak aspon ses něco dozvěděl :D
Passat 2.0.TDI CBDC 2010 Modifications made by SGS Petr 137 kw 358Nm Děkuji za profi práci . Skyline made in Ergo

Uživatelský avatar
Lukáš Z
Řidič
Řidič
Příspěvky: 112
Registrován: 05.07.2014 19:36

Re: CR 103 KW chip ?

Příspěvek od Lukáš Z »

Úžasné, dvě hodiny v prdeli a ta hlava mě bolí doteď..:D Raději mi pověz, jak jsi spokojený s chipem na 137kw? předpokládám, že jsi měl také 103kw. Jinak zajímá mě docela servis. Tím chipem se zkracují servisní intervaly oleje? nebo se klasicky vymění co 15tis. ?:)

Uživatelský avatar
hkr
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3268
Registrován: 08.08.2013 21:38
Bydliště: Praha

Re: CR 103 KW chip ?

Příspěvek od hkr »

pepan měl 81kw
Audi A6 C7 Limo 3.0TDI 180kW Quattro
Volkswagen Golf VI 1.6TDI 77kW DSG

Uživatelský avatar
pepa 67
Člen klubu
Příspěvky: 567
Registrován: 23.08.2014 07:53
Bydliště: Litoměřicko

Re: CR 103 KW chip ?

Příspěvek od pepa 67 »

:D kámo já to měl 81 kw 2.0 CR origo :laugh: ted je to letadlo :good: oleje stejně, nic se tím nekrátí .jinak stím jezdím cca za 6,3 a to lítám jak tatar ale zase skoro vše po dálnici :drinks: proto to musíš nechat udělat u dobre fa.
Passat 2.0.TDI CBDC 2010 Modifications made by SGS Petr 137 kw 358Nm Děkuji za profi práci . Skyline made in Ergo

Uživatelský avatar
Pisa
Závodník
Závodník
Příspěvky: 584
Registrován: 21.03.2014 10:03

Re: CR 103 KW chip ?

Příspěvek od Pisa »

Lukáš Z píše:Úžasné, dvě hodiny v prdeli a ta hlava mě bolí doteď..:D Raději mi pověz, jak jsi spokojený s chipem na 137kw? předpokládám, že jsi měl také 103kw. Jinak zajímá mě docela servis. Tím chipem se zkracují servisní intervaly oleje? nebo se klasicky vymění co 15tis. ?:)
Jestli máš 103kw a doruzmnej nálet tak se toho neboj a nech to udělat u nekoho, kdo tomu fakt rozumí a budeš spokojenej. STK ani servis se ti v tom šťourat nebudou a olej si měň jak uznáš za vhodné (max 15tis) a jsi v klidu :D

Uživatelský avatar
Lukáš Z
Řidič
Řidič
Příspěvky: 112
Registrován: 05.07.2014 19:36

Re: CR 103 KW chip ?

Příspěvek od Lukáš Z »

No jo vypadá to na Motorpower, jelikož s tím mají všichni kladné zkušenosti. Počkám s tím ale do září, odlítám do zahraničí, tak auto bude využívat někdo z rodiny :)

Uživatelský avatar
pepa 67
Člen klubu
Příspěvky: 567
Registrován: 23.08.2014 07:53
Bydliště: Litoměřicko

Re: CR 103 KW chip ?

Příspěvek od pepa 67 »

Lukáš Z píše:No jo vypadá to na Motorpower, jelikož s tím mají všichni kladné zkušenosti. Počkám s tím ale do září, odlítám do zahraničí, tak auto bude využívat někdo z rodiny :)
tak sem měl nakonec pravdu :wink: a Lukáši pak uvidíš proč to máme snad všichni od SGS :D
Passat 2.0.TDI CBDC 2010 Modifications made by SGS Petr 137 kw 358Nm Děkuji za profi práci . Skyline made in Ergo

Odpovědět

Zpět na „Chiptuning“