zkušenosti s BSR

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Uživatelský avatar
motorpower
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3332
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: zkušenosti s BSR

Příspěvek od motorpower »

Takže agent. :D
Měření výkonu na válcové zkušebně MAHA LPS 3000 4x4

Úprava výkonu vašeho vozu. Zlepšení emisních limitů.


Obrázek

Motorpower - Chiptuning

Uživatelský avatar
ppfox
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7833
Registrován: 02.04.2012 00:02
Bydliště: east bohemia

Re: zkušenosti s BSR

Příspěvek od ppfox »

hezkej epilog :laugh: :laugh: :laugh:
Passat B6 Variant 2008
Passat B6 r-Line 2010 148 kW/404 Nm
Passat B8 Alltrack 2016 140kW DSG 4M
Passat B8 Alltrack 2017 140kW DSG 4M
Passat B7 Variant 2013 2.0TDi 4M DSG rLine 153 kW/430 Nm

Uživatelský avatar
denis.82
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1701
Registrován: 29.01.2012 12:16
Bydliště: Zlín

Re: zkušenosti s BSR

Příspěvek od denis.82 »

Jiří Souček píše:....Na válcovou zkušebnu jsem opravdu jet nepotřeboval protože ten rozdíl pozná i úplnej tupec....
:rofl: :rofl: :rofl:
RS6 Performance 445kw

Uživatelský avatar
Prochy01
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4178
Registrován: 12.05.2012 18:28
Bydliště: Praha

Re: zkušenosti s BSR

Příspěvek od Prochy01 »

Jiří Souček píše:Tak agent mlžit nebude :-) jak mi zde nabízel pán z Motopower za 18 tisíc ( příspěvek smazán záhadně)
Tak u BSR mě to stálo 14 489,- včetně DPH dvě hodiny jsem si to vyzkoušel a v autě už nechal. Na válcovou zkušebnu jsem opravdu jet nepotřeboval protože ten rozdíl pozná i úplnej tupec....
XC90.jpg
takže obrázek jsem si udělal a děkuji za pomoc víc to asi fakt nemá smysl komentovat
Tam bude nalita asi slušná prasárna :-/ fakt nechapu lidi, co si koupi neco a ani vlastne nevi co... tak říkajíc zajíce v pytli ;-)

Kdyby jsi Soucku schanel treba zlato, platinu, nebo jiny drahy kov, rad ti prodam jakékoliv mnoustvi v nejake zapečetěné krabici, kterou ale nesmis otevřít.... Cenu udelame taky klidne nižší nez je trh... Klidne pujdu na pulku a dam ti i samolepku ;-))))
VW Passat 3C Variant HL Executive, 2.0 TDi CBBB

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: zkušenosti s BSR

Příspěvek od KJirka »

dobrý Prochy :laugh: :laugh: :laugh:

Jirko Součku, chci být objektivní, proto vůbec netvrdím, že by ti to museli v BSR udělat špatně. Nicméně, znám případ (a známe ho tady mnozí), kdy jeden kolega, s čipem od BSR, říkal přesně totéž, co ty. Hele, to je pecka, jede to jak z praku a bla bla bla. No a pak se teda nechal přesvědčit, že na pocity se v týhle branži až tak moc nehraje a na tu brzdu si zajel. Vrátil se nasranej, jak malej pes. Zdaleka to nemělo ty parametry, co mu tvrdili. Takže bez toho, že bys to změřil, je to skutečně tak, jak říká vtipně Prochy.
A protože vidím brněnskou RZ tak dám ještě jeden příběh, z poměrně dávný doby. Asi 10 let zpátky jsem potkal známýho, kterej měl stejnou Octu II, jako já. A protože jsme oba fandové do aut, tak hned samozřejmě, co je jako novýho a tak. A že prej má v Octě čip od ABC tuning. Prej přijel pašák až za ním a prakticky na počkání mu to udělal (už nevím kde, asi na parkovišti :D ) a že mu udělal super cenu (asi 10 t. Kč) a že si teda nechali udělat hned tři auta v rodině. Vypláznul tudíž z fleku 30 litrů. No prej hele, to je paráda, jak to jede a poď se svézt. No tak do toho sednu, jedeme a já nevím v rozpacích, co říct. Proti tý mojí Octě neshledávám naprosto žádnej, ale fakt ani ten nejmenší rozdíl. Tak mu to teda opatrně říkám a ty seš vůl, to jede jak raketa a podobný řeči. No tak jsem mu pujčil tu mojí. Chvíli jel, přestal mluvit, ztuhnul mu úsměv a že prej si teda zajede někam na brzdu. Zajel. A víš, jak to dopadlo ? V tom autě nebylo NIC, prostě NULA, ZERO ! Ten šmejd z něj vytáhnul 30 litrů, nabulíkoval mu nějaký pohádky a ten můj známej fakt uvěřil a vsugeroval si, že to jede mnohem líp. Ber to jen jako námět k přemýšlení a pokud teda nejsi tím agentem, za kterýho tě tu mnozí teď považují, na tu brzdu si zajeď a ten graf sem dej. Když pro nic jinýho, tak abys byl teda takříkajíc na koni a ukázal, že máš pravdu. Je to jednoduchý, ne ?
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

amd
Řidič
Řidič
Příspěvky: 61
Registrován: 09.01.2015 10:24

Re: zkušenosti s BSR

Příspěvek od amd »

Paráda

petryk1
Profík
Profík
Příspěvky: 1000
Registrován: 17.04.2013 20:28

Re: zkušenosti s BSR

Příspěvek od petryk1 »

Daj jsem si dal na zadni sklo nalepku VW club a hned nabehlo 20PS. Na brzde som sice nebol, ale citim to docela dobre. A nekdy i vic...

Uživatelský avatar
Qido
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3029
Registrován: 26.10.2012 20:04
Bydliště: Praha

Re: zkušenosti s BSR

Příspěvek od Qido »

A koukni se ještě do trenek. Tam se teprve odehrála změna! :-D

petryk1
Profík
Profík
Příspěvky: 1000
Registrován: 17.04.2013 20:28

Re: zkušenosti s BSR

Příspěvek od petryk1 »

No nevim, ze 6 na 8 ... :sorry: Nakonec je to 25% k dobru... :)

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: zkušenosti s BSR

Příspěvek od ricom »

máš blbou samolepku.. uživatel Kimik ji tam má taky měl 35ps ale jak jsem mu z ní odloupl dva znaky tak jsem mu ponížil výkon na pouhých 33ps.
tudíž si zažádej o nový typ samolepky.. ten dodá větší výkon
petryk1 píše:Daj jsem si dal na zadni sklo nalepku VW club a hned nabehlo 20PS. Na brzde som sice nebol, ale citim to docela dobre. A nekdy i vic...

petryk1
Profík
Profík
Příspěvky: 1000
Registrován: 17.04.2013 20:28

Re: zkušenosti s BSR

Příspěvek od petryk1 »

To bude tym, ze mam len znak ale pismenka nemam žádny....:)

Odpovědět

Zpět na „Chiptuning“