zkušenosti s BSR

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

mates vw
Člen klubu
Příspěvky: 84
Registrován: 08.11.2013 21:30

zkušenosti s BSR

Příspěvek od mates vw »

Zdar pánové, chci se omluvit Motorpoweru a uznat, že měl pravdu a přiznat se že jsem se mýlil a žil v domnění že BSR je to nejlepší co jsem si mohl koupit. Ale bohužel to není pravda. Aby jste byli v obraze o čem vlastně píšu.Začalo to tím, že jsem napsal na fóru, že mám úpravu softu od BSR a že to je to nejlepší co muže být a uvěřil jsem tomu. Ale po dnešní návštěvě u Motorpoweru v Praze jsem pochopil jak jsem se mýlil.
Software od BSR nesplňuje garantované údaje, které mají na stránkách, ale hlavně co mi nikdo neřekl je, že ta úprava je špatně softwarově udělaná a auto při vysokých otáčkách vypíná výkon dle grafu. Tak po zklamaní jsem se rozhodl pro úpravu od Motorpoweru a přiznávám, že se strachem, protože jsem žil v domnění, že BSR je nejlepší, ale po výsledném grafu a naměřených hodnotách jsem pochopil že v úpravě softwaru je Motorpower TOP 1 v ČR. Všem, kteří váhají tak jak jsem váhal já, můžu z vlastni zkusenosti říct, že je lepší si dát udělat úpravu přímo na konkrétní auto než si to přes "krabičku" nahrát do auta a věřit, že je to to nejlepší, ale ono to tak není alespoň ne u mě. Stačí se kouknout na graf a tam už není co řešit. Neberte to jako reklamu ale jako zkušenost.

Všem doporučuji firmu Motorpower - za vysokou profesionalitu jsou fakt TOP 1 :good: :good: :good:
Přílohy
VW Passat 2.0TDI CR 125kW.pdf
(91.19 KiB) Staženo 1039 x
2.0TDI CR 125kW před po.pdf
(92.58 KiB) Staženo 996 x
Naposledy upravil(a) mates vw dne 04.02.2014 19:56, celkem upraveno 1 x.
Passat variant 2,0TDI CR 125kw CBBB DSG R-LINE

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: BSR kontra Motorpower

Příspěvek od KJirka »

seš frajer, že to dokážeš takhle veřejně ventilovat. Takových nás není mnoho :lol: :lol: :lol:
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
TomB
Pilot
Pilot
Příspěvky: 872
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: BSR kontra Motorpower

Příspěvek od TomB »

Pěkný grafy :)
řekl ti Petr aspoň náznakem, v čem byla chyba v úpravě od BSR?

mates vw
Člen klubu
Příspěvky: 84
Registrován: 08.11.2013 21:30

Re: BSR kontra Motorpower

Příspěvek od mates vw »

Špatně udelanej soft ale podle BSR je všechno ok a prej moje auto je špatne protože už prodali pár tisíc programu a všechno je ok.Ale otázka zní kolik lidi do měřilo.Celé BSR ať de do haj... :negative:
Passat variant 2,0TDI CR 125kw CBBB DSG R-LINE

tomasgti
Pilot
Pilot
Příspěvky: 704
Registrován: 17.10.2010 22:28

Re: zkušenosti s BSR

Příspěvek od tomasgti »

:evil:
Naposledy upravil(a) tomasgti dne 28.02.2014 11:49, celkem upraveno 1 x.
Pirelli edition

tomasgti
Pilot
Pilot
Příspěvky: 704
Registrován: 17.10.2010 22:28

Re: zkušenosti s BSR

Příspěvek od tomasgti »

:evil:
Naposledy upravil(a) tomasgti dne 28.02.2014 11:49, celkem upraveno 1 x.
Pirelli edition

mates vw
Člen klubu
Příspěvky: 84
Registrován: 08.11.2013 21:30

Re: zkušenosti s BSR

Příspěvek od mates vw »

mam přímo vyjádřeni ze Švédska kde byl podepsán hlavni technik ale jméno si nepamatuji.
Passat variant 2,0TDI CR 125kw CBBB DSG R-LINE

mates vw
Člen klubu
Příspěvky: 84
Registrován: 08.11.2013 21:30

Re: zkušenosti s BSR

Příspěvek od mates vw »

Dávám další část komunikace z BSR.

Po důkladné analýze Vámi zaslaných výkonových grafů a kontrole optimalizačního softwaru BSR instalovaném ve Vašem voze mám pro Vás od techniků ze švédské centrály následující informace:

- Jelikož nemáme k dispozici logging data ze zařízení měřícího výkon motoru a nemáme k dispozici ani údaje o pružném zrychlení (originál/BSR) Vašeho vozu, nedokážeme kvalifikovaně komentovat zaslané výkonové grafy.
- Opětovnou kontrolou optimalizačního softwaru BSR bylo zjištěno, že odpovídá originálním kalibračním datům a nebyla nalezena žádná chyba v tomto softwaru
- Hardwarové nastavení Vašeho vozu umožňuje bezpečné zvýšení výkonu na maximálně 191 HP a 431Nm
- Produkt určený pro Váš vůz naleznete pod tímto odkazem: http://www.bsrczech.cz/produkty/t1584/" onclick="window.open(this.href);return false;
- Jedná se o celosvětově nejvíce prodávaný produkt
- Mezi tisíci zákazníky využívajícími identický optimalizační software ve svém voze jsme neřešili obdobný požadavek.
- Pokud se individuálně upraví vůz, kde některý z komponentů nefunguje správně, dojde po výměně tohoto komponentu k nesprávné funkci –
viz. text na našich webových stránkách pod odkazem: Proč zvolit BSR - http://www.bsrczech.cz/profil/proc-zvolit-bsr/" onclick="window.open(this.href);return false;
Upravené mapování pro neupravená auta
Občas se doslechneme o společnostech, které nabízí na míru upravené mapování řídící jednotky motoru pro auta, která přitom vůbec upravená nejsou – auta vybavená pouze originálními mechanickými díly z výrobního závodu. Moderní auta jsou vyráběna s minimálními tolerancemi a bez jakýchkoli skutečných odchylek, s kterými by se dalo počítat. Na míru upravené mapování řídící jednotky pro sériová auta je často podvod. Zákazník si myslí, že získává něco velmi speciálního – upravený software vyvinutý pouze pro něj. Ale pokud je tento software tak úžasný, proč je nabízen pouze jemu a ne všem zákazníkům?

Velmi rád bych Vám byl plně nápomocen při hledání řešení, avšak instalace jiného, než originálního/BSR softwaru nám toto komplikuje, neb neznáme potřebné parametry instalované úpravy.
Máte možnost do vozu instalovat zpět originální software?
Passat variant 2,0TDI CR 125kw CBBB DSG R-LINE

tomasgti
Pilot
Pilot
Příspěvky: 704
Registrován: 17.10.2010 22:28

Re: zkušenosti s BSR

Příspěvek od tomasgti »

:roll:
Naposledy upravil(a) tomasgti dne 28.02.2014 11:50, celkem upraveno 1 x.
Pirelli edition

mates vw
Člen klubu
Příspěvky: 84
Registrován: 08.11.2013 21:30

Re: zkušenosti s BSR

Příspěvek od mates vw »

Tak a další keci od BSR a asi přímo ze Švedska ale ku*va je to jedno že to mam 9 měsicu ale bez toho abych to šel změřit bych nezistil jak moc je to na h***o a myslel by sem si že je to super.Sou to podvodníci a fakt nechápu naco maj to posranou 2 letu záruku a podporu. :baseball: :baseball: :baseball:

Přeposílám stanovisko švédské centrály ohledně vrácení zakoupeného produktu:
BSR Svenska AB - Micke: 2014-01-27 13:37
Hello Martin Hák,

This is almost a year old so refund is not possible. 10days is on goodwill in some cases but 9month is way too long.

Best regards /Micke
K zakoupení produktu došlo déle než před rokem, vrácení produktu tak není možné. 10ti denní lhůta pro vrácení produktu je v některých případech možná, ale 9 měsíců je velice dlouhá doba.

Toto stanovisko centrály nedokáži nijak ovlivnit.
Pro případnou komunikaci přímo s centrálou BSR můžete využít Support ve Vašem profilu na http://www.bsr.se/ppc" onclick="window.open(this.href);return false;
Passat variant 2,0TDI CR 125kw CBBB DSG R-LINE

mates vw
Člen klubu
Příspěvky: 84
Registrován: 08.11.2013 21:30

Re: zkušenosti s BSR

Příspěvek od mates vw »

všem který nemaj jasno tak BSR nebrat sou to vyhozené peníze.
Passat variant 2,0TDI CR 125kw CBBB DSG R-LINE

tomasgti
Pilot
Pilot
Příspěvky: 704
Registrován: 17.10.2010 22:28

Re: zkušenosti s BSR

Příspěvek od tomasgti »

:evil:
Naposledy upravil(a) tomasgti dne 28.02.2014 11:52, celkem upraveno 1 x.
Pirelli edition

tomasgti
Pilot
Pilot
Příspěvky: 704
Registrován: 17.10.2010 22:28

Re: zkušenosti s BSR

Příspěvek od tomasgti »

Měli bychom to začít nějak řešit třeba s ČOI
Naposledy upravil(a) tomasgti dne 06.03.2014 23:54, celkem upraveno 1 x.
Pirelli edition

mates vw
Člen klubu
Příspěvky: 84
Registrován: 08.11.2013 21:30

Re: zkušenosti s BSR

Příspěvek od mates vw »

to asi jo ale je potřeba aby nás bylo víc.
Passat variant 2,0TDI CR 125kw CBBB DSG R-LINE

Jiří Souček
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 01.12.2015 09:29

Re: zkušenosti s BSR

Příspěvek od Jiří Souček »

Ahoj chlapi, jsem tu nový a přemejšlím o úpravě mého Passata 2.0TDI 103kW
Z toho co tu čtu mi jde hlava kolem a co se týká BSR tak nezaujatý čtenář v tom reklamu vidí jasnou...
Jak sám Mates píše začal to řešit po několika měsících to si ty tak brutální výkyvy necejtil od začátku?
Vždyť BSR nabízí podle webu úpravu na zkoušku? A i v autosalonu a spoustě jiných časopisech i recenzích výkon měřili a vždy byl v pořádku. Docela mě Mates nahlodal jestli do toho jít a nebo ne :-( ale když se kouknu na webovky toho Motorpower tak mě to rozhodně nepřesvědčuje, poslední novinka z března 2015 a dělají i traktory :-), a protože táta má Volvo, kouknul jsem a tam mají že dělají všechny modely:-) ale informace vůbec žádné. To webovky BSR jsou úplně nikde jinde....novinek spousta a co mě překvapilo mají tam úpravu i na nejnovějšího Superba a BSR působí celosvětově tak to asi takoví břídilové nebudou ne? asi vyzkouším tu úpravu na zkoušku a udělám si názor sám a nechám také přeměřit abych měl jistotu.
Nic proti nikomu... Zdarec Jirka :drinks:

Odpovědět

Zpět na „Chiptuning“