CHIP Passat 3C 2.0TDi PD 103kW

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Michal TDi
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 07.10.2008 09:44

CHIP Passat 3C 2.0TDi PD 103kW

Příspěvek od Michal TDi »

Zdravím,
napište info, zda máte načipovaného passata a jaké s tím máte zkušenosti u motoru 2.0TDi PD 103kW BMP?
Předtím jsem měl klasické TDi 81kW čiplé na 110kW a po čtyři roky absolutní spokojenost.
Nyní mám tento motor a slyšel jsem , že PD je na čip trochu "citlivější"....je to tak?
Máte někdo tento motor načipovaný a jsou s tím problémy nebo je to OK?

Díky za info 8)

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: CHIP Passat 3C 2.0TDi PD 103kW

Příspěvek od Mára_VR6 »

Já jsem o tom přemýšlel hned od začátku, co jsem ho měl, ale časem mě to pustilo. Nemám to na závodění a na bezpečný předjetí 103kW stačí.
Je teda fakt, že když mě jednou na dálnici v kopci vyškolila Ochcávka, tak jsem to chvíli rozdejchával :lol: :lol:
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Betlem
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 202
Registrován: 25.05.2008 22:52
Bydliště: Praha, Přerov nad Labem

Re: CHIP Passat 3C 2.0TDi PD 103kW

Příspěvek od Betlem »

Já o tom uvažuju pořád ,jen se prostě bojím ,auto musím 5 let splácet a nerad bych si nějak nasral do bot počkám do léta kdy mě končí zaruka a uvidím :wink:

Uživatelský avatar
Barthez
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1285
Registrován: 18.10.2007 11:21
Kontaktovat uživatele:

Re: CHIP Passat 3C 2.0TDi PD 103kW

Příspěvek od Barthez »

Mam 1.9 PD. Dal jsem do nej cipa s dejlem a je klid. Rika se, ze 1.9 je vice choulostive nez 2.0, ale co je natom pravdy nevim.... Jinak mi vse slape bez problemu...
Pravidelný sraz VW každá poslední středa v měsíciv 18:00_MC DONALD_Poděbrady, dálnice z PHA na HK

Betlem
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 202
Registrován: 25.05.2008 22:52
Bydliště: Praha, Přerov nad Labem

Re: CHIP Passat 3C 2.0TDi PD 103kW

Příspěvek od Betlem »

Barthez píše:Mam 1.9 PD. Dal jsem do nej cipa s dejlem a je klid. Rika se, ze 1.9 je vice choulostive nez 2.0, ale co je natom pravdy nevim.... Jinak mi vse slape bez problemu...
A kolik najezdíš? Já najezdím 70000 ročně 8O a to je to co mě na tom nejvic děsí, jak tady všude čtu tu chvalu ,tak za 5 let budu mít najeto 400000 a to sem na to moc zvědavej jak to auto bude jezdit natož tam loupnout ještě chip, asi se zacnu pomalu poohlížet po nahradním motoru :wink:

Uživatelský avatar
Barthez
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1285
Registrován: 18.10.2007 11:21
Kontaktovat uživatele:

Re: CHIP Passat 3C 2.0TDi PD 103kW

Příspěvek od Barthez »

Betlem píše:
Barthez píše:Mam 1.9 PD. Dal jsem do nej cipa s dejlem a je klid. Rika se, ze 1.9 je vice choulostive nez 2.0, ale co je natom pravdy nevim.... Jinak mi vse slape bez problemu...
A kolik najezdíš? Já najezdím 70000 ročně 8O a to je to co mě na tom nejvic děsí, jak tady všude čtu tu chvalu ,tak za 5 let budu mít najeto 400000 a to sem na to moc zvědavej jak to auto bude jezdit natož tam loupnout ještě chip, asi se zacnu pomalu poohlížet po nahradním motoru :wink:
V no mam ho cca 1,5 roku a mam nalitano 67tis. Cipa s dejlem tam mam cca od 40ti a zatim ok, ale nejezdim jak protrhlej od min do maxima otacek.... Jinak toho 2.0 bych se taky bal. Motor se moc asi nepovedl.
Pravidelný sraz VW každá poslední středa v měsíciv 18:00_MC DONALD_Poděbrady, dálnice z PHA na HK

Michal TDi
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 07.10.2008 09:44

Re: CHIP Passat 3C 2.0TDi PD 103kW

Příspěvek od Michal TDi »

Já najezdím maximálně 20 tis ročně.
a objektivně mohu říci, že těch 150 koní v předchozím modelu bylo daleko živějších a
hlavně kroutící moment měl dlouhou rovnou křivku a šel za plynem až k omezovači,
když bylo potřeba zejména při předjíždění.

proto o tom přemýšlím..... :)

Uživatelský avatar
Allbacore
Pilot
Pilot
Příspěvky: 754
Registrován: 13.01.2008 00:08
Kontaktovat uživatele:

Re: CHIP Passat 3C 2.0TDi PD 103kW

Příspěvek od Allbacore »

ja mam chip od http://www.bsr-tuning.sk/index.php?menu ... gen&id=247
Mam 80 000km a zatial maximalna spokojnost. Odporucam 8)
LED autožárovky do interiéru, exteriéru s dvou letou zárukou!
http://www.autoledky.cz/

Nakupujte so slevami zde
Obrázek

Uživatelský avatar
Petřík
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3894
Registrován: 22.04.2008 20:21
Bydliště: LoW Ride City

Re: CHIP Passat 3C 2.0TDi PD 103kW

Příspěvek od Petřík »

doporucuju DieselPower nebo Cimbu :D

Vykon je tusim po chipu 150kw :lol: CCa ...
GTI16v / OEM+ / VWgroup ♥

Uživatelský avatar
newmann75
Pilot
Pilot
Příspěvky: 708
Registrován: 11.11.2008 10:38
Kontaktovat uživatele:

Re: CHIP Passat 3C 2.0TDi PD 103kW

Příspěvek od newmann75 »

Barthez píše:Mam 1.9 PD. Dal jsem do nej cipa s dejlem a je klid. Rika se, ze 1.9 je vice choulostive nez 2.0, ale co je natom pravdy nevim.... Jinak mi vse slape bez problemu...

Mam taky 1.9 ale zatim jen 8tis najeto a premyslim nad cipem,kdo ti todelal?
CC 2014
1.4 TSI

Betlem
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 202
Registrován: 25.05.2008 22:52
Bydliště: Praha, Přerov nad Labem

Re: CHIP Passat 3C 2.0TDi PD 103kW

Příspěvek od Betlem »

Petřík píše:doporucuju DieselPower nebo Cimbu :D

Vykon je tusim po chipu 150kw :lol: CCa ...
Ten DieselPower sem už dvakrát oslovil a žádná odpověd tak nevím.Asi si nestahujou mail 8O nebo nevím a ještě sem uvažoval o BSR jak psal Albacore ale zase na jejich ofiko webu sem nenašel že mají pobočku V SK tak aby to nebylli nejací výzkumnící :roll:

Uživatelský avatar
Barthez
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1285
Registrován: 18.10.2007 11:21
Kontaktovat uživatele:

Re: CHIP Passat 3C 2.0TDi PD 103kW

Příspěvek od Barthez »

newmann75 píše:
Barthez píše:Mam 1.9 PD. Dal jsem do nej cipa s dejlem a je klid. Rika se, ze 1.9 je vice choulostive nez 2.0, ale co je natom pravdy nevim.... Jinak mi vse slape bez problemu...

Mam taky 1.9 ale zatim jen 8tis najeto a premyslim nad cipem,kdo ti todelal?
Neni problem to zaridit. Zarizoval mi to kamarad. Stahla se jednotka a poslala na prepocitani, tak se tam nalila z5 a bylo to. Zatim je fakt vse ok.
Pravidelný sraz VW každá poslední středa v měsíciv 18:00_MC DONALD_Poděbrady, dálnice z PHA na HK

Uživatelský avatar
newmann75
Pilot
Pilot
Příspěvky: 708
Registrován: 11.11.2008 10:38
Kontaktovat uživatele:

Re: CHIP Passat 3C 2.0TDi PD 103kW

Příspěvek od newmann75 »

Barthez píše:
newmann75 píše:
Mam taky 1.9 ale zatim jen 8tis najeto a premyslim nad cipem,kdo ti todelal?
Neni problem to zaridit. Zarizoval mi to kamarad. Stahla se jednotka a poslala na prepocitani, tak se tam nalila z5 a bylo to. Zatim je fakt vse ok.

a cena?
CC 2014
1.4 TSI

Uživatelský avatar
Petřík
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3894
Registrován: 22.04.2008 20:21
Bydliště: LoW Ride City

Re: CHIP Passat 3C 2.0TDi PD 103kW

Příspěvek od Petřík »

Lepsi je na upravy 1.9 :lol:

...u 2.0 jsou kapku problemy ..

A pokud chces krasnej zatach,tak rekni u DieselPoweru Reshoj at ti vyhodi komplet vyfuk,hl filtr p.č 8O ...

dieselPower je vubec nejlepsi firma v Cr a jak to vypada tak zacina byt i Nemecku :!:
GTI16v / OEM+ / VWgroup ♥

Uživatelský avatar
Allbacore
Pilot
Pilot
Příspěvky: 754
Registrován: 13.01.2008 00:08
Kontaktovat uživatele:

Re: CHIP Passat 3C 2.0TDi PD 103kW

Příspěvek od Allbacore »

Betlem píše:
Petřík píše:doporucuju DieselPower nebo Cimbu :D

Vykon je tusim po chipu 150kw :lol: CCa ...
Ten DieselPower sem už dvakrát oslovil a žádná odpověd tak nevím.Asi si nestahujou mail 8O nebo nevím a ještě sem uvažoval o BSR jak psal Albacore ale zase na jejich ofiko webu sem nenašel že mají pobočku V SK tak aby to nebylli nejací výzkumnící :roll:
Podla toho co som pochopil, tak oni su "registrovany" na ich original pobocku vo Svedsku - BSR Svenska AB, a tu prevadzkuju online obchod, ktory je riadeny zamestancami BSR Svenska AB, tu na Slovensku a Cesku...Tak isto je BSR aj v UK a v Nemecku...Nepovedal by som ze su vyskumnici, predavaju tyzdene okolo 250 kusov PPC 8) Toto cislo ma hlavne presvedcilo pre ich PPC :wink:
LED autožárovky do interiéru, exteriéru s dvou letou zárukou!
http://www.autoledky.cz/

Nakupujte so slevami zde
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Chiptuning“