Mobilní telefon

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Odpovědět
Hlaváč
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 22.06.2009 11:13

Mobilní telefon

Příspěvek od Hlaváč »

Při připojování telefonu k vestavěné sadě se při výzvě zadejte kod objeví na displey nabídka čtyř souborů po čtyřech číslech.Pokud zadám soubor měl by se telefon připojit?Či ne? Nebo jak,jsem z toho hotovson.Koupil jsem pašíka už s tím tak to chci rozchodit,mám sice německý manuál,ale bez tlumočníka jsem v ...nabídněte někdo zkušenosti.

Uživatelský avatar
pásovec
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5487
Registrován: 25.03.2008 20:26
Bydliště: Praha

Re: Mobilní telefon

Příspěvek od pásovec »

Musíš zadat všechny ty čísla, co tam jsou.
Dodo Juice,Microfiber Madness,Autoglym,Meguiars,Swissvax,Raceglaze,Carpro a další..
http://www.detailingclub.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Uživatelský avatar
arci
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 44
Registrován: 27.09.2008 09:12
Bydliště: Cheb

Re: Mobilní telefon

Příspěvek od arci »

Ahoj chci se zeptat jestli jsi to uz rozchodil, mam ten samej problem.

Uživatelský avatar
111Tomáš111
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 28.09.2015 15:23
Bydliště: Cheznovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Mobilní telefon

Příspěvek od 111Tomáš111 »

arci píše:Ahoj chci se zeptat jestli jsi to uz rozchodil, mam ten samej problem.
Ahoj,
mě se to podařilo rozchodit. Mám telefon Galaxy Xcover 2, provedený root systému a nainstalovanou placenou aplikaci Remote SIM Access.

Při přihlašování jsem musel zadat všechna čtyřčísla. Manželka má stejný telefon jako já, ale nemá root systému. Její telefon jsem nepřipojil, při zadání všech čtyřčísel se objeví na displeji v autě, že spojení selhalo.

Snad Vám to trochu pomůže, ale bez rootu systému android, telefon zřejmě nepřipojíte.

Tomáš
VW Passat C3 variant r.v.2010, 103kW, CR
Nissan Navara r.v. 2012 140kW, rozkvetlé, ale není sežrané :)

Uživatelský avatar
teekey
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3840
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Mobilní telefon

Příspěvek od teekey »

111Tomáš111 píše:...mě se to podařilo rozchodit. Mám telefon Galaxy Xcover 2, provedený root systému a nainstalovanou placenou aplikaci Remote SIM Access.
asi myslis Bluetooth SIM Access, ze? Urcite je dobre se pred nejakym rootovanim a nahravanim aplikaci podivat na stranky (www.android-rsap.com) autora tech aplikaci, zda ta aplikace bude vubec fungovat na danem telefonu :wink:
Jak spojit Android, iPhone a BlackBerry s VW Bluetooth Premium Hands-Free
VW Passat B6@103kw (BMP) | Range Rover V8 | eGolf

vasin
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 22.10.2015 12:39

Re: Mobilní telefon

Příspěvek od vasin »

111Tomáš111 píše:
arci píše:Ahoj chci se zeptat jestli jsi to uz rozchodil, mam ten samej problem.
Ahoj,
mě se to podařilo rozchodit. Mám telefon Galaxy Xcover 2, provedený root systému a nainstalovanou placenou aplikaci Remote SIM Access.

Při přihlašování jsem musel zadat všechna čtyřčísla. Manželka má stejný telefon jako já, ale nemá root systému. Její telefon jsem nepřipojil, při zadání všech čtyřčísel se objeví na displeji v autě, že spojení selhalo.

Snad Vám to trochu pomůže, ale bez rootu systému android, telefon zřejmě nepřipojíte.

Tomáš
Ahoj, a když se telefon připojí lze volat i z telefonu (vytočit číslo) nebo jen prostřednictvím HF auta? A odpojí to data, nebo lze používat navigaci která potřebuje data v pohodě?

Díky
Vasin

Uživatelský avatar
teekey
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3840
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Mobilní telefon

Příspěvek od teekey »

vasin píše:[...když se telefon připojí lze volat i z telefonu (vytočit číslo) nebo jen prostřednictvím HF auta? A odpojí to data, nebo lze používat navigaci která potřebuje data v pohodě?
me rSAP funguje tak, ze fakticky telefon nejde pouzivat. Telefonovani vubec, jedine pres HF - na ty data si nepamatuju, ale SMS chodily do HF, takze asi ne. Mel jsem to na nejakem BlackBerry neslo ani pouzivat telefon, protoze tam svitilo ze je aktivni "remote SIM" a kdyz jsi chtel cokoliv delat, tak se to zeptalo jestli chces zrusit "remote SIM" -> odpojilo se od HF.
VW Passat B6@103kw (BMP) | Range Rover V8 | eGolf

vasin
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 22.10.2015 12:39

Re: Mobilní telefon

Příspěvek od vasin »

Ok, díky moc za informace
Vasin

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Mobilní telefon

Příspěvek od tornado1 »

pokud máš vhodnou jednotku lze při rsap režimu používat i data.. několikrát jsem montoval a bez problému
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
Nwkt
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2723
Registrován: 18.10.2011 21:33
Bydliště: ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: Mobilní telefon

Příspěvek od Nwkt »

Existuje nějaká jednotka co umí LTE?

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Mobilní telefon

Příspěvek od ricom »

tak nějak nechápu co tím myslíš.. co má HF jednotka společného s LTE ??

Uživatelský avatar
Archie
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2047
Registrován: 17.08.2009 01:01
Bydliště: kousek od Kladna

Re: Mobilní telefon

Příspěvek od Archie »

Kolega zřejmě myslí HF s LTE skrz rSAP - pak by to mělo smysl - přištěklý na LTE a sdílení připojení přes Wifinu pro osádku vozu. Ale nevím, že by nějaká jednotka co to umí existovala. :pleasantry:
Bye A.
___________________________________________________
VW Passat 3C Variant 2.0 TDI CBAB 2010 BlueMotion

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Mobilní telefon

Příspěvek od ricom »

není jednodušší udělat hotspot v mobilu na data než to řešit přes rSap a cpát to přes HF ??

Odpovědět

Zpět na „BlueTooth“