RNS 510 + Bluetooth Premium

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Odpovědět
SEMKO
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 17.08.2010 19:24
Bydliště: NITRA

RNS 510 + Bluetooth Premium

Příspěvek od SEMKO »

Mam novy Passat Variant s navigaciou RNS 510,ale nemam v nom namontovanu Bluetooth -sadu .
Je to problem dodatocne namontovat napriklad sadu Premium? Co to obnasa?

Dakujem za informaciu. SEMKO

Uživatelský avatar
uncompromised
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2786
Registrován: 19.06.2010 22:11

Re: RNS 510 + Bluetooth Premium

Příspěvek od uncompromised »

SEMKO: záleží co už v autě máš, jestli tam máš aspoň základní přípravu pro telefon, (poznáš podle držáku na palubní desce) tak stačí vyměnit jednotku, pokud v autě není nic, tak je potřeba natahat kabeláž a další věci, ale to už poradí jiní

SEMKO
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 17.08.2010 19:24
Bydliště: NITRA

Re: RNS 510 + Bluetooth Premium

Příspěvek od SEMKO »

Bohuzial, je to Passat Variant vybava bussiness, ale nie je tam ziadna predpriprava na telefon.
SEMKO

Uživatelský avatar
uncompromised
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2786
Registrován: 19.06.2010 22:11

Re: RNS 510 + Bluetooth Premium

Příspěvek od uncompromised »

SEMKO: nějaký bussiness paket, či co to je, bych měl mít i já, a základní sadu jsem tam měl, ale asi je to příplatková výbava. Uživatek CoolXman si to taky komplet dodělával, zkus se obrátit na něj, co všechno musel udělat a kolik ho to stálo

SEMKO
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 17.08.2010 19:24
Bydliště: NITRA

Re: RNS 510 + Bluetooth Premium

Příspěvek od SEMKO »

DAKUJEM skusim ho kontaktovat. SEMKO

SEMKO
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 17.08.2010 19:24
Bydliště: NITRA

Re: RNS 510 + Bluetooth Premium

Příspěvek od SEMKO »

Je problem tuto jednotku namontovat?
Semko

Uživatelský avatar
pásovec
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5487
Registrován: 25.03.2008 20:26
Bydliště: Praha

Re: RNS 510 + Bluetooth Premium

Příspěvek od pásovec »

Největší problém je napojit a natahat kabely :-)
Dodo Juice,Microfiber Madness,Autoglym,Meguiars,Swissvax,Raceglaze,Carpro a další..
http://www.detailingclub.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

mysacek5
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 29.09.2010 21:53

Re: RNS 510 + Bluetooth Premium

Příspěvek od mysacek5 »

uncompromised píše:SEMKO: záleží co už v autě máš, jestli tam máš aspoň základní přípravu pro telefon, (poznáš podle držáku na palubní desce) tak stačí vyměnit jednotku, pokud v autě není nic, tak je potřeba natahat kabeláž a další věci, ale to už poradí jiní
Ahoj, pořídil jsem si ojetého passata z německa s navigací RNS510.Nemilé zjištění bylo, když mi v servisu VW řekli, že bluetooth nepřipojí můj tel HTC HD2. Mám nějaký modul od NOKIE,premium který je kompatibilní jen s asi 20druhy NOKII a 5 símensů.Další nemilé zjištění bylo, že mi prodají nějaké bluetooth od fy KUFATEC za 15 tisíic a bude mi to chodit. Proto shaním nějaké levnější řešení.Mám multifunkční volant,přídavnou klávesnici a po připojení mne do 40sec odpojí. Prosím poraďte, nebo koupím tu sadu, aby mi to fungovalo. Dík

mysacek5
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 29.09.2010 21:53

Re: RNS 510 + Bluetooth Premium

Příspěvek od mysacek5 »

Ahoj, pořídil jsem si ojetého passata z německa s navigací RNS510.Nemilé zjištění bylo, když mi v servisu VW řekli, že bluetooth nepřipojí můj tel HTC HD2. Mám nějaký modul od NOKIE,premium který je kompatibilní jen s asi 20druhy NOKII a 5 símensů.Další nemilé zjištění bylo, že mi prodají nějaké bluetooth od fy KUFATEC za 15 tisíic a bude mi to chodit. Proto shaním nějaké levnější řešení.Mám multifunkční volant,přídavnou klávesnici a po připojení mne do 40sec odpojí. Prosím poraďte, nebo koupím tu sadu, aby mi to fungovalo. Dík

Odpovědět

Zpět na „BlueTooth“