rSAP Volkswagen Passat

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Uživatelský avatar
patrikrs
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1446
Registrován: 24.02.2008 22:22
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: rSAP Volkswagen Passat

Příspěvek od patrikrs »

Já neřeším že mi to nefunguje. Funguje mi to tak jak má a to zřejmě i bez té aplikace rsap. A opravdu vše sparovane mám. Jinak bych asi nemohl telefonovat a psát sms na rns 510. Dokonce mám i delší hovory než deset minut. A i v autě trávím dost času a všiml bych si že dávám telefón k uchu. I bluetooth audio jede bez problémů.

vlastab
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 35
Registrován: 21.12.2009 13:48

Re: rSAP Volkswagen Passat

Příspěvek od vlastab »

Tak nevím funguje Ti to nebo ne? Co vlastně řešíš?

Uživatelský avatar
patrikrs
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1446
Registrován: 24.02.2008 22:22
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: rSAP Volkswagen Passat

Příspěvek od patrikrs »

Já jsem reagoval na první příspěvek že mu to nejde s tím že já nemám problém s originál softverem. Jen jsem koupil telefón a jedu v režimu vzdálené sim. Bez jakéhokoli omezení časem a to i s sms na navigaci. Tak jak říká Tornado, že to montoval a vše bylo funkční bez jakékoli aplikace.
Přílohy
2012-08-09 22.14.46.png

vlastab
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 35
Registrován: 21.12.2009 13:48

Re: rSAP Volkswagen Passat

Příspěvek od vlastab »

O.K. Já mám vyřešeno. Myslím, že napoví borci z VW clubu. S řídící jednotkou nic neřeším pouze s S3 a aplikacemi.

Uživatelský avatar
teekey
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3840
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: rSAP Volkswagen Passat

Příspěvek od teekey »

diky za ty screeny, takze je jiz vicemene vse jasne. Dle informaci odkazovanych jiz drive ma STOCK ROM 4.0.4 od Samsungu podporu rSAP protokolu primo v sobe, nemusis teda mit zadnou dodatecnou apku (rSAP aplikaci muzes odinstalovat). Vlastab ma firmware 4.0.4, ale ne STOCK ROM, takze tady je zakopany pes :-)
VW Passat B6@103kw (BMP) | Range Rover V8 | eGolf

Uživatelský avatar
patrikrs
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1446
Registrován: 24.02.2008 22:22
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: rSAP Volkswagen Passat

Příspěvek od patrikrs »

Vypadá to, že je to přesně jak píšeš. Maximálně to ještě může ovlivnit jednotka v autě, ale to už je zřejmě na někoho kdo zná rozdíly jednotek.

vlastab
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 35
Registrován: 21.12.2009 13:48

Re: rSAP Volkswagen Passat

Příspěvek od vlastab »

Já moc neřeším jednotky, v tom se moc nevyznám, mě zajímá spíš S3 a abych to měl funkční. Mě to funguje tak jak potřebuji.

cimra
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 05.05.2010 15:46

Re: rSAP Volkswagen Passat

Příspěvek od cimra »

Mám stejný problém. Passat 3C, 2006 a SGS3. Prostě mi to nefunguje a nechci dělat root telefenu kvůli záruce. Píšete o STOCK ROM. Co to je? nepřijdu tím o záruku?
Díky moc za rady

vlastab
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 35
Registrován: 21.12.2009 13:48

Re: rSAP Volkswagen Passat

Příspěvek od vlastab »

Jakou máš verzi 4.0.x, stáhni si pro Tvého operátora nejnovější originální firmware (STOCK ROM) a pokud, jak je uvedeno výše, tak žádnou apk, která je instalována jen po rootu nepotřebuješ a mělo by to fungovat. Já má telefon rootnutý a zakoupenou rSAP. Jinak pokud máš pořád originální firmware a stáhneš např. přes Kies nejnovější verzi, tak o záruku nepřijdeš. Vše se dá vrátit zpátky, když projdeš pár fór o Samsung Galaxy budeš vědět víc. Jinak tady je odkaz, já mám T-mobile, ty tam nastav svého operátora. http://www.sammobile.com/firmware/?page ... 1#firmware" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
svanco
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2295
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OpavWa
Kontaktovat uživatele:

Re: rSAP Volkswagen Passat

Příspěvek od svanco »

Mám HTC One V jede všechno android 4 jednotka 5N0 ... .... D aj bez režimu vzdalene sim

Uživatelský avatar
patrikrs
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1446
Registrován: 24.02.2008 22:22
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: rSAP Volkswagen Passat

Příspěvek od patrikrs »

Jde nějak vypnout vzdálená sim u SGS3? Nějak jsem to nikde nenašel, né že bych to potřeboval, ale zajímalo by mě to. :( Díky

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14721
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: rSAP Volkswagen Passat

Příspěvek od tornado1 »

myslím si že nejde v telefonu, ale jde to v menu na maxidotu
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

batyr
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 22.05.2011 23:55

Re: rSAP Volkswagen Passat

Příspěvek od batyr »

Ahojte, nechcem zakladat novu temu tak to davam sem. Passat 2.0 tdi r.v. 2009, CBAB. Mam zabudovanu sadu na telefonovanie s oznacenim 5N0 035 730 A s ovladanim na volante. Zakupil som mobilny telefon zn. sony xperia tipo, cislo modelu ST21i2 s verziou softveru Android 4.0.4. Problem nastava tak, ze dana suprava mi pri pokuse o sparovanie cez bluetooth vypise ze nepodporuje system alebo ze nie je mozne sa pripojit. Doteraz so starsimi mobilmi vsetko fungovalo tak ako ma. Chcem sa vas opytat ci je mozne nejako nakodovat tu jednotku co mam zabudovanu v aute, alebo sa to musi riesit upravou softveru v mobilnom telefone.Dakujem.

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14721
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: rSAP Volkswagen Passat

Příspěvek od tornado1 »

bud nahrát aplikaci do telefonu a doufat že to bude fungovat nebo vyměnit jednotku telefonu v autě...
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Odpovědět

Zpět na „BlueTooth“