pomoc so spárovaním

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Odpovědět
tony5381
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 16.09.2012 11:39

pomoc so spárovaním

Příspěvek od tony5381 »

Zdravím všetkých, potreboval by som poradiť , ako mám spárovať HTC desire s BT jednotkou v aute. číslo jednotky v aute je 5N0 035 730, mám tam aj prémium sadu t.j. vysúvacia klávesnica na prístrojovke a držiak na telefón je v opierke vedľa sedadla, v aute je zabudované rádio RNS 300. Poprosil by som vás o radu kedže s tým nemám skúsenosti, či mám kúpiť nejaký adapter na telefon, alebo niečo iné upraviť, tiež by som chcel vedieť či nieje nejaký univerzálny adapter na vačšinu typov telefónov, aby som za 2 roky nemusel kupovať zas niečo nové . Za pomoc vopred dík

lawyer
Řidič
Řidič
Příspěvky: 97
Registrován: 08.01.2012 22:40

Re: pomoc so spárovaním

Příspěvek od lawyer »

Ahoj me by zajimalo jake typy mobilu se daji sparovat s BT Premium.....slysel jsem ze tam vsechny mobili s ruznymi operacnimi systemy nejdou sparovat...diky za rady
VW Passat 3C variant 2.0 FSI Turbo BWA 147 KW highline 2006

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: pomoc so spárovaním

Příspěvek od tornado1 »

http://www.android-rsap.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

mipak
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 05.10.2009 19:35

Re: pomoc so spárovaním

Příspěvek od mipak »

Ahoj,
měl bych taky prosbu o pomoc. V autě mám bluetooth adaptér 3C0 051 435 PA (bez displeje, pouze 2 tlačítka - i a klíč). Bohužel jsem k tomu neměl žádný návod, tak je to vždycky chvilku laborování než se podaří telefon napárovat. Potom už to vždycky funguje dobře.
Teď mám jiný telefon (opět HTC Desire, ale ROM CronMod) a spárování se mi už nedaří. Někdy uvidím v telefonu zařízení (místo s názvem VW xx, pouze číselnou adresu), ale po pokusu o spárování už se mě nikdy nezeptá na kód a napíše to, že se připojení nezdařilo.
Nevěděl by někdo, v čem může být problém?
Neměl by k tomu VW adaptéru někdo stručný manuál?

Předem díky moc.

mipak
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 05.10.2009 19:35

Re: pomoc so spárovaním

Příspěvek od mipak »

Tak už mám vyřešeno. Bluetooth adaptér asi nezvládá více než jeden spárovaný telefon. Uvedení do stavu, aby byl znovu připraven pro připojení s novým telefonem se provedlo současným přidržením obou tlačítek na několik sekund. Po pípnutí už proběhlo připojení standardně.

Odpovědět

Zpět na „BlueTooth“