vyřešeno prosím smazat ... BT a Nokia E52 - nově chce pokaždé PIN Simkarty

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Odpovědět
ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

vyřešeno prosím smazat ... BT a Nokia E52 - nově chce pokaždé PIN Simkarty

Příspěvek od ricom »

zdravím ve spolek,

mám dotaz hoši.. koupil jsem pašíka s RNS 510 vše mi chodí jak má.. s telefonem to fachá na maxidotu vše je jak má být, prostě vše bez problémů..
nahrávali jsme nový SW do RNS510 vše proběhlo jak má dokonce mi nově přečte i karty SDHC což před tím neuměl a četl jen SD.
a teď o co mi jde..

teĎ si vzal pašíka do parády můj technik, mimo jiné pustal VAS na celý auto a některé jednotky zupgradoval na vyšší fw.. vše chodí jak má..
ale novinkou jest, že pokud v mobilu budu mít zaplé chtít vždy PIN kod při zapnutí telefonu tak stejně tak bude chtít tento PIN kod natukat na mě systém v autě a to vždy když vypnu zapalování,
odhlásím telefon a znovu připojím..

samozřejmě není nic jednodušího než to vypnout tuto funkci v mobilu a pak to už nechce, ale můj dotaz zní proč to chce, když před úpravami VAS možná před nahráním noveho fw do rádio to nechtěl ??

a další můj dotaz zní.. ta debilita "" Režim vzdálené sim"" to asi nejde nějak bez toho což.. jako chápu že je to kvůli bezpečnosti už si i zvykám, v nejhorším si vypnu BT a znovu zapnu, ale přeci jen to bez této vzdálené sim bylo lepší.. mohl jsem i cokoliv dělat v mobilu, např koukat na maily, příjímat MMS, psát SMS atd..
nehledě na to, že všechna přijatá, nepřijatá, zmeškaná volání + přijaté sms v autě se pochopitelně zpět do mobilu nepřenesou a doma člověk vidím prd.
kdyby se to alespoň nějak lépe synchronizovalo s mobilem..

díky za Vaše zkušenosti, názory a rady.. :good:
Naposledy upravil(a) ricom dne 09.06.2013 23:08, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
kimik
Profík
Profík
Příspěvky: 1062
Registrován: 29.06.2009 18:41
Bydliště: Kladno a okolí...

Re: BT a Nokia E52 - nově chce pokaždé PIN Simkarty

Příspěvek od kimik »

no, ono taky záleží na tom co máš za BT jednotku... Ona ani ta E52 není žádná výhra... :wink:

KiMiK.

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: BT a Nokia E52 - nově chce pokaždé PIN Simkarty

Příspěvek od ricom »

kimik píše:no, ono taky záleží na tom co máš za BT jednotku... Ona ani ta E52 není žádná výhra... :wink:

KiMiK.

když já ho mám ale rád co ti budu vyprávět.. bráním se dotykovýmu jako čert.. a my dva se zítra uvidíme ju.. :D

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: BT a Nokia E52 - nově chce pokaždé PIN Simkarty

Příspěvek od ricom »

koukám že mám asi telefon dědeček a budu muset udělat aj update phone :smoke: :rofl:

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: BT a Nokia E52 - nově chce pokaždé PIN Simkarty

Příspěvek od ricom »

takže vyřešeno s KiMikem... :lol: díky pane kdo umí ten umí.. :potlesk:

Odpovědět

Zpět na „BlueTooth“