Problém se spárováním Bluetooth Passat CC

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Uživatelský avatar
LukasD
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 226
Registrován: 15.04.2013 11:33

Re: Problém se spárováním Bluetooth Passat CC

Příspěvek od LukasD »

Co máš za telefon

Odesláno z mého Nexus 5 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém se spárováním Bluetooth Passat CC

Příspěvek od tornado1 »

jaké auto?
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
frost2
Člen klubu
Příspěvky: 31
Registrován: 25.06.2016 00:35
Bydliště: Praha

Re: Problém se spárováním Bluetooth Passat CC

Příspěvek od frost2 »

Zdarec,

Jsem novým vlastníkem VWčka CC 3.6FSI (2010) a mám stejný problém. Auto mi nejde spárovat z důvodu kompatibility s IPhone6 :/. Proto mám pár otázek:
1) Co stojí jednotka (jetá, nová, ale hlavně funkční), a případně instalace pokud je složitá?
2) Bude možné později přecházet na nové modely mob.tel. pouhým updatem, nebo se bude muset zase kupovat nová?
VW Passat CC Individual/R-line 3.6FSI 220kW 06/2010

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém se spárováním Bluetooth Passat CC

Příspěvek od tornado1 »

nová jednotka už funguje se všemi telefony bez problému.. jednotka se připojí a nakoduje diagnostikou
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
kaktus5
Řidič
Řidič
Příspěvky: 157
Registrován: 30.12.2010 18:35
Bydliště: Zilina

Re: Problém se spárováním Bluetooth Passat CC

Příspěvek od kaktus5 »

frost2 píše:Zdarec,

Jsem novým vlastníkem VWčka CC 3.6FSI (2010) a mám stejný problém. Auto mi nejde spárovat z důvodu kompatibility s IPhone6 :/. Proto mám pár otázek:
1) Co stojí jednotka (jetá, nová, ale hlavně funkční), a případně instalace pokud je složitá?
2) Bude možné později přecházet na nové modely mob.tel. pouhým updatem, nebo se bude muset zase kupovat nová?
Tiez mi neslo sparovat,az ked som dal na tel.bluetooth ako viditelne tak uz to sparuje.

lama11
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 16.01.2017 19:01

Re: Problém se spárováním Bluetooth Passat CC

Příspěvek od lama11 »

Ahojte vespolek,
nechtěl sem zakládat nové vlákno, tak se vnutím sem. Přečetl sem tu snad všechno i s odkazy a pořád z toho stejně nějak nemůžu spát.
Mám 3c rv 2010, bílé budíky, rns 310 a pod sedlem 5N0 035 730 C. Chápu dobře, že abych spojil Xperia Z1 s "autem", potřebuju novou jednotku pod sedadlo? Chápejte jako ovládat přes MF volant i na radiu.
Děkuji převelice :oops:

Uživatelský avatar
Jirka.
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6214
Registrován: 12.05.2010 00:53
Bydliště: Praha

Re: Problém se spárováním Bluetooth Passat CC

Příspěvek od Jirka. »

lama11 píše:Ahojte vespolek,
nechtěl sem zakládat nové vlákno, tak se vnutím sem. Přečetl sem tu snad všechno i s odkazy a pořád z toho stejně nějak nemůžu spát.
Mám 3c rv 2010, bílé budíky, rns 310 a pod sedlem 5N0 035 730 C. Chápu dobře, že abych spojil Xperia Z1 s "autem", potřebuju novou jednotku pod sedadlo? Chápejte jako ovládat přes MF volant i na radiu.
Děkuji převelice :oops:
Ano, potřebuješ novou jednotku pod sedačku. Jednotku 3C8035730E mám za 3900kč, není problém ji v Praze vyměnit a nakodovat.
ŠKODA 1000MB DE LUXE
ŠKODA 136GL Tuzex
Pásovec 3C 2.0TDI BKP Highline DSG
ŠKODA Octavia RS CEGA

m.a.x.i.m.u.s
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 27.01.2017 13:25

Re: Problém se spárováním Bluetooth Passat CC

Příspěvek od m.a.x.i.m.u.s »

Zdravím, mám teda Superba II, ale dostal jsem doporučení na toto fórum.
Mám jednotku 5N0035730C a nejde mi spojit s Galaxy S7 edge a potřeboval bych tedy novou jednotku.
Původně jsem sháněl tu co je tady inzerovaná za 3900,- ale asi nechci připojovat přes rSAP a přicházet tím o sms a seznam hovorů.
Je případně jiná volba, která by fungovala s novějšími telefony, ale nepřevzala za něj vše jako to je u rSAP?

Uživatelský avatar
Nwkt
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2723
Registrován: 18.10.2011 21:33
Bydliště: ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém se spárováním Bluetooth Passat CC

Příspěvek od Nwkt »

Však to umí co potřebuješ
HFP = Hands Free Profile (Phone still logged in, Vehicle/Bluetooth Module acts mostly as Headset)
http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.ph ... trofitting" onclick="window.open(this.href);return false;

m.a.x.i.m.u.s
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 27.01.2017 13:25

Re: Problém se spárováním Bluetooth Passat CC

Příspěvek od m.a.x.i.m.u.s »

Předpokládám, že myslíš tu inzerovanou. Ano, umí, ale přijde mi zbytečné ji kupovat když nechci využívat rSAP a třeba i WiFi.
Proto se sháním třeba po levnější, která bude umět to co požaduji a nebude s ní problém u nových telefonů. jestli teda takové řešení jde.

Jinak jestli je potřeba ještě vědět, tak je tam Columbus s ovládáním na volantu.

Uživatelský avatar
Jirka.
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6214
Registrován: 12.05.2010 00:53
Bydliště: Praha

Re: Problém se spárováním Bluetooth Passat CC

Příspěvek od Jirka. »

Pokud ti stačí bez wifi tak například 3C8035730C
ŠKODA 1000MB DE LUXE
ŠKODA 136GL Tuzex
Pásovec 3C 2.0TDI BKP Highline DSG
ŠKODA Octavia RS CEGA

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém se spárováním Bluetooth Passat CC

Příspěvek od tornado1 »

neni to jenom o výměně.. nutne kódování a kabelaz
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

passataero
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 25.12.2011 17:01

smazat

Příspěvek od passataero »

smazat
Naposledy upravil(a) passataero dne 14.10.2021 20:12, celkem upraveno 3 x.

Uživatelský avatar
teekey
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3840
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém se spárováním Bluetooth Passat CC

Příspěvek od teekey »

passataero píše:Neví někdo, kde může být chyba ?
vime kde je chyba, v BT jednotce. Jednotka 5N0035730A podporuje pouze rezim rSAP a ten obecne u Android a iPhone telefonu neni v zakladu vetsinou podporovany, nebo jsou ruzne omezeni/nefunkcnosti (viz zminovane problemy se seznamem kontaktu). Vyjimkou je treba uvedeny Samsung S4 mini, ktery primo v stock ROM podporuje rSAP, ale uvedeny model J3 uz nemusi mit stejnou implementaci rSAP.

moznosti:
- root telefonu + aplikace Bluetooth SIM Access Profile a Bluetooth Phonebook (http://www.android-rsap.com" onclick="window.open(this.href);return false;) || treba otestovat, aplikace ne vzdy s kazdym telefonem funguje
- vymena BT jednotky v aute
VW Passat B6@103kw (BMP) | Range Rover V8 | eGolf

Chaldun
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 28.07.2022 11:00

Re: Problém se spárováním Bluetooth Passat CC

Příspěvek od Chaldun »

Dobry den, rad bych poptal jednotku do VW CC 3.6FSI (2010), ktera by byla funkcni pro iPhone 13. Idealne s kabelazi, montazi a kodovanim. Mam nabidku na jednotku: 3C8035730D. Byla by tato jednotka s timto telefonem kompatibilni?

Odpovědět

Zpět na „BlueTooth“