Jednotka s HFP pro cervene budiky?

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Odpovědět
Uživatelský avatar
teekey
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3840
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Jednotka s HFP pro cervene budiky?

Příspěvek od teekey »

Mam ted v aute Premium HF jednotku: 3C0 035 730, standardne podporuje rSAP, ktery sice dokazu rozchodit na Androidu i BlackBerry, ale rikam si, ze bych si do budoucna poridil jednotku s podporou HFP, hlavne protoze ne vzdy mate telefon, do ktereho muzete "svobodne" vrtat tak aby to stara HF jednotka prechroustala.

Existuje spousta jednotek s podorou HFP, ale pro nove budiky (bile/barevne). Co se tyce starych (cervene) jsem nasel akorat UHV-Standard a ne UHV-Premium.


Tedy dve otazky:
1. existuje jednotka UHV-Premium s podporou HFP? (popripade cislo)
2. jaky je rozdil mezi UHV-Standard a UHV-Premium? V pripade, ze nemam RNS a chci vyuzivat pouze klavesnici, ovladaci prvky na volantu a maxidot? Jsou tyto typy jednotek zamenitelne?
VW Passat B6@103kw (BMP) | Range Rover V8 | eGolf

Uživatelský avatar
Archie
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2047
Registrován: 17.08.2009 01:01
Bydliště: kousek od Kladna

Re: Jednotka s HFP pro cervene budiky?

Příspěvek od Archie »

jednotka sice je stara, ale umí rSAP - plánuješ v budoucnu downgrade telefonu na něco co neumí rSAP? Odpovědi máš v tabulce na kterou odkazuješ :wink:
ad. 1 - ano existuje 3C8 035 730 A,B,C,D - ale ty asi myslíš takovou co ti půjde s RED budíkama tak o takové co má HFP i rSAP nevím
ad. 2 - komunikace HF s budíkama a MF volantem nijak nesouvisí s tím jestli máš RNS rádio. Zaměnitelné jsou, pokud sedí kom. protokol (u tebe DDP). V některých případech může i u premium výbavy vozu, i tam kde byla příprava pro telefon z fabriky, být potřeba doplnit kabeláž.
Bye A.
___________________________________________________
VW Passat 3C Variant 2.0 TDI CBAB 2010 BlueMotion

Uživatelský avatar
teekey
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3840
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Jednotka s HFP pro cervene budiky?

Příspěvek od teekey »

2Archie, diky za reakci, asi jsem to napsal zmatene, tak to zkusim upresnit:

1. Jednotky, ktere podporuji HFP (a zaroven jedou na protokolu DDP) jsou oznacovany ve zminene tabulce jako UHV-Standard, existuje nejaka UHV-Premium s podporou HFP a zaroven cervenych budiku?
2. Jaky je rozdil mezi UHV-Standard a UHV-Premium? Bude mi fungovat Premium klavesnice s jednotkou UHV-Standard?


Co se tyce pozadavku tak potrebuji nasledujici podporu: protokol DDP, profil HFP.
Muzu namontovat napriklad jednotku 1K8 035 730 D, bude fungovat s cervenyma budikama, pujde ovladat pres volant, ale nemuzu dohledat informaci, zda bude fungovat Premium klavesnice pro zadani.
VW Passat B6@103kw (BMP) | Range Rover V8 | eGolf

Uživatelský avatar
Archie
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2047
Registrován: 17.08.2009 01:01
Bydliště: kousek od Kladna

Re: Jednotka s HFP pro cervene budiky?

Příspěvek od Archie »

Já to pochopil, ale odpověděl jsem na otázku 8)

Takže ještě jednou
ad. 1) - dyjk jsem to už napsal - takovou co ti půjde s RED budíkama .... co má HFP i rSAP nevím
ad. 2) - to nevím, myslím, že keyb makat bude, ale je to bez záruky - (ale jsou tu profící kteří to jistě vědí)

1K8 035 730 D půjde přes volant jen zvednou/zavěsit hovor, klávesnice viz ad.2, a nemá rSAP - ale to vidíš v tabulce.

Napsal bych zastav se na Kladně testneme tu klávesnici (tu 1K8 tu zrovna mám), ale ke mě to máš trochu z ruky :wink:
Bye A.
___________________________________________________
VW Passat 3C Variant 2.0 TDI CBAB 2010 BlueMotion

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14721
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Jednotka s HFP pro cervene budiky?

Příspěvek od tornado1 »

klávesnice jde pouze s rsap jednotkama

jednotka kterou chceš neexistuje
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

ramoon
Řidič
Řidič
Příspěvky: 147
Registrován: 17.11.2008 15:49
Bydliště: Bratislava

Re: Jednotka s HFP pro cervene budiky?

Příspěvek od ramoon »

JA to teraz planujem riesit do tourana a ten ma tiez cervene budiky. Stare jednotky s DDP asi niesu s 3G co predpokladam vypne telefonu data. Ale nasiel som riesenie napriklad kupit jednotku 3C8035730A-D ktora ma vsetko len nema podporu DDP co je cerveny display co ale vie vyriesit tento produkt Polar BT/Battery http://www.polarteam.net/en/polar-bt-ba ... -pb01.html" onclick="window.open(this.href);return false; ktory prevedie protokol BAP na DDP len je to 120€ navyse. Tiez by som sa potesil keby sa nasla jednotka ktora vie DDP s 3G, HFP a A2DP ale taka zrejme neexistuje.
Seat Alhambra III 7N Style 2012 2.0 TDI CR 140 K/103 KW ECOMOTIVE DSG

Odpovědět

Zpět na „BlueTooth“