Prosím o radu k BT HF (BT rádiu)

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Odpovědět
Majke
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 15.03.2014 23:19

Prosím o radu k BT HF (BT rádiu)

Příspěvek od Majke »

Zdravím všechny,

pořídil jsem si pár dnů zpět 3C, které má multifunkční volant a je na něm i symbol telefonu. V autě je originál rádio s černobílým displejem, které nemá tlačítko pro telefon a neukazuje ani vzdálenost auta u senzorů pro parkování. Rádio jde ovládat normálně na volantu, ale to je asi nepodstatné. Chtěl bych se tedy spíš zeptat, jestli bude dle vás potřeba dodělat nějakou instalaci BT HF modulu do auta nebo už by nějaký mělo mít, když má na volantu tlačítko pro telefon? V telefonu není kolíbka na telefon ani žádný konektor na něj. Nechce se mi platit případně nějakou šílenou částku za instalaci BT HF, ale najezdím celkem hodně a telefon mám v autě u ucha celkem hodně často, takže hledám nějakou variantu, která bude ekonomická a ergonomická :-D Přemýšlel jsem o novém rádiu s BT, které by mělo případně už mikrofon v sobě nebo by se natáhl, protože jsem chtěl i něco s barevným displejem a s navigací co půjde ovládat zase přes volant (hlasitost rádia, stanice). Snad jsem to tak nějak popsal trošku srozumitelně, alespoň pro počáteční představu.

Děkuji za případné rady a tipy i ohledně rádia, které by bylo dle mých požadavků vhodné a za rozumnou cenu (může být i bazar do 7000 Kč).

Uživatelský avatar
monteg
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 296
Registrován: 07.10.2011 17:37
Bydliště: Louny

Re: Prosím o radu k BT HF (BT rádiu)

Příspěvek od monteg »

Kontaktuj Tornádo není to tak jednoduché jak se na první pohled zdá :blush:
Záleží co máš v autě co chceš a tak :rofl:
On tomu rozumí a udělá ti to komplet i s montáží
VW Passat Variant 2009 2.0TDI CBBB DSG

Majke
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 15.03.2014 23:19

Re: Prosím o radu k BT HF (BT rádiu)

Příspěvek od Majke »

Vím že to není jednoduché a proto sem píšu :-)) Někdo tu určitě řešil totožný problém, tak by mě zajímalo jak to vyřešil. Mě zatím přijde radio s BT a GPS s vyjížděcím panelem jako nejlepší varianta, protože pokud bych tam nechal dávat nějaký BT modul a podobné věci, tak to bude asi dost drahé.. Každopádně díky za radu a zkusím se s ním spojit. Mám mechanika který mi případně vše namontuje, ale hledám spíš dobré řešení...

Odpovědět

Zpět na „BlueTooth“