Jaké mám možnosti připojení k WP8?

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Odpovědět
Uživatelský avatar
uncompromised
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2786
Registrován: 19.06.2010 22:11

Jaké mám možnosti připojení k WP8?

Příspěvek od uncompromised »

Po delší době zdravím všechny. Pořídil jsem si mobil s WP8 a řeším jeho připojení k autu (3C, rv07, červený budíky, RNS 510). Teď tam mám jednotku 5N0 035 730A, která není s WP8 kompatibilní. Jaké mám možnosti?

- Buď výměna jednotky, která bude komunikovat s RNS je asi nejjednodušší, ale nejdražší varianta. S montáží cca 5000,-Kč, ale jelikož s autem moc nejezdím a nevím jestli nepůjde z domu, nechce se mi do toho tolik vrážet, obzvlášť, když mě mobil stál polovinu této sumy :)

- Napadlo mě, jestli do auta nevrátit starou 3C0 035 729F a dokoupit BT adaptér, ať už originál nebo Bury. Bude to fungovat s WP8? Ovládání na maxidotu ani rádiu nevyžaduju. Když prodám jednotku 5N0, tak mi to vyjde cca akorát.

- Další možnost je výměna RNS 510 za RNS 315 s BT. Uvažuju o tom delší dobu, hlavně kvůli většímu riziku krádeže 510. Je ale 315ka kompatibilní a tak starým autem a WP8? O co přijdu v případě toho "downgradu"? Měnič nevyužívám, DVD přehrávač už taky ne, menší displej přežiju.

Díky všem za rady

Uživatelský avatar
teekey
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3840
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaké mám možnosti připojení k WP8?

Příspěvek od teekey »

Zalezi za kolik by si ziskal Bury, co koukam na net, tak to vychazi cca od 150£.
Kompatibilita s WP by mela byt zarucena, na strankach vyrobce je compatibility_checker (dole).

Za ty prachy se vyplati vymenit rovnou HF jednotku v aute za 1Z0035729B, nebo s vyhledem do budoucna priplatit za CAN redukci Polar FIS a pak normalne pripojit libovolnou HF pro bile/barevne budiky.

WP by mel podporovat protokoly A2DP 1.2, HFP 1.5 a PBAP 1.1 - takze s novyma HF pro bile/barevne budiky by to nemel byt problem, samozrejme s ohledem na danou jednotku.
VW Passat B6@103kw (BMP) | Range Rover V8 | eGolf

Uživatelský avatar
uncompromised
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2786
Registrován: 19.06.2010 22:11

Re: Jaké mám možnosti připojení k WP8?

Příspěvek od uncompromised »

teekey: univerzál Bury na eBayi za 50€ http://www.ebay.de/itm/Bury-ActiveCradl ... 4abf231ffb
S držákem je kompatibilní určitě, záleží, co na to jednotka.

Kdyby měl někdo v okolí Břeclavi, Hodonína nebo Brna BT modul (jakýkoli) k vyzkoušení, byl bych mu moc vděčný.

EDIT: tak změna, ten odkaz je pouze na držák, bez HF :(
Naposledy upravil(a) uncompromised dne 18.05.2014 19:00, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
teekey
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3840
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaké mám možnosti připojení k WP8?

Příspěvek od teekey »

TADY je zajimave video jak to Bury funguje. Kdyz uz mam ty draty v aute, tak bych asi preferoval tovarni provedeni pres HF. Btw. co jsem pochopil z toho videa, tak to vubec se systemy v aute nespoluprace, nebo ano?
VW Passat B6@103kw (BMP) | Range Rover V8 | eGolf

Uživatelský avatar
uncompromised
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2786
Registrován: 19.06.2010 22:11

Re: Jaké mám možnosti připojení k WP8?

Příspěvek od uncompromised »

teekey: Bury nebury, kdyby nefungoval, vzal bych origo modul, ať už klasiku nebo s displejem. Nebo BT adaptér přímo pro konkrétní typ mobilu, sice by mi tam nepasoval, ale HF by fungovala. Viz: http://www.ebay.de/itm/Original-VW-Acti ... 4ad5035726

Odpovědět

Zpět na „BlueTooth“