Přeskakování v menu, špatné ovládání funkce telefon.

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Odpovědět
ripeed
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 27.06.2014 13:44

Přeskakování v menu, špatné ovládání funkce telefon.

Příspěvek od ripeed »

Zdravím, mám problém s ovládáním bluetooth funkce telefon. Pokud v menu mačkám páčkou nahorů tak se výběr jen na chvilku posune a hned skočí zpět na původní. Pokud zmáčknu dolů tak poskočí o dvě. Potvrzení funguje, ale opět se potvrdí a ještě stihne poskočit dolů. Páčka jinak v ostatních modulech nastavení funguje bez problému, zde tedy chyba nebude. Můžete mi prosím poradit co s tím?

Auto: Passat 3C - první registrace 09/2010 - MAXI dot display - white.
Rádio: RCD 310
Bluetooth: 3C8 035 730D

PS: zkoušel jsem jinou jednotku a ta dělá totéž.

Díky.

Uživatelský avatar
Archie
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2047
Registrován: 17.08.2009 01:01
Bydliště: kousek od Kladna

Re: Přeskakování v menu, špatné ovládání funkce telefon.

Příspěvek od Archie »

A jaký telefon a jak jsi spojenej s HF? Jestli rSAPem, tak má tvoje HF jednotka od telefonu jen "půjčenou" SIMku a zbytek dělá sama - pak by to telefonem resp. bluetoothem nejspíš nebylo. :blush:
Bye A.
___________________________________________________
VW Passat 3C Variant 2.0 TDI CBAB 2010 BlueMotion

ripeed
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 27.06.2014 13:44

Re: Přeskakování v menu, špatné ovládání funkce telefon.

Příspěvek od ripeed »

Archie píše:A jaký telefon a jak jsi spojenej s HF? Jestli rSAPem, tak má tvoje HF jednotka od telefonu jen "půjčenou" SIMku a zbytek dělá sama - pak by to telefonem resp. bluetoothem nejspíš nebylo. :blush:
Mám NEXUS 5, ale tím to asi nebude. Protože to dělá i před tím než je telefon spojený. :(

Uživatelský avatar
Archie
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2047
Registrován: 17.08.2009 01:01
Bydliště: kousek od Kladna

Re: Přeskakování v menu, špatné ovládání funkce telefon.

Příspěvek od Archie »

:-) Tak jinak - dělá ti to stále nebo po výměně jednotky, nebo začalo, ale dříve bylo OK, nebo si třeba rozebíral palubku a tunel a dělal něco jiného .... že bys třeba dojebnul kabeláž od CAN ......... vylučovací metoda ... když nevíš přesně čím to je, snaž se zjistit co by mohlo být příčinou .... :blush: a nebo jeď do Humpolce :laugh: :laugh: :laugh:
Naposledy upravil(a) Archie dne 28.06.2014 13:36, celkem upraveno 1 x.
Bye A.
___________________________________________________
VW Passat 3C Variant 2.0 TDI CBAB 2010 BlueMotion

Uživatelský avatar
teekey
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3840
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Přeskakování v menu, špatné ovládání funkce telefon.

Příspěvek od teekey »

ripeed píše:[Mám NEXUS 5, ale tím to asi nebude. Protože to dělá i před tím než je telefon spojený. :(
zkus jiny telefon, jakykoliv. Idealne nejakou hloupou Nokii a pak nejaky dalsi Android.
VW Passat B6@103kw (BMP) | Range Rover V8 | eGolf

ripeed
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 27.06.2014 13:44

Re: Přeskakování v menu, špatné ovládání funkce telefon.

Příspěvek od ripeed »

Archie píše::-) Tak jinak - dělá ti to stále nebo po výměně jednotky, nebo začalo, ale dříve bylo OK, nebo si třeba rozebíral palubku a tunel a dělal něco jiného .... že bys třeba dojebnul kabeláž od CAN ......... vylučovací metoda ... když nevíš přesně čím to je, snaž se zjistit co by mohlo být příčinou .... :blush: a nebo jeď do Humpolce :laugh: :laugh: :laugh:
I po výměně jiné jednotky je to stejné. Před tím tam nebyla žádná bluetooth jednotka. Do palubky a kabeláže se nehrabalo, vypadá to spíše na SW problém.

ripeed
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 27.06.2014 13:44

Re: Přeskakování v menu, špatné ovládání funkce telefon.

Příspěvek od ripeed »

teekey píše:
ripeed píše:[Mám NEXUS 5, ale tím to asi nebude. Protože to dělá i před tím než je telefon spojený. :(
zkus jiny telefon, jakykoliv. Idealne nejakou hloupou Nokii a pak nejaky dalsi Android.
Jak říkám dělá to i když není telefon připojení. A to v menu pro připojení / párování telefonu. Takže je úplně jedno jaký tel tam bude.

Odpovědět

Zpět na „BlueTooth“