Opětovné párování BT jednotky (RNS 510)

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Odpovědět
Uživatelský avatar
filda2003
Závodník
Závodník
Příspěvky: 540
Registrován: 13.10.2007 18:40
Bydliště: Valašské Meziříčí / Zlín

Opětovné párování BT jednotky (RNS 510)

Příspěvek od filda2003 »

Ahoj chlapi.

Kamarád má 3C, rv2006, RNS510 a BT Handsfree. Je to origo ale neukazuje se nic na maxidotu ani na RNS510. Vypadá to, že BT je zabudované v takovém držáku na telefon (Pasuje do toho Nokia 6300)

Poslední dobou mu to začlo dělat to, že při každém nastartování se chce zase párovat ... (Zadejte párovací kód na mobilu) ... spáruješ, telefonuješ. Chcípneš motor a můžeš znovu párovat.

Nevím si rady s tím jak mu to rozjet.
A další věc: Jde to nějak rozjet aby mu to tel zobrazilo na RNSku nebo na maxidotu ?? Takhle nemůže přijmout hovor jinak než přímo na přístroji.

PS: Můj iPhone to taky spáruje. Telefonování funguje ... ale stejný problém s opětovným párováním.

Díky
VW Polo 6N 1.0i > VW Bora 1.9TDI > Audi A6 C5 Quattro 2.5TDI S-LINE > Škoda Octavia I 1.9TDI > Škoda Octavia I 1.6i SR > VW Jetta 1.9TDI CL > VW Touran 1T3 2.0TDI LIFE

Uživatelský avatar
Archie
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2047
Registrován: 17.08.2009 01:01
Bydliště: kousek od Kladna

Re: Opětovné párování BT jednotky (RNS 510)

Příspěvek od Archie »

Koukni pod sedačku u spolujezdce (tedy on ať koukne) a písni sem číslo BT jednotky. Bez toho nikdo neřekne jestli to bude s budíkama/rádiem/volantem mluvit nebo ne.
Bye A.
___________________________________________________
VW Passat 3C Variant 2.0 TDI CBAB 2010 BlueMotion

Uživatelský avatar
filda2003
Závodník
Závodník
Příspěvky: 540
Registrován: 13.10.2007 18:40
Bydliště: Valašské Meziříčí / Zlín

Re: Opětovné párování BT jednotky (RNS 510)

Příspěvek od filda2003 »

Mě to přijde nějak divné ale podle mě je BT v tom držáku na palubce.

Když ho vyndám tak BT nejde.

Vypadá to takhle:

Obrázek

Jinak jak s ním budu zkusím najít jednotku pod sedadlem spolujezdce. Je to přístupné normálně ?
VW Polo 6N 1.0i > VW Bora 1.9TDI > Audi A6 C5 Quattro 2.5TDI S-LINE > Škoda Octavia I 1.9TDI > Škoda Octavia I 1.6i SR > VW Jetta 1.9TDI CL > VW Touran 1T3 2.0TDI LIFE

Uživatelský avatar
Archie
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2047
Registrován: 17.08.2009 01:01
Bydliště: kousek od Kladna

Re: Opětovné párování BT jednotky (RNS 510)

Příspěvek od Archie »

filda2003 píše:Mě to přijde nějak divné ale podle mě je BT v tom držáku na palubce.
Když ho vyndám tak BT nejde.
Vypadá to takhle:
Jinak jak s ním budu zkusím najít jednotku pod sedadlem spolujezdce. Je to přístupné normálně ?
Tak to je další, zatím nezmíněná varianta. Každopádně typ tý jednotky je důležitý. BT může být v jednotce a jen vypnutý - tak to bylo i u mne původně (ale já neměl ten přídavný BT bazmek do držáku) - takže pro zprovoznění BT stačilo nakódovat a když jsem chtěl foun na budíky a rádio musel jsem jednotku vyměnit.
Bye A.
___________________________________________________
VW Passat 3C Variant 2.0 TDI CBAB 2010 BlueMotion

Odpovědět

Zpět na „BlueTooth“