přehrávání hudby z Iphone5

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Odpovědět
Abdul
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 43
Registrován: 08.06.2014 12:14

přehrávání hudby z Iphone5

Příspěvek od Abdul »

Po výměně BT jednotky za 3C8035730C už HF funguje normálně, Iphone se spojí, načte kontakty a vše ok.
Když chci přehrát hudbu z telefonu, tak v media vidím aktivní BT znak, na ten klepnu a navi zobrazí název skladby a tlačítko pauze. tel přehrává ale navi ukazuje stopáž 0:00 prostě nepřehrává. šipkama klidně překliknu na další skladbu, zase načte její název ale nepřehrává...
Nevíte kde je problém?
Díky

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14719
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: přehrávání hudby z Iphone5

Příspěvek od tornado1 »

zpětně vidím že jsi chtěl jednotku namontovat, vidím že jsi zvolil vlastní cestu... proč jsi zvolil zrovna tuto? prodejce ti neřekl jaké funkce a telefony podporuje??
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Abdul
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 43
Registrován: 08.06.2014 12:14

Re: přehrávání hudby z Iphone5

Příspěvek od Abdul »

Původně jsem měl koupit jednotku se stejným číslem ale s D na konci. Ta se údajně liší v tom, že podporuje navíc pouze wi-fi, což bych s iphonem údajně neměl jak využít, neboť ten to zase údajně neodporuje. A prodejce je zrovna doprodal, takže mi nabídnul s tímto vysvětlením jednotku se stejným číslem, ale s C na konci, s tím, že v tom pro mě není rozdíl. Tel se připojí, načte seznamy, HF funguje, ale to přehrávání hudby nejde. V čem je tedy problém?

Uživatelský avatar
avus
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 265
Registrován: 12.05.2009 23:29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: přehrávání hudby z Iphone5

Příspěvek od avus »

Máš povolené přehrávání hudby v menu telefon na maxidotu? Jednotka C přehrávání hudby jinak podporuje (profil A2DP).
Přílohy
podporovsané funkce 3C8035730C.JPG

Abdul
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 43
Registrován: 08.06.2014 12:14

Re: přehrávání hudby z Iphone5

Příspěvek od Abdul »

ano, vidím i názvy skladeb, takže to načte, ale bohužel nepřehrává... tlačítko play a pause se po kliknutí mění, ale stopáž stojí... na tel ta stopáž jede... záhada...

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14719
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: přehrávání hudby z Iphone5

Příspěvek od tornado1 »

vždy jde o kombinaci hf jednotky, telefonu, fw navigace nebo radia.... každé auto řeším individuelně
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
teekey
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3840
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: přehrávání hudby z Iphone5

Příspěvek od teekey »

2Abdul, jak pise tornado1 muze to byt i v radiu. Idealne se domluv s tornadem a budes mit po problemu...
VW Passat B6@103kw (BMP) | Range Rover V8 | eGolf

Abdul
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 43
Registrován: 08.06.2014 12:14

Re: přehrávání hudby z Iphone5

Příspěvek od Abdul »

Tak dnes ráno rozbité pravé přední okno, auto komplet plné skla, navi pryč...
Čekání na PČR atd... Příští týden to bude snad hotové, tak budu moct pokračovat v řešení, zatím "vyřešeno" cizím přičiněním...:(

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: přehrávání hudby z Iphone5

Příspěvek od ricom »

to jsem zvědavej jak dlouho tě ty výměny budou bavit než pořídíš jiné rádio.. ono ještě tak jednou dvakrát a dostaneš výpověď od pojišťovny to asi víš.
Abdul píše:Tak dnes ráno rozbité pravé přední okno, auto komplet plné skla, navi pryč...
Čekání na PČR atd... Příští týden to bude snad hotové, tak budu moct pokračovat v řešení, zatím "vyřešeno" cizím přičiněním...:(

Abdul
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 43
Registrován: 08.06.2014 12:14

Re: přehrávání hudby z Iphone5

Příspěvek od Abdul »

Až tak? Jako, že už jsme plnili dvakrát a tímto vypovídáme smlouvu?:)

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: přehrávání hudby z Iphone5

Příspěvek od ricom »

někdo dvakrát někdo třikrát.. ale více méně 2xkolem kilča a dělají ti totální likvidaci vozu. bohužel je to tak.. proč myslíš, že ten křáp už v autě radši nemám..
mám tam RNS 315 plně dostačující na vše, včetně kamery, navigace atd.. mám ji legálně koupenou na smlouvu a na pojišťovně nahlášeno v ceně kolem 12tis, to by mi i plnili a koupil bych si holt jinou.
jako abych znovu musel kvůli RNS 510 do autorizáku (protože nikomu jinému ji neproplatí) to už mě nikdo nedonutí. :drinks:
Abdul píše:Až tak? Jako, že už jsme plnili dvakrát a tímto vypovídáme smlouvu?:)

Abdul
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 43
Registrován: 08.06.2014 12:14

Re: přehrávání hudby z Iphone5

Příspěvek od Abdul »

Budu to tak muset asi taky pořešit...:( Brnknu pojišťovákovi co on na to...

Abdul
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 43
Registrován: 08.06.2014 12:14

Re: přehrávání hudby z Iphone5

Příspěvek od Abdul »

V každém případě díky za tip...

Odpovědět

Zpět na „BlueTooth“