Hands free a Iphone 6

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Odpovědět
smeticko
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 22.09.2015 15:03

Hands free a Iphone 6

Příspěvek od smeticko »

Ahoj/dobrý den,
měl bych malou otázku mám VW passat B6 r.v.2006 v aute multifunkční volat Hands free, dokonce i vysouvací číselní v opěrce je příprava na telefon.

HF je nokia 3C0 035 730 a mám problém se spárováním Iphone 6 předchozí IP5 taktéž nefunguje.

Na telefonu s androidem fungovalo. Bohužel teď se mi nedaří telefon ani vyhledat. Je možno nějak poradit, pomoct jak to rozjet a nebo co koupit aby to fungovalo? děkuji

Uživatelský avatar
teekey
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3840
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Hands free a Iphone 6

Příspěvek od teekey »

Asi nepochodis, stara BT jednotka s podporou pouze rSAP, coz je protokol ktery zadny iPhone nepodporuje. Resi se to pres jailbreak a dodatecnou aplikaci.

Resil jsem to same s iP6 a dal jsem jednotku 1Z0-035-729-B, ktera funguje na cervenych budikach. Existuji i jine metody, napriklad s vyuzitim Polar BT/Battery, ale to je zajimave, snad jenom kdyby si mel nejakou novejsi BT jednotku jiz doma.

Pokud by jsi chtel vice funkci a spokojil by si se s ovladanim pres navigaci, existuji i lepsi jednotky, ale prijdes o ovladani pres budiky. Uzivatele tornado1 nebo motorpower ti muzou poradit vice...
VW Passat B6@103kw (BMP) | Range Rover V8 | eGolf

Odpovědět

Zpět na „BlueTooth“