Columbus a Nexus 5X

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Odpovědět
Uživatelský avatar
capo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 449
Registrován: 12.02.2008 09:47

Columbus a Nexus 5X

Příspěvek od capo »

Máte prosím někdo kombinaci Columbus a telefon Nexus 5X?

Jen abych to trochu rozvedl - sice to nakonec vždy dobře dopadlo, ale s párováním je ohromný problém - columbus nabídne kód, do telefonu ho napíšu, telefon napíše připojen, columbus ho zamítne a pak telefon ukáže možnost zadat kód ale ten na columbusu ještě nesvítí - takže to dopadne tak že na 20. pokus uhodnu co tam má být, zadám do telefonu, columbus to pak ukáže taky a spárováno.

A to není všechno, každý jednotlivý připojení když sednu do auta trvá třeba půl minuty i déle.

Hledám jen kohokoliv kdo má Nexus 5X jestli mu to dělá taky. Mám ho přes rok a dělalo to na všech verzích Androidu co tam byly....
Minulost : Passat Variant 3C MR2010, 2.0 TDI 125 kW, DSG, R-LINE; Pak chvilku Octavia 2,0TSI DSG L&K
Současnost : Passat Variant B8 MR2016, BiTDI a dost solidní výbavička ;)

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14720
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Columbus a Nexus 5X

Příspěvek od tornado1 »

Columbus nema bt, mluvíš o Hf jednotce
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
teekey
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3840
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Columbus a Nexus 5X

Příspěvek od teekey »

capo píše:Máte prosím někdo kombinaci Columbus a telefon Nexus 5X?
necetl jsem to cele, ale vypada to ze Nexus 5X ma "nejakou" podporu pro rSAP ve STOCK ROM, ale blbne. Takze predpokladam, ze mas starou HF jednotku pouze s podporou rSAP. Dej se cislo te jednotky, ale nejspis bude treba ji vymenit pro bezproblemovou funkci.

Druha moznost je udelat root a nainstalovat rSAP appku, ktera ma podporu pro Nexus 5X: http://android-rsap.com/compatibility.html" onclick="window.open(this.href);return false;
VW Passat B6@103kw (BMP) | Range Rover V8 | eGolf

Uživatelský avatar
capo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 449
Registrován: 12.02.2008 09:47

Re: Columbus a Nexus 5X

Příspěvek od capo »

teekay, nejde o rSAP, jde o standardní BT spojení (minimálně jsem "přenos SIM" zamítl. celkově si myslím že tenhle přenos SIM je naprostej nesmysl a celkově krok vedle).
Jednotku mám novější, s jinými telefony to nedělá (předtím jsem měl Nexus 5 a šlo to jak po másle). Tady bych problém nehledal. Ten 5X má problémy s BT nejen tady i jinde spojení trvá nepřiměřeně dlouho.... Řeším to tady spíš kvůli telefonu, než kvůli jednotce :).
Minulost : Passat Variant 3C MR2010, 2.0 TDI 125 kW, DSG, R-LINE; Pak chvilku Octavia 2,0TSI DSG L&K
Současnost : Passat Variant B8 MR2016, BiTDI a dost solidní výbavička ;)

Odpovědět

Zpět na „BlueTooth“