Jaká jednotka bez rSAP?

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Odpovědět
mison
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 27.01.2017 18:18

Jaká jednotka bez rSAP?

Příspěvek od mison »

Dobrý den všem. Předem se omlouvám, jestli tu tenhle dotaz už byl, ale pročítám fórum už druhý den a už mi z toho jde hlava kolem :-) Mám Passata 3C 2006 premium příprava s držákem v loketní opěrce (ne na palubce), červené budíky, vysouvací klávesnice, multivolant, radio RNS 510 s tlačítkem Phone (řekne jenom no phone connected) a tři tlačítka u stropních světel. Současná jednotka je 3C0 035 730A. Koukal jsem na ní a má jeden velký konektor a jeden malý s fialovým kabelem (anténa?)
Po výměně telefonu za Huawei Y5ii android mi auto telefon nenajde (nemohu root na rsap, je to služební). Poradíte prosím novou jednotku, která by uměla android, načíst kontakty, ovládání z volantu, z RNS510, vysouvací klávesnice a maxidotu? Pokud taková vůbec existuje? Asi příliš nepotřebuji maxidot, pokud bude komunikovat s RNS510 a hlasovým ovládáním, to samé klávesnici, ale když už tam jsou, bylo by to fajn. Případně hledám někoho z okolí Plzně, kdo by mi jednotku nainstaloval a naprogramoval. Díky moc. Jirka

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14720
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaká jednotka bez rSAP?

Příspěvek od tornado1 »

Neexistuje, pokud chceš zachovat vše tak nutná výměna budiku a jednotky.. neni problem u nne
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

mison
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 27.01.2017 18:18

Re: Jaká jednotka bez rSAP?

Příspěvek od mison »

A pokud by se vyměnila jenom jednotka, ale ne budíky, co by zůstalo funkční a co by naopak fungovat přestalo? Případně co použít tohle zařízení? Nějaké zkušenosti? http://www.polarteam.net/en/polar-bt-ba ... -pb01.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14720
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaká jednotka bez rSAP?

Příspěvek od tornado1 »

Tak jednotku a toto zařízení
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
teekey
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3840
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaká jednotka bez rSAP?

Příspěvek od teekey »

mison píše:A pokud by se vyměnila jenom jednotka, ale ne budíky, co by zůstalo funkční a co by naopak fungovat přestalo? Případně co použít tohle zařízení? Nějaké zkušenosti? http://www.polarteam.net/en/polar-bt-ba ... -pb01.html" onclick="window.open(this.href);return false;
ta jednotka Polar BT funguje, akorat problem je cena, kdy za podobne penize lze poridit i bile budiky a pak to mas origo,
VW Passat B6@103kw (BMP) | Range Rover V8 | eGolf

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14720
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaká jednotka bez rSAP?

Příspěvek od tornado1 »

Přesně tak
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

mison
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 27.01.2017 18:18

Re: Jaká jednotka bez rSAP?

Příspěvek od mison »

Mě se jenom nechce zasahovat do auta (výměna budíků). Když jsou červené, ať tak zůstanou. Pořídím tu jednotku Polar a jakou mám dát BT jednotku, aby fungovalo vše jako předtím? Díky Jirka.

Uživatelský avatar
teekey
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3840
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaká jednotka bez rSAP?

Příspěvek od teekey »

jednotku si muzes vybrat, je jich spousta treba 3C8-035-730 s indexy A az E. Budes potrebovat nekoho kdo ti na namontujte a nastavi pres diagnostiku. V Praze (kam to nemas daleko) je Jirka. a motorpower. Ale jeste nez koupis PolarBT tak se snima domluv, protoze ty bile budiky by byly opravdu lepsi volba.
VW Passat B6@103kw (BMP) | Range Rover V8 | eGolf

mison
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 27.01.2017 18:18

Re: Jaká jednotka bez rSAP?

Příspěvek od mison »

No jak tak o tom přemýšlím, tak asi do těch bílých budíků půjdu. Jenom mi nejde do hlavy, a ani jsem to snad nikde nenašel, jaký je mezi nimi rozdíl (červené vs bílé) a proč je potřeba je vlastně měnit (je to kvůli komunikaci že?). Procházel jsem co všechno je schopný s autem udělat tornado1 a teda klobouk dolů. Existuje někde nějaký seznam, co vše se dá naprogramovat přes vag? Mám třeba el. sklopná zrcátka, ale jen ovladačem zrcátek, dálkou při zamknutí ne, nemám parkovací senzory na displeji RNS, atd. To vše stačí pouze naprogramovat? Díky Jirka.

Uživatelský avatar
ppfox
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7833
Registrován: 02.04.2012 00:02
Bydliště: east bohemia

Re: Jaká jednotka bez rSAP?

Příspěvek od ppfox »

takový seznam neexistuje :D spíš si vezmi 2 dny dovolenou, uvař si velkou termosku silnýho kafe a pročítej to tady na foru :D

nebo...a to je možná lepší varianta, zavolej tomu u koho to chceš dělat a prober s ním možnosti 8)
Passat B6 Variant 2008
Passat B6 r-Line 2010 148 kW/404 Nm
Passat B8 Alltrack 2016 140kW DSG 4M
Passat B8 Alltrack 2017 140kW DSG 4M
Passat B7 Variant 2013 2.0TDi 4M DSG rLine 153 kW/430 Nm

mison
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 27.01.2017 18:18

Re: Jaká jednotka bez rSAP?

Příspěvek od mison »

Pročítám...

Odpovědět

Zpět na „BlueTooth“