3C,HF, Hotspot,LTE

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Odpovědět
Uživatelský avatar
WinMax
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 36
Registrován: 02.03.2017 08:53
Bydliště: Brno,Třinec

3C,HF, Hotspot,LTE

Příspěvek od WinMax »

Ahoj všem,

chtěl bych se zeptat jestli se dá v 3C mít mobil spojený z autem a zároveň využívat data (buď sdílením z mobilu nebo přez jednotku (podpora 4G?),

mám teď jednotku 5N0 035 730 A pokud by se nahradila za jinou musí se měnit kabeláž ?

Děkuji za případné info,
VW Passat 3C 2009 1,8 TSI 118kW Highline

Uživatelský avatar
Nwkt
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2726
Registrován: 18.10.2011 21:33
Bydliště: ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: 3C,HF, Hotspot,LTE

Příspěvek od Nwkt »

Na to LTE jsem se taky ptal, odpověď jsem nedostal a ani nevím že by taková jednotka existovala :-( Jinam mám telefon připojenej přes HFP a data běží ... bohužel přes rSAP data do tel nejdou, nebo se mi nepovedlo to rozběhat

Uživatelský avatar
Matt83
Řidič
Řidič
Příspěvky: 153
Registrován: 29.06.2016 19:27
Bydliště: Milevsko

Re: 3C,HF, Hotspot,LTE

Příspěvek od Matt83 »

Pokud se mýlím, někdo mě opravte.

Data jdou v mobilu využívat pouze v režimu HFP, v režimu rSAP přebírá jednotka plnou kontrolu nad SIM v telefonu, tudíž v něm nejdou ani data, ani z něj volat - jako by se vyndala SIM a strčila do jednotky.

Data můžeš využívat v režimu rSAP, pouze pokud máš jednotku 3C8 035 730 D/E a vytvoříš pomocí ní Wi-Fi hotspot, na který se následně připojíš (ty nebo kdokoliv zná heslo) - sdílíš tak svoje data (tady si ale nejsem jistý, takhle jsem to pochopil z informací na netu, ty jednotky nemám).

Bohužel žádná jednotka nepodporuje LTE (4G), pouze UMTS (3G). Některé jednotky ale mají microUSB konektor, do kterého jde připojit LTE modem.

Kabeláž se měnit nemusí.

Odesláno pomocí Tapatalk
VW Passat B6 2010 1.8 TSI EXECUTIVE

Odpovědět

Zpět na „BlueTooth“