Nějaký odborník na kódování/výměnu BT jednotky v Praze?

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Odpovědět
Uživatelský avatar
tomogo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 240
Registrován: 30.10.2008 10:42
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Nějaký odborník na kódování/výměnu BT jednotky v Praze?

Příspěvek od tomogo »

Ahoj,
Mám CC 2009 s RNS510 a s nějakou (již měněnou) jednotkou s A2DP profilem. Funguje vše, ale po výměně rádia po krádeži se mi na RNS510 objevilo na BT media ovládání přehrávání (pause, vpřed, vzad). Bohužel tyto volby jsou neaktivní.
Je možno v Praze a okolí sehnat někoho, kdo by dokázal tyto volby kódováním zaktivnit? Popřípadě dát tam takovou jednotku, která by uměla telefon přes BT A2DP ovládat? Samozřejmě se zachováním možnosti HandsFree a seznamu volání, adresáře atp.
Má recenze na CC: http://moje.auto.cz/Tomogo/volkswagen-p ... cucik.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
lukasko144
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2526
Registrován: 25.06.2009 21:40
Bydliště: Malacky, SR
Kontaktovat uživatele:

Re: Nějaký odborník na kódování/výměnu BT jednotky v Praze?

Příspěvek od lukasko144 »

Nie som sice odbornik a asi by som Ti to vedel vyriesit. Som vsak uplne od ruky, ale co mi neda sa nespytat: Ty mas este stale to CCko, o ktorom sme tu volakedy citali zaujimave recenzie a skusenosti?!?!?!? Takych vytrvalcov tu uz vela nie je ..
06/2009: Passat Variant 2.0 TDI 2008 103 kW BKP 4Motion Highline Foto CZ , Foto SK
07/2007 - 05/2009: Skoda Fabia 1.4 MPI Foto
12/2006 - 06/2007: Skoda 130 Foto

Uživatelský avatar
Nwkt
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2723
Registrován: 18.10.2011 21:33
Bydliště: ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: Nějaký odborník na kódování/výměnu BT jednotky v Praze?

Příspěvek od Nwkt »

tomogo: jestli máš Android, tak musíš ve spárovaných zařízeních povolit i BT audio

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Nějaký odborník na kódování/výměnu BT jednotky v Praze?

Příspěvek od tornado1 »

spíš má jednotku která nepodporuje avcrp.. nutná výměna
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
tomogo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 240
Registrován: 30.10.2008 10:42
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nějaký odborník na kódování/výměnu BT jednotky v Praze?

Příspěvek od tomogo »

lukasko144 píše:Nie som sice odbornik a asi by som Ti to vedel vyriesit. Som vsak uplne od ruky, ale co mi neda sa nespytat: Ty mas este stale to CCko, o ktorom sme tu volakedy citali zaujimave recenzie a skusenosti?!?!?!? Takych vytrvalcov tu uz vela nie je ..
Ahoj,
Už se to vyzkoušelo, ale ovládání hudby nefunguje. BT pouze přehrává. Vyzkoušeli jsme i nejnovější BT jednotku a stejný.

Jinak ano, je to ten nechvalně známý Passat CC. Ke dnešnímu dni již mám i s předchozím CC tuším 29 závad.

Auto jsem chtěl prodat, ale protože mi nikdo nechtěl dát co jsem chtěl, rozhodl jsem se si ho nechat. Sypu do něj ročně cca 10000 za opravy + pravidelný servis, což se dá, a je to asi stále lepší, než koupit nějakou leštěnku a potom se nestačit divit...

Teď jsem měnil větrák klimatizace + nějaký další servis + pravidelný servis = 24000,-
Což je prd proti pojistné události za 132000,- naštěstí se spoluúčastí = 1320,-
A když už to bylo rozebrané, nechal jsem tam dát kouli za = 29000,-.
A rovnou zaplatil roční pojistku za = 16500,-
Celkem 70820,- A TO SE VYPLATÍ!!! ;-)

Recenzi stále doplňuji na:
http://moje.auto.cz/Tomogo/volkswagen-p ... cucik.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Má recenze na CC: http://moje.auto.cz/Tomogo/volkswagen-p ... cucik.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Nějaký odborník na kódování/výměnu BT jednotky v Praze?

Příspěvek od tornado1 »

Tuto funkci musí taky podporovat firmware v rns!
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
lukasko144
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2526
Registrován: 25.06.2009 21:40
Bydliště: Malacky, SR
Kontaktovat uživatele:

Re: Nějaký odborník na kódování/výměnu BT jednotky v Praze?

Příspěvek od lukasko144 »

Neskor som si vsimol, ze mas odkaz na recenzie v podpise. Nedalo mi to a pozrel som, co sa Ti vsetko este stalo, kedze posledny stav, kedy som Ta este evidoval bol tusim 9 poruch. Ani som nevedel, ze si medzicasom stihol to auto vymenit este za nejake ine.
By ma zaujimalo na ake cislo poruch by som sa dostal ja, keby som to chcel dat nejak dokopy, ale bolo by to urcite menej ako Tvojich 29.
06/2009: Passat Variant 2.0 TDI 2008 103 kW BKP 4Motion Highline Foto CZ , Foto SK
07/2007 - 05/2009: Skoda Fabia 1.4 MPI Foto
12/2006 - 06/2007: Skoda 130 Foto

Uživatelský avatar
tomogo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 240
Registrován: 30.10.2008 10:42
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nějaký odborník na kódování/výměnu BT jednotky v Praze?

Příspěvek od tomogo »

lukasko144 píše:Neskor som si vsimol, ze mas odkaz na recenzie v podpise. Nedalo mi to a pozrel som, co sa Ti vsetko este stalo, kedze posledny stav, kedy som Ta este evidoval bol tusim 9 poruch. Ani som nevedel, ze si medzicasom stihol to auto vymenit este za nejake ine.
By ma zaujimalo na ake cislo poruch by som sa dostal ja, keby som to chcel dat nejak dokopy, ale bolo by to urcite menej ako Tvojich 29.
Přidej si tam cívky za 5800,- právě doplňuji na recenzi.
Má recenze na CC: http://moje.auto.cz/Tomogo/volkswagen-p ... cucik.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Odpovědět

Zpět na „BlueTooth“