Passat 3C a telefon

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Odpovědět
trinoo
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 18.06.2013 23:40

Re: Passat 3C a telefon

Příspěvek od trinoo »

Zdravim, prosim nejakeho guru o radu - procetl jsem cele tohle vlakno, ale nejsem o moc chytrejsi. Jsem bezna lama, ktera vi pouze, kudy se do auta lejou provozni kapaliny a vic nic, ale nyni potrebuji nutne sparovat telefon s HF. Mam B6 3C r.v. 2007, je v nem multifunkcni volant a pod sedadlem spolujezdce je jednotka 7L6 035 730 (premiova?), v palubovce nad navigaci je integrovana vysouvaci klavesnice pro telefon a v loketni operce je v priprave pro telefon zacvaknuty drzak pro nejake 4 typy starych Nokii. Snazim se sparovat HF s mym telefonem Xperia M (Android 4.1.2), ale marne. Tisteny manual k autu mam v nemcine, takze pro me naprosto nepouzitelny. Netusim co delat. Pri zapnutem zapalovani se mi jen jednou podarilo pri zapnutem BT na telefonu "videt" BT jednotku auta, ale po zadani parovaciho kodu (nuly) to napsalo sparovani se nezdarilo. A slus, kdyz to zkousim, tak v telefonu BT auta nevidim a vlastne ani nevim, jak overit, jestli je BT auta zapnuta. Poradi nekdo, jestli to vubec jde a pokud ano, co mam vlastne udelat?

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14724
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Passat 3C a telefon

Příspěvek od tornado1 »

potřebuješ root telefonu a tuto aplikaci.. jinak se s autem nespojíš... kdyby ti to nešlo tak mám jednotku která bude fungovat se všemi telefony bez jakékoliv aplikace nebo software zásahu do telefonu..

http://www.android-rsap.com/compatibility.html" onclick="window.open(this.href);return false;
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

trinoo
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 18.06.2013 23:40

Re: Passat 3C a telefon

Příspěvek od trinoo »

Diky za bleskovou odpoved. Takze pokud nemuzu na telefonu root (sluzebni mobil), tak mam proste smulu? Neni pro Android nejake aplikace instalovatelna bez rootu, ktera to sparovani umozni?

---edit---
Aha, omlouvam se, prehlidnul jsem ve tvem prispevku ten odkaz na tu aplikaci, uz na to koukam.

---edit 2---
Kolik by u tebe stala ta nova jednotka?

moullis
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 26
Registrován: 03.05.2014 17:37
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Passat 3C a telefon

Příspěvek od moullis »

moullis píše:Ok, díky za veškerý info, do budoucna se chystám koupit si jiný mobil a asi vyberu z tvé tabulky takový, který rSAP podporuje. Přijde mi to jako nejschůdnější varianta. Takže zatím si svou jednotku nechám. :)

Dám příklad: Koupím Xperii Z3, dle tabulky je v zeleném poli, znamená to, že nainstaluju aplikaci Bluetooth SIM Access a nemusím dělat root nového telefonu, je to tak?
Před dvěma měsící jsem tu řešil, jak spojit můj mobil (Sony Xperia J) s BT jednotkou v autě...bez nutného zásahu do mobilu (root) či dokonce koupě new BT jednotky bych to s tímto mobilem nezprovoznil, tak jsem si nakonec řekl, že na to dlabu. Ale co čert nechtěl, mobil se rozbil a tak jsem byl nucen koupit novej, koupil jsem si Samsung Galaxy S3 Neo (GT-I9301I) a s mojí jednotkou 5N0-035-730-B bez jakéhokoli zásahu vše funguje, jak má. :wink: Takže se to všechno vyřešilo tak nějak samo.

Ještě jednou díky za vaši trpělivost nad mými dotazy a třeba můj příspěvek pomůže dalším tápajícím členům.

Uživatelský avatar
teekey
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3840
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Passat 3C a telefon

Příspěvek od teekey »

Obavam se, ze moc nepomuze. Nektere Samsungy maji podporu rSAP v originalni ROM. Porizenim jineho telefonu budes zase zpatky :-)
VW Passat B6@103kw (BMP) | Range Rover V8 | eGolf

moullis
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 26
Registrován: 03.05.2014 17:37
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Passat 3C a telefon

Příspěvek od moullis »

teekey píše:Obavam se, ze moc nepomuze. Nektere Samsungy maji podporu rSAP v originalni ROM. Porizenim jineho telefonu budes zase zpatky :-)
S tímhle se už nesmí nic stát :lol:...nemyslel jsem to tak, že když koupíš jakejkoli novej mobil, tak to bude vždy fungovat - bylo by to fajn, ale není to tak. Chtěl jsem tím říci, že když náhodou koupíš (můj případ), či si cíleně vybereš mobil takovej, kterej právě tu podporu rSAP má v ROM již od výroby (viz tvá tabulka v příspěvku), tak si ušetříš spoustu nervů a mělo by ti to normálně fungovat... 8)

Anebo si můžeš koupit jednotku, která zvládne všechny mobily bez rozdílu - ovšem její číslo nevím, nikde se mi nepodařilo ho zjistit, vědí ho nespíš pouze ti, co jí nabízejí k prodeji... inu, volba je na každym z nás.

honzulik
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 04.09.2015 21:12

Re: Passat 3C a telefon

Příspěvek od honzulik »

Ahoj,
je tu někdo z Jižních Čech s tím origo pair bluetooth adaptérem? Chtěl bych to nejdřív vyzkoušet něž do toho zainvestuju peniažky :wink: Mám čerstvě Passat Variant 2.0 TDI CR s přípravou pro MT. Uvažuji nad Parrotem, ale kdyby fungoval original, tak zbytečně ho tam cpát navíc nebudu. Nemám MF volant, ale stejně mám telefon v držáku, tak hovor snadno přijmu na něm. Ale nejprve bych to rád vyzkoušel, tak pokud by byl někdo ochotný to se mnou vyzkoušet, byl bych potěšen :wink: Předem díky za ochotu

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14724
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Passat 3C a telefon

Příspěvek od tornado1 »

spíše než adaptér bych tam dal jinou RJ telefonu, kde můžeš ovládat telefon na maxidotu nebo navigaci.. nebo na obojim... dle typu auta, navigace, telefonu
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
teekey
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3840
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Passat 3C a telefon

Příspěvek od teekey »

2honzulik
nevim na kolik te vyjde parrot. Existuje moznost namontovat original BT se vsim vsudy, bude to fungovat se vsemi telefony a nestoji to raketu - domluv se s uzivatelem tornado1 :arrow:
VW Passat B6@103kw (BMP) | Range Rover V8 | eGolf

toffa
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 29.08.2015 19:00

Re: Passat 3C a telefon

Příspěvek od toffa »

Zdravím všechny zasvěcené,
potřeboval bych poradit, nebo spíš potvrdit moje domněnky ohledně připojení telefonu k hands free sadě:-)

Passat Variant 3C (2006), prémium sada s vyjížděcí klávesnicí, telefon starší Samsung Galaxy Ace (dle zjištění není kompatibilní), tudíž ho zřejmě nepřipojím, že? Ale nejde připojit ani služební Nokia, ani přítelkyně Lenovo. Jinak ten můj pralesní telefon bez problémů spáruju ve služebním Yettim, letošní model, tak jen jestli mám koupit jiný tel, nebo ŘJ, či co? :-)

Moc všem děkuji za odpovědi

Dan

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14724
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Passat 3C a telefon

Příspěvek od tornado1 »

jinou RJ, tu mám kdyby jsi potřeboval
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

toffa
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 29.08.2015 19:00

Re: Passat 3C a telefon

Příspěvek od toffa »

Opět mám dotaz z kategorie "chytrých".............

Pro spojení s bluetooth jsem koupil nový tel Sony Xperia T, který jsem rootnul a nainstaloval zkušební aplikaci rSap (trial), abych to vyzkoušel............ vše OK, telefon se s autem bez problémů spojí až do zadání PINu, který mi není ani umožněn zadat, resp. vyskočí řádka, kde jsou čtyři místa pro zadání, ale na řádku se nedostanu, mohu jen dát potvrdit a to mi napíše krátký PIN, čím se ten PIN zadává, jen tu řádku vidím, ale žádnými tlačítky se na ni nedostanu, je to tak v pořádku, když se jedná jen o zkušební verzi a bude to fugovat OK v ostré verzi? 8O 8O

Díky za odpovědi

Uživatelský avatar
teekey
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3840
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Passat 3C a telefon

Příspěvek od teekey »

TADY neco mas, jak by to melo fungovat.
TRIAL verze se automaticky odpoji po 10 minutach, ale spojeni by melo normalne bezet.
VW Passat B6@103kw (BMP) | Range Rover V8 | eGolf

Uživatelský avatar
lukasko144
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2526
Registrován: 25.06.2009 21:40
Bydliště: Malacky, SR
Kontaktovat uživatele:

Re: Passat 3C a telefon

Příspěvek od lukasko144 »

Verim, ze teekey bude vediet:
Kde, resp. co treba / ako nastavit, aby sa telefon automaticky sparoval s telefonnou jednotkou a nemusela sa zakazdym na telefone potvrdzovat ziadost o sparovanie?
(jednotka Novero, telefon Nokia)
06/2009: Passat Variant 2.0 TDI 2008 103 kW BKP 4Motion Highline Foto CZ , Foto SK
07/2007 - 05/2009: Skoda Fabia 1.4 MPI Foto
12/2006 - 06/2007: Skoda 130 Foto

Uživatelský avatar
teekey
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3840
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Passat 3C a telefon

Příspěvek od teekey »

lukasko144 píše:Verim, ze teekey bude vediet:
Kde, resp. co treba / ako nastavit, aby sa telefon automaticky sparoval s telefonnou jednotkou a nemusela sa zakazdym na telefone potvrdzovat ziadost o sparovanie? (jednotka Novero, telefon Nokia)
to je asi nastaveni v telefonu? Co to mas Android? Podivej se do Bluetooth, mas tam nejake ulozene "Parovani" a tam kdyz si najdes HF jednotku (UHV-???) tak tam bude nejake nastaveni. Nebo si zrus parovani v mobilu, sparuj si mobil znovu a urcite se zepta na neco jako "povolit v budoucnu" nebo neco jako "duveryhodne zarizeni" nebo "parovat automaticky kdyz je v dosahu" nebo tak neco :)
VW Passat B6@103kw (BMP) | Range Rover V8 | eGolf

Odpovědět

Zpět na „BlueTooth“