Bluetooh do B6

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Odpovědět
Uživatelský avatar
radoslavduroska
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 10.08.2008 08:27

Bluetooh do B6

Příspěvek od radoslavduroska »

Mám passat variant B6 3C s navigáciou MFD DVD 2,vie mi niekto poradiť,či sa k tomu dá nejako dorobit bluetooth na telefón,vďaka

Uživatelský avatar
Miro_SV
Řidič
Řidič
Příspěvky: 160
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: SK, Snina

Re: Bluetooh do B6

Příspěvek od Miro_SV »

To by zaujimalo aj mna, ja mam RCD (alebo RDC) 510 bez navigacie a DVD.

Miro

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Bluetooh do B6

Příspěvek od Mára_VR6 »

Tak chlapi, pokud nemáte přípravu pro telefon, nejlépe Premium s MF volantem, tak to nedoděláte. Já osobně to řešil Parrotem 3200 a spokojenost, maká to krásně :wink:

Jooo a Miro, uprav si podpis - 3C u máš :wink: :D
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
Miro_SV
Řidič
Řidič
Příspěvky: 160
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: SK, Snina

Re: Bluetooh do B6

Příspěvek od Miro_SV »

Mára_VR6 píše:Tak chlapi, pokud nemáte přípravu pro telefon, nejlépe Premium s MF volantem, tak to nedoděláte. Já osobně to řešil Parrotem 3200 a spokojenost, maká to krásně :wink:

Jooo a Miro, uprav si podpis - 3C u máš :wink: :D
ahoj, MF volant mam, je tam aj ikona telefonu, aj na radiu mam tlacidlo "PHONE" ale pripravu na tel. asi nie. Cize nieje sanca origo to domontovat za rozumne peniaze?

Profil upraveny.

Dik

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Bluetooh do B6

Příspěvek od Mára_VR6 »

Miro_SV píše:
Mára_VR6 píše:Tak chlapi, pokud nemáte přípravu pro telefon, nejlépe Premium s MF volantem, tak to nedoděláte. Já osobně to řešil Parrotem 3200 a spokojenost, maká to krásně :wink:

Jooo a Miro, uprav si podpis - 3C u máš :wink: :D
ahoj, MF volant mam, je tam aj ikona telefonu, aj na radiu mam tlacidlo "PHONE" ale pripravu na tel. asi nie. Cize nieje sanca origo to domontovat za rozumne peniaze?

Profil upraveny.

Dik
Do tohohle auta je složitý dodělat i pitomý mlhovky. Prostě tady už je problém cokoliv, co není z výroby. Opravdu netuším co by to obnášelo.
Jinak příplatek za přípravu na MT u novýho auta je asi 12000,-Kč
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
Miro_SV
Řidič
Řidič
Příspěvky: 160
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: SK, Snina

Re: Bluetooh do B6

Příspěvek od Miro_SV »

ani bez BT nieje nieco origo ?

Je to podla mna este lepsie, lebo by to hned nabijalo tel. V starom Passate som mal NOKIA CAR KIT 91 (6310) a bol som spokojny.

Moje auto bolo vyrobene ked som ho kupoval, keby som ho mohol konfigurovat tak by tam tel. urcite bol. Skoda no

Uživatelský avatar
koldavideo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 253
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kroměříž

Re: Bluetooh do B6

Příspěvek od koldavideo »

No já se teď o něco pokouším. Origo sadu asi hodím ven a dodělám jinou koncernovou. Asi to bude trošku problém ale chci aby mi to ukazovalo telefonní senam na maxidotu atd... Musí to jít a věřím že se mi to podaří. Jinak je to ja říká (píše) Mára-VR6 : s doděláním jsou problémy. Problémy jsou ale od toho aby se řešily. Dodělával jsem Parkovací asistent s napojením na Can-Bus a tažné také s řídící jednotkou a vše funguje jak má. Hlavně za úplně jiné peníze než u VW (samo že koncernové produkty). Doufám že se to bude do měsíce hotové. potřebuju jen nějaká schémata zapojení a to by v tom byl čert aby se to nepodařilo.
Jo parkáč mě vyšel na 2800,-Kč origo VW-škoda-audi.
Tažné bylo dražší - bajonet 1900kč a elektrika 3500,-Kč. Někde jsem tu dával i fotky. Počítám že ta předělávka HF sady bude tak cca 5000kč. Kdybych měl multifunkční volant tak bych si nechal to co mám s BT adaptérem. :?

Uživatelský avatar
cosby
Profík
Profík
Příspěvky: 1098
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Bluetooh do B6

Příspěvek od cosby »

pokud by někdo chtěl,mám do Pašíku orig.BT HF sadu Nokia.Blíže do SZ

Uživatelský avatar
ejne
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1520
Registrován: 14.09.2008 17:43
Bydliště: SVK ( SLC, SL )
Kontaktovat uživatele:

Re: Bluetooh do B6

Příspěvek od ejne »

poradte mi ako na BLUETOOTH. pod sedadlom spolujazdca mam RJ mam aj predpipravu v aute. aj mikrofon v stropnom svetle....
chcem sa spytat akomozem aktyvovat aby mi siel moj telefon cez tento bluetooth?
MF volant nemam, nemam ani premium sadu ..... ( vlastne som novacik v 3C takze berte ma s rezervou - objavujem novoty oproti B5.5 )
DIK za vsetky rady...
VW Passat 2.0 103kw Sportline = Moje presuvadlo
Najväčšou hrozbou v cestnej premávke sú autá, ktoré sú rýchlejšie než schopnosť ich vodičov myslieť

Odpovědět

Zpět na „BlueTooth“