kontakty do original bluetooth HF Symbian

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Odpovědět
tomasfirt
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 04.10.2008 20:46

kontakty do original bluetooth HF Symbian

Příspěvek od tomasfirt »

mam ve VW Passat original Skoda bluetoth HF a mobil Samsung Innov8 se Symbianem a nejdou mi synchronizovat kontakty. Zkousel jsem aplikaci Nokia 810 contacts download, ktera na Nokie funguje a s HF kontakty presouva, ale na Samsungu mi to pri instalaci napice "chyba certifikatu".
Nevi nekdo jak tento problem vyresit?
Diky

Uživatelský avatar
TNT
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4309
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kdesi na jihu :)
Kontaktovat uživatele:

Re: kontakty do original bluetooth HF Symbian

Příspěvek od TNT »

Zkus dat na telefonu v nastaveni data o rok min. Pak to zkus znova. Jestli nepomuze, tak musis tu aplikaci pro tvuj IMEI certifikovat.

tomasfirt
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 04.10.2008 20:46

Re: kontakty do original bluetooth HF Symbian

Příspěvek od tomasfirt »

diky za info.
Datum jsem zkousel, to nefunguje. Zkousel jsem i tu certifikaci, ale bez uspechu.
Je nejaky zaruceny zpusob certifikace?
Diky

Uživatelský avatar
TNT
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4309
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kdesi na jihu :)
Kontaktovat uživatele:

Re: kontakty do original bluetooth HF Symbian

Příspěvek od TNT »

No ted nevim jestli je, driv bylo funkcni na serveru symbiansigned.com, ale ted uz to prej jaksi nemaka. Jedine zkusit zmenit IMEI telefonu a pouzit IMEI nekoho, kdo ma vytvorenej certifikat. Jinac nevim. :roll:

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: kontakty do original bluetooth HF Symbian

Příspěvek od Mára_VR6 »

má existovat nějaká aplikačka na Sym, kerá se nahraje do telefonu a pak už to nechce certifikovat nic, ani kdyby jsi zkoušel nainstalovat jordánskej jadernej program :mrgreen: :mrgreen:
Ale jaká to je se mě neptej :gey:
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
koldavideo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 253
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kroměříž

Re: kontakty do original bluetooth HF Symbian

Příspěvek od koldavideo »


Uživatelský avatar
TomTailor
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 32
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: kontakty do original bluetooth HF Symbian

Příspěvek od TomTailor »

Ahojte ted se zase zeptám opět blbě :D Já mám taky samsung a vše funguje perfektně. Vypnu motor nastartuju telefon se připojí, volá ale až na jednu věc a to je ten telefoní seznam. V menu auta bluetoothu je někde možnost povolit viditelnost na 3 min a díky tomu jsem zkusil přeposlat vizitku a to šlo, dal jsem volbu ukázat šlo také ale jakmile jsem dal uložit vizitku tak mi to napsalo že to nelze nebo něco v tom smyslu. Je to opět chyba v samsungu? Jelikož u N95 mi to šlo ale zde mi to nejde. Nemůžu prostě seznam tam nějak nacpat. Poprvé se to zeptalo něco na data (asi jestli chci povolit přetahování) dal jsem ano chvilku to přemýšlelo a hodilo to stejnou hlášku. Ještě mě napadlo jestli to není tím že mám třeba kontakt a k němu telefon domů do práce do hospody a tak ale zkusil jsem uložit jen kontak a jméno a stejně to nebralo. Tak nevím co s tím :-( jestli nový telefon nebo co? Díky za nějaké rady... jestli budou

Odpovědět

Zpět na „BlueTooth“