Denní svíceni na Passat B6

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Bori-tt
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 30.07.2012 10:23

Re: Denní svíceni na Passat B6

Příspěvek od Bori-tt »

no somm tu sice novy, mam Passat este len 2 mesiac, a tiez rozmyslam nad dennim svicenim, ale nechcem tam mat ziadne pasky a nic podobne a taktiez nechcem zbytocne riesit neake problemi s neukojenymi policajtami.
Nasiel som na nete taky kompromys. Hmlovka s led diodami pre denne svietenie.
Pozrite link a napiste svoj nazor na toto riesenie

http://www.angeleyes.sk/323/0/0/detail/ ... vetlo.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
uncompromised
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2786
Registrován: 19.06.2010 22:11

Re: Denní svíceni na Passat B6

Příspěvek od uncompromised »

Bori-tt: nikde nevidím napsané, že to má homologaci

Bori-tt
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 30.07.2012 10:23

Re: Denní svíceni na Passat B6

Příspěvek od Bori-tt »

diky za upozorneni, skusim napisat tej firme co ich predava ze ci mi vedia poslat dokument o hologizacii tych danych svetiel.

Uživatelský avatar
uncompromised
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2786
Registrován: 19.06.2010 22:11

Re: Denní svíceni na Passat B6

Příspěvek od uncompromised »

Bori-tt: dokument nepotřebuješ, stačí když budou na světle vyznačená písmena RL

Bori-tt
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 30.07.2012 10:23

Re: Denní svíceni na Passat B6

Příspěvek od Bori-tt »

a kde to ma byt napisane, na plastoch zo zadu alebo to ma byt na krycom skle?
a co znamena skratka RL?
a asi sa vyznas v takychto veciach nevies mi poradit, kde by som zohnal CD do navigacie?
mam sice originalne, ale auto som kupil v taliansku a su tam, vsetky mozne jazyky ale vobec tam neni k vyberu cestina.
Pripadne aj keby existovala neaka najnovsia aktualizacia na mapy. Ak by si nieco vedel aka by bola cena?
Mam passat 04/2007, 2,0TDI, DSG

Uživatelský avatar
uncompromised
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2786
Registrován: 19.06.2010 22:11

Re: Denní svíceni na Passat B6

Příspěvek od uncompromised »

Bori-tt: mělo by to být napsaný zepředu, buď na sklíčku nebo na parabole, RL myslím znamená running lights, čiže jízdní světla. Navigaci asi budeš mít MFD, asi nemáš dotykový displej co? Zkus tady prohledat sekci navigace, tam by měl být odkaz na mapy.

Bori-tt
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 30.07.2012 10:23

Re: Denní svíceni na Passat B6

Příspěvek od Bori-tt »

uncompromised : diky za rady, dam na to pozor a idem pohledat tie mapy cez navigacie. Mam servisnu knizku tak idme pozriet aky model tam mam, ale nieje urcite dotykovy. A ano teraz to pozeram mam presne tu co pises MFD DVD.
ak by Ta nieco napadlo co by si mi chcel poradit, pripadne ma upozornit na co si mam dat pozor tak budem vdacny ked napsies.
tak este raz Ti velmi pekne dakujem

Uživatelský avatar
uncompromised
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2786
Registrován: 19.06.2010 22:11

Re: Denní svíceni na Passat B6

Příspěvek od uncompromised »

Bori-tt: jelikož MFD nemám, tak jsem se o to nezajímal, takže si radši pořádně pročti fórum, něž budeš něco zkoušet ;)

Bori-tt
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 30.07.2012 10:23

Re: Denní svíceni na Passat B6

Příspěvek od Bori-tt »

uncompromised : ok, dam si na to pozor, diky

Uživatelský avatar
Prochy01
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4178
Registrován: 12.05.2012 18:28
Bydliště: Praha

Re: Denní svíceni na Passat B6

Příspěvek od Prochy01 »

Cus, chtěl jsem se zeptat, jestli jste nakonec někdo koupil světla níže v odkazech. Přemýšlím nad nimi, líbí se mi, že vypadají, že mají kvalitní zpracování a nemusí se nic dalšího upravovat. Je to pěkně zadelane v te mrizce, pěkně udělaná kabeláž a obecně hezky zasazeny do plastu, takže na pohled je jasný, že to není domácí dodelavka, i když je jasný, že origo díl to není.

Nad DRL v mlhovce, co tu taky byl odkaz, jsem taky premyslel. Světla homologaci údajně mají a konečný efekt by byl taky, že nejde o home made :-) + vzhledove na autě by byly jeste asi hezčí než v te mrizce, ale je mi líto vyhodit mlhovky od helly a místo nich tam dat noname shitky, který pak v mlze ani svítit nebudou, ale hlavně ve me nebudí důvěru odbyte zpracování (myslím jak z nich koukají dratky s obyc konektory jako kdybych to dělal doma sám na koleni.

zpět ale k těm v mrizce :-) líbí se mi, že mají verzi kourova, takže když bude auto stát, nebude vidět, že tam světla jsou. Blbá je jen ta cena... V dnešní době podle me dost vysoká, navíc je to no-name výrobce (nějaký Litec :-)

Chtěl jsem se ale jeste zeptat, jestli auto s xenonama potřebuje jinou kabeláž, než s obyc zarovkama - výrobce totiž rozlišuje S/BEZ XENONU.

DÍK, CUS

http://www.tuningoptika.cz/scripts/podr ... p?IDZ=3558" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.tuningshop.cz/svetla-pro-den ... u-kourove/" onclick="window.open(this.href);return false;
VW Passat 3C Variant HL Executive, 2.0 TDi CBBB

Uživatelský avatar
ppfox
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7833
Registrován: 02.04.2012 00:02
Bydliště: east bohemia

Re: Denní svíceni na Passat B6

Příspěvek od ppfox »

tady si něco přečti : http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=28&t=245177" onclick="window.open(this.href);return false;

jinak na tom tuningshopu je nemaj - měl jsem je tam objednaný a stornovali mi objednávku
Passat B6 Variant 2008
Passat B6 r-Line 2010 148 kW/404 Nm
Passat B8 Alltrack 2016 140kW DSG 4M
Passat B8 Alltrack 2017 140kW DSG 4M
Passat B7 Variant 2013 2.0TDi 4M DSG rLine 153 kW/430 Nm

Uživatelský avatar
Prochy01
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4178
Registrován: 12.05.2012 18:28
Bydliště: Praha

Re: Denní svíceni na Passat B6

Příspěvek od Prochy01 »

dík... nabízí je i jiné shopy, ale je pravda, že jsou dražší + jak píšeš dostupnost je nejistá...Objednat je z Dectane by nebyl problém, ale 199 éček + doprava je balík jako pes.. a pak ještě spešl kódování... no promyslím to ještě...

to ppfox: pochopil jsem správně, že jsi do nich nakonec nešel?
VW Passat 3C Variant HL Executive, 2.0 TDi CBBB

Moojay
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 272
Registrován: 10.05.2009 12:20
Bydliště: Praha

Denní svíceni na Passat B6

Příspěvek od Moojay »

Kupoval jsem tatovi dectane na jednickovou oktavku a luxusni. Sviti to jako supernova i za plneho slunicka. Protoze to byla O1 trvalo to mesic nez to prislo z nemecka. Na aute za pul hodiny...

Uživatelský avatar
ppfox
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7833
Registrován: 02.04.2012 00:02
Bydliště: east bohemia

Re: Denní svíceni na Passat B6

Příspěvek od ppfox »

Prochy01 píše:...to ppfox: pochopil jsem správně, že jsi do nich nakonec nešel?
nakonec ne - nechal jsem si nakódovat ameriku a kašlu na to
Passat B6 Variant 2008
Passat B6 r-Line 2010 148 kW/404 Nm
Passat B8 Alltrack 2016 140kW DSG 4M
Passat B8 Alltrack 2017 140kW DSG 4M
Passat B7 Variant 2013 2.0TDi 4M DSG rLine 153 kW/430 Nm

Uživatelský avatar
Prochy01
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4178
Registrován: 12.05.2012 18:28
Bydliště: Praha

Re: Denní svíceni na Passat B6

Příspěvek od Prochy01 »

Zkusim je poptat v shopech co je nabízí a uvidim jestli je v ČR reálně někdo má za rozumnou cenu. Viděl jsem je někde skladem, ale byli hodně přes 5K :-/ hodím pak kdyžtak link.
VW Passat 3C Variant HL Executive, 2.0 TDi CBBB

Odpovědět

Zpět na „Denní svícení“