Denne svietenie len parkovackami - ako nakodovat

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Odpovědět
Uživatelský avatar
protecta.sk
Řidič
Řidič
Příspěvky: 157
Registrován: 28.12.2009 21:53
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Denne svietenie len parkovackami - ako nakodovat

Příspěvek od protecta.sk »

Vopred sa velmi ospravedlnujem ze otvaram novu temu ale na moju otazku som odpoved v dosavadnych nenasiel.
a este k tomu aj kopcim z SK fora kedze kabel mam len do poobedia a auticko caka. Mozno moja "vizijka" niekomu pomoze tiez ako na denne svietenie legalne, samozrejme ak sa da nakodovat americke svietenie a len parkovacky.
Ale neviem sa dopatrat ku kodu aby mi svetla na pasate (46mistny kod) svietili v style USA (nemam svetelny senzor) cize ked sa nastartuje a vypne parkovacia brzda tak sa rozosvietia parkovacky a stretavacky budu najlepsie uplne vypnute, popripade len uplne stmavene, pristrojovka a obrysove mozu byt vypnute, ale po otoceni vypinaca sa vsetko normalne zapne.
je to mozne takto nakodovat?
add: nechcem jazdit len na parkovackach ale uz mam nainstalovane denne LED svetla a pripojene cez relatko k hlavnym kde sa automaticky vypnu ked su zapnute. no a pripojil by som ich paralelne k parkovackam ale cez relatko k baterke aby mi nehlasilo vacsi odber.

Dakujem velmi pekne za pomoc.
Chcete VW nálepky, hrnčeky a pod?
Vyrezávaná reklama, reflečné nálepky (biela, čierna, rôzne farby), potlač predmetov, tričiek, hrnčeky, tašky a iné, už od 1Ks.
info@q-tek.sk alebo +421 915 835345

Odpovědět

Zpět na „Denní svícení“